Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Horokros - Chlapák
23. 10. 2022, 11.00
Horal Šumperk - Zdenka Hegedüsová, Šumperk - ul. Gen, Krátkého, SOU Šumperk
15500 m / převýšení 418 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
2900 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - HorokrosFoto 2 - Horokros  

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199556.140.00
0.00
3.37 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199960.113.57
3.57
3.52 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199262.266.12
6.12
4.01 3    
4Štábl AdamKVS Šumperk200462.486.34
0.00
4.031     
5Ristovský JanAtletika Šumperk200063.317.17
7.17
4.05 4    
6Kechrt TomášPrime Sport Expert198163.597.45
0.00
4.07  1   
7Málek JiříKosteljinak.cz198266.1510.01
2.16
4.16  2   
8Smolicha TomášNový Malín199566.2510.11
10.11
4.17 5    
9Tomanek DanielKVS Šumperk197466.3210.18
2.33
4.17  3   
10Dvorský VojtěchKVS Šumperk199466.5210.38
10.38
4.18 6    
11Směšný JanV12 Team199167.5311.39
11.39
4.22 7    
12Jachymczyk NorbertJavorzno197868.3312.19
4.34
4.25  4   
13Macek JanHS Jeseníky198068.4012.26
4.41
4.25  5   
14Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197768.4712.33
4.48
4.26  6   
15Miča PetrSDH Bratrušov197969.0112.47
5.02
4.27  7   
16Šimek VladimírDOLS Šumperk197570.0213.48
6.03
4.31  8   
17Filipiová EvaTJ Šumperk198670.3714.23
0.00
4.33  1   
18Kubín AdamCvičírna198771.2515.11
15.11
4.36 8    
19Havlas PetrŠumperk198071.3815.24
7.39
4.37  9   
20Koudelka DrahomírMeixner197171.4215.28
0.00
4.37   1  
21Giesel LiborHoRUNi197371.4415.30
7.45
4.37  10   
22Čech RomanHoRUNi197971.4915.35
7.50
4.38  11   
23Ženčák JaroslavTJ Šumperk196172.0715.53
0.00
4.39    1 
24Brückner MiroslavHoral Šumperk197972.2316.09
8.24
4.40  12   
25Patterman PavelKVS Šumperk197372.4616.32
8.47
4.41  13   
26Král VáclavSeverka Šumperk198273.0216.48
9.03
4.42  14   
27Novák PatrikŠumperk199273.1417.00
17.00
4.43 9    
28Kříž TomášDraci Šumperk198373.2017.06
17.06
4.43 10    
29Kříž RadomírNový Malín197774.0517.51
10.06
4.46  15   
30Jecu Mikulᚊumperk197375.2819.14
11.29
4.52  16   
31Souček JanKVS Šumperk196575.3819.24
3.56
4.52   2  
32Hauška JanMolkerei Vikantice197175.4319.29
4.01
4.53   3  
33Hecl MilošKVS Šumperk197676.4520.31
12.46
4.57  17   
34Kolář IvoActive tour team198877.4321.29
21.29
5.00 11    
35Šrámek JaromírKVS Šumperk195877.5621.42
5.49
5.01    2 
36Bartoš AntonínSKP Šumperk197378.1321.59
14.14
5.02  18   
37Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198578.3722.23
22.23
5.04 12    
38David MichalKMB200378.5122.37
22.37
5.05 13    
39Doležal MilanHoral Šumperk197278.5722.43
7.15
5.05   4  
40Skalický JosefPoldr Žichlínek196279.1623.02
7.09
5.06    3 
41Orošnjaková HanaHoruni199680.2724.13
0.00
5.11 1    
42Doležal JaromírBrníčko197480.4524.31
16.46
5.12  19   
43Miča JanSDH Bratrušov200780.5424.40
18.06
5.132     
44Mazák LukášSokol Hrabenov198682.1225.58
25.58
5.18 14    
45Dostál JiříAmgis BM196482.3926.25
10.57
5.19   5  
46Siročák PetrTři křížky Ostrava197882.4626.32
18.47
5.20  20   
47Sedláček JiříŠumperk197983.0826.54
19.09
5.21  21   
48Kukulová MartinaNový Malín199583.2727.13
3.00
5.23 2    
49Dominiková VeronikaŠumperk199383.2727.13
3.00
5.23 3    
50Kukula MarcelStaviva Emko197383.4327.29
19.44
5.24  22   
51Tkadlec PavelFilipová195584.1127.57
12.04
5.25    4 
52Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196385.0228.48
13.20
5.29   6  
53Baťa LukášExtra Brno199186.2130.07
30.07
5.34 15    
54Heider LubošKosteljinak.cz199386.5730.43
30.43
5.36 16    
55Harapát AntonínVolejbal Rapotín197486.5730.43
22.58
5.36  23   
56Jirásková EvaMaratonstav Úpice196487.2231.08
0.00
5.38   1  
57Horníček DanielŠumperk199787.3431.20
31.20
5.38 17    
58Hobler MilošLeština197187.4931.35
16.07
5.39   7  
59Zlámalová PetraŠumperk198588.2032.06
17.43
5.41  2   
60Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197688.2232.08
24.23
5.42  24   
61Brokeš TomášGF6 Šumperk198488.3632.22
32.22
5.42 18    
62Květoň VladimírKVS Šumperk196888.5132.37
17.09
5.43   8  
63Tichý ViktorHoral Šumperk197189.4333.29
18.01
5.47   9  
64Hejtmánek JanHejtmánek Team198990.2034.06
34.06
5.49 19    
65Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198691.1435.00
35.00
5.53 20    
66Křivohlávková IlonaNový Malín196992.1235.58
4.50
5.56   2  
67Schwab PetrNový Malín197492.5836.44
28.59
5.59  25   
68Habigerová RadkaKVS Šumperk1995100.2244.08
19.55
6.28 4    
69Krčová MartinaKVS Šumperk1972100.3744.23
13.15
6.29   3  
70Bartoš AntonínPetrov2003102.4446.30
46.30
6.37 21    
71Sporek MiroslavLoučná nad Desnou1954107.1651.02
35.09
6.55    5 
72Brücknerová MarcelaBB Akce1978118.1562.01
47.38
7.37  3