Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2023

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Štědrý běh
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Kros gymnázia - Chlapák
05. 04. 2023, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil
2000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Kros gymnázia   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199523.450.00
0.00
3.41 1    105.42101.61
2Štábl AdamKVS Šumperk200425.301.45
1.45
3.57 2    98.4595.40
3David MichalKMB200326.052.20
2.20
4.03 3    96.1391.94
4Kechrt TomášPrime Sport Expert198126.222.37
0.00
4.06  1   95.0095.81
5Miča PetrSDH Bratrušov197926.402.55
0.18
4.08  2   93.8196.16
6Jordán AlexandrKVS Šumperk200626.483.03
0.00
4.101     93.2792.77
7Matús EduardDívčí sen198926.533.08
3.08
4.10 4    92.9488.63
8Bank JaroslavŠumperk198427.043.19
3.19
4.12 5    92.2190.70
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197727.203.35
0.58
4.15  3   91.1595.12
10Kubín AdamCvičírna198827.504.05
4.05
4.19 6    89.1684.70
11Neugebauer PetrJeseník197527.504.05
1.28
4.19  4   89.1694.84
12Novák PatrikŠumperk199228.074.22
4.22
4.22 7    88.0383.52
13Fabiánek JakubSDH Bratrušov200528.224.37
1.34
4.242     87.0484.76
14Koudelka DrahomírMeixner197128.264.41
0.00
4.25   1  86.7795.95
15Giesel LiborHoRUNi197329.025.17
0.36
4.30   2  84.3892.01
16Blaháček DanielPekárna Zábřeh199329.205.35
5.35
4.33 8    83.1978.48
17Čech RomanHoRUNi197929.265.41
3.04
4.34  5   82.7985.39
18Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198529.335.48
5.48
4.35 9    82.3279.86
19Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199029.355.50
5.50
4.36 10    82.1977.45
20Miča JanSDH Bratrušov200729.445.59
2.56
4.373     81.5982.69
21Ženčák JakubŠumperk/Dívčí sen198830.076.22
6.22
4.41 11    80.0775.24
22Brückner MiroslavHoral Šumperk197930.226.37
4.00
4.43  6   79.0781.73
23Málek JiříKosteljinak.cz198230.286.43
4.06
4.44  7   78.6778.69
24Mazák LukášSokol Hrabenov198630.306.45
6.45
4.44 12    78.5475.10
25Benda DavidOpičáci197730.356.50
4.13
4.45  8   78.2182.62
26Zákravský MichalŠumperk197430.376.52
4.15
4.45  9   78.0885.18
27Gronych RadekHasiči Komňátka196730.547.09
2.28
4.48   3  76.9590.70
28Doležal JaromírBrníčko197431.007.15
4.38
4.49  10   76.5583.80
29Ozorovský KarolZábřeh197631.167.31
4.54
4.51  11   75.4980.97
30Smolicha TomášNový Malín199531.207.35
7.35
4.52 13    75.2270.20
31Stryk MartinKVS Šumperk197531.217.36
4.59
4.52  12   75.1581.52
32Genčur RomanŠumperk198731.297.44
7.44
4.53 14    74.6270.20
33Macek Vojtěch201031.347.49
4.46
4.544     74.2986.28
34Kříž TomášHKMD Šumperk198331.397.54
5.17
4.55  13   73.9673.10
35Bartoš AntonínSKP Šumperk197331.568.11
3.30
4.57   4  72.8381.17
36Dostál JiříAmgis BM196432.128.27
3.46
5.00   5  71.7789.11
37Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198832.158.30
8.30
5.00 15    71.5766.40
38Konrád JosefHoral Šumperk197832.228.37
6.00
5.02  14   71.1174.89
39Štábl PatrikKVS Šumperk200632.469.01
5.58
5.055     69.5168.88
40Smejkal MartinVikýřovice199432.589.13
9.13
5.07 16    68.7263.43
41Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196833.339.48
5.07
5.13   6  66.3980.28
42Harapát AntonínVolejbal Rapotín197433.4710.02
7.25
5.15  15   65.4673.30
43Brokeš TomášGF6 Šumperk198434.0010.15
10.15
5.17 17    64.6062.74
44Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196334.0610.21
0.00
5.18    1 64.2083.66
45Jurková VeronikaKaravan Su198434.0810.23
0.00
5.18  1   64.0782.97
46Jirásková EvaMaratonstav Úpice196434.1710.32
0.00
5.19   1  63.47102.23
47Šimková MarkétaDOLS Šumperk197734.2110.36
0.13
5.20  2   63.2188.98
48Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198434.2210.37
0.14
5.20  3   63.1482.21
49Květoň VladimírKVS Šumperk196834.4711.02
6.21
5.24   7  61.4875.86
50Krpec StanislavŠumperk196234.5511.10
0.49
5.25    2 60.9582.00
51Tkadlec PavelFilipová195535.2011.35
1.14
5.29    3 59.2989.11
52Hejtmánek JanHejtmánek Team198935.3511.50
11.50
5.32 18    58.3052.59
53Šafář LadislavSKP Šumperk197535.5012.05
9.28
5.34  16   57.3064.60
54Ženčáková BarboraDívčí sen198836.0212.17
1.54
5.36  4   56.5072.47
55Cveček MartinOne Man Show197436.4312.58
10.21
5.42  17   53.7862.32
56Smolicha JosefNový Malín195636.5013.05
2.44
5.43    4 53.3283.11
57Schwab PetrNový Malín197436.5113.06
10.29
5.43  18   53.2561.84
58Běhal RadomírNový Malín195937.2013.35
3.14
5.48    5 51.3377.58
59Buiová AndreaKVS Šumperk199138.1514.30
0.00
5.56 1    47.6864.33
60Starley DominicŠumperk197139.0015.15
10.34
6.03   8  44.6957.28
61Macková HanaBratrušov198339.0315.18
4.55
6.04  5   44.4967.23
62Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195439.5416.09
5.48
6.12    6 41.1176.20
63Šimek ŠimonDOLS Šumperk200840.0216.17
13.14
6.136     40.5844.99
64Králíčková KateřinaŠumperk198540.0316.18
5.55
6.13  6   40.5161.57
65Krčová MartinaKVS Šumperk197240.1216.27
5.55
6.15   2  39.9175.79
66Březinová JanaChromeč199840.2516.40
2.10
6.17 2    39.0556.59
67Kušíková KateřinaŠumperk198442.3818.53
8.30
6.37  7   30.2253.83
68Březinová Markéta199142.5819.13
4.43
6.40 3    28.8947.55
69Krumer MiroslavMK Ostrov194945.4822.03
0.00
7.07     117.6166.61