Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2023

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Štědrý běh
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Parkový běh - Chlapák
19. 04. 2023, 17.00
Progress&People z.s., Loučná nad Desnou, zámecký park
7630 m / převýšení 118 m / hromadný start, 4 kola, běh parkem, 95% pískové pěšiny
1280 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Parkový běh   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Borák MartinV12 Team199027.170.00
0.00
3.34 1    103.1294.25
2Dvořák PavelAtletika Alojzov198227.480.31
0.00
3.38  1   101.2896.45
3Küschner TadeášTJ Šumperk200629.242.07
0.00
3.511     95.6089.92
4Kechrt TomášPrime Sport Expert198129.322.15
1.44
3.52  2   95.1390.76
5Málek JiříKosteljinak.cz198229.582.41
2.10
3.55  3   93.5988.37
6Miča PetrSDH Bratrušov197930.062.49
2.18
3.56  4   93.1290.31
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197731.063.49
3.18
4.04  5   89.5688.37
8Filipiová EvaŠumperk198631.274.10
0.00
4.07  1   88.3297.48
9Neugebauer PetrJeseník197531.364.19
3.48
4.08  6   87.7988.31
10Kubín AdamCvičírna198831.434.26
4.26
4.09 2    87.3777.07
11Čech RomanHoRUNi197931.584.41
4.10
4.11  7   86.4983.53
12Stolarik Lukáš199332.034.46
4.46
4.12 3    86.1975.78
13Giesel LiborHoRUNi197332.074.50
0.00
4.12   1  85.9588.24
14Koudelka DrahomírMeixner197132.114.54
0.04
4.13   2  85.7289.79
15Berková EmaAtletika Šumperk200732.245.07
0.00
4.141     84.95103.29
16Ženčák JaroslavTJ Šumperk196132.285.11
0.00
4.15    1 84.7198.39
17Saňák MartinRapotín197832.415.24
4.53
4.17  8   83.9481.78
18Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199032.505.33
5.33
4.18 4    83.4172.74
19Poučová PetraLibina199632.545.37
0.00
4.18 1    83.1790.76
20Urbášek JanUničov199432.555.38
5.38
4.18 5    83.1172.42
21Kostecký JanTJ Šumperk199132.585.41
5.41
4.19 6    82.9472.22
22Ženčák JakubŠumperk/Dívčí sen198833.176.00
6.00
4.21 7    81.8170.99
23Smolicha TomášNový Malín199533.186.01
6.01
4.21 8    81.7570.93
24Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun197533.266.09
5.38
4.22  9   81.2881.78
25Miča JanSDH Bratrušov200733.326.15
4.08
4.232     80.9276.23
26Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198533.476.30
6.30
4.25 9    80.0471.45
27Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197734.096.52
6.21
4.28  10   78.7377.39
28Kříž TomášHKMD Šumperk198334.166.59
6.28
4.29  11   78.3271.45
29Benda DavidOpičáci197734.227.05
6.34
4.30  12   77.9676.61
30Mazák LukášSokol Hrabenov198634.257.08
7.08
4.30 10    77.7968.15
31Scheuer JanLanškroun196634.287.11
2.21
4.31   3  77.6186.95
32Gronych RadekHasiči Komňátka196734.327.15
2.25
4.31   4  77.3785.72
33Švorčíková LenkaIscarex Česká Třebová198034.397.22
3.12
4.32  2   76.9692.51
34Dostál JiříAmgis BM196435.007.43
2.53
4.35   5  75.7287.21
35Hanáčková DominikaQuick Runners Šumperk200435.037.46
2.09
4.35 2    75.5486.82
36Bartoš AntonínSKP Šumperk197335.137.56
3.06
4.36   6  74.9577.45
37Ozorovský KarolZábřeh197635.318.14
7.43
4.39  13   73.8873.45
38Zákravský MichalŠumperk197435.368.19
7.48
4.39  14   73.5875.13
39Keszelá ZuzanaV12 Team199035.408.23
2.46
4.40 3    73.3581.59
40Hubáček PavelSporton Šumperk197635.418.24
7.53
4.40  15   73.2972.87
41Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198835.438.26
8.26
4.40 11    73.1761.56
42Drtilová VeronikaLitovel198535.468.29
4.19
4.41  3   72.9984.37
43Heider LubošKosteljinak.cz199335.498.32
8.32
4.41 12    72.8261.18
44Fišnar JiříLoučná nad Desnou197635.548.37
8.06
4.42  16   72.5272.09
45Sedláček JiříŠumperk197936.329.15
8.44
4.47  17   70.2766.86
46Kukula MarcelStaviva Emko197336.549.37
4.47
4.50   7  68.9771.58
47Bernard Mikulᚊumperk199837.029.45
9.45
4.51 13    68.4956.46
48Šimek ŠimonDOLS Šumperk200837.1910.02
7.55
4.533     67.4964.79
49Hejtmánek JanHejtmánek Team198937.2610.09
10.09
4.54 14    67.0754.91
50Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196337.2710.10
4.59
4.54    2 67.0280.43
51Tkadlec PavelFilipová195537.2810.11
5.00
4.54    3 66.9689.99
52Štábl RomanKVS Šumperk197537.3310.16
9.45
4.55  18   66.6667.25
53Jurková VeronikaKaravan Su198437.3510.18
6.08
4.55  4   66.5479.46
54Křivohlávek PavelNový Malín197037.5310.36
5.46
4.57   8  65.4871.32
55Brokeš TomášGF6 Šumperk198438.0210.45
10.45
4.59 15    64.9456.33
56Jirásková EvaMaratonstav Úpice196438.0710.50
0.00
4.59   1  64.6598.32
57Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197738.1811.01
6.51
5.01  5   64.0084.17
58Ženčáková BarboraDívčí sen198838.2611.09
6.59
5.02  6   63.5272.74
59Cveček MartinOne Man Show197438.4011.23
10.52
5.04  19   62.6964.34
60Schwab PetrNový Malín197438.4211.25
10.54
5.04  20   62.5864.21
61Šafář LadislavSKP Šumperk197538.5511.38
11.07
5.06  21   61.8162.40
62Květoň VladimírKVS Šumperk196839.0011.43
6.53
5.06   9  61.5169.77
63Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195339.2812.11
0.00
5.10     159.8586.76
64Krpec StanislavŠumperk196239.4812.31
7.20
5.12    4 58.6774.16
65Sýkorová AnnaTJ Šumperk200740.1112.54
7.47
5.152     57.3180.04
66Smolicha JosefNový Malín195641.1613.59
8.48
5.24    5 53.4677.45
67Habigerová RadkaKVS Šumperk199542.0814.51
9.14
5.31 4    50.3860.14
68Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195442.3215.15
10.04
5.34    6 48.9676.55
69Macková HanaBratrušov198343.1916.02
11.52
5.40  7   46.1862.21
70Krčová MartinaKVS Šumperk197244.0116.44
5.54
5.46   2  43.7072.74
71Křivohlávková IlonaNový Malín196944.1116.54
6.04
5.47   3  43.1175.90
72Králíčková KateřinaŠumperk198544.3617.19
13.09
5.50  8   41.6355.81
73Mikšíková PetraV12 Team197645.3218.15
14.05
5.58  9   38.3163.50
74Vojáčková BlankaNový Malín196149.0921.52
0.00
6.26    1 25.4773.19