Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2023

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Štědrý běh
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Markovicou - Chlapák
03. 05. 2023, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
2500 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh Markovicou   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Štábl AdamKVS Šumperk200435.170.00
0.00
4.16 1    100.3998.07
2David MichalKMB200335.200.03
0.03
4.16 2    100.2596.90
3Kechrt TomášPrime Sport Expert198135.390.22
0.00
4.19  1   99.36100.75
4Fochler PetrAK Drnovice199136.241.07
1.07
4.24 3    97.2493.79
5Málek JiříKosteljinak.cz198237.252.08
1.46
4.32  2   94.3795.10
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197737.352.18
1.56
4.33  3   93.9098.41
7Miča PetrSDH Bratrušov197937.592.42
2.20
4.36  4   92.7795.79
8Bank JaroslavŠumperk198438.022.45
2.45
4.36 4    92.6391.85
9Neugebauer PetrJeseník197538.233.06
2.44
4.39  5   91.6497.83
10Kubín AdamCvičírna198838.493.32
3.32
4.42 5    90.4286.74
11Koudelka DrahomírMeixner197139.123.55
0.00
4.45   1  89.3498.95
12Brückner MiroslavHoral Šumperk197939.494.32
4.10
4.49  6   87.5990.78
13Čech RomanHoRUNi197939.564.39
4.17
4.50  7   87.2690.44
14Saňák MartinRapotín197840.315.14
4.52
4.54  8   85.6289.66
15Jílek JakubKVS Šumperk199241.015.44
5.44
4.58 6    84.2180.32
16Giesel LiborHoRUNi197341.125.55
2.00
4.59   2  83.6992.04
17Urbášek JanUničov199441.426.25
6.25
5.03 7    82.2878.33
18Smolicha TomášNový Malín199542.116.54
6.54
5.06 8    80.9176.92
19Žoužela DavidBludov198642.146.57
6.57
5.07 9    80.7778.18
20Mazák LukášSokol Hrabenov198642.187.01
7.01
5.07 10    80.5877.99
21Poučová PetraLibina199642.277.10
0.00
5.08 1    80.1693.94
22Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197742.337.16
6.54
5.09  9   79.8884.99
23Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198542.407.23
7.23
5.10 11    79.5577.79
24Šimek VladimírDOLS Šumperk197542.547.37
7.15
5.12  10   78.8985.82
25Švorčíková LenkaIscarex Česká Třebová198042.587.41
0.00
5.12  1   78.7099.63
26Scheuer JanLanškroun196643.007.43
3.48
5.12   3  78.6193.79
27Kříž TomášHKMD Šumperk198343.147.57
7.35
5.14  11   77.9577.89
28Souček JanKVS Šumperk196543.578.40
4.45
5.19   4  75.9392.43
29Doležal JaromírBrníčko197444.018.44
8.22
5.20  12   75.7483.77
30Miča JanSDH Bratrušov200744.379.20
0.00
5.241     74.0475.99
31Stryk MartinKVS Šumperk197544.459.28
9.06
5.25  13   73.6780.90
32Bartoš AntonínSKP Šumperk197344.589.41
5.46
5.27   5  73.0682.17
33Dudešková MarcelaSKP Šumperk197445.169.59
2.18
5.29  2   72.2199.63
34Sedláček JiříŠumperk197945.2310.06
9.44
5.30  14   71.8875.51
35Hubáček PavelSporton Šumperk197645.3410.17
9.55
5.31  15   71.3677.79
36Šrámek JaromírKVS Šumperk195845.5110.34
0.00
5.33    1 70.5695.20
37Heider LubošKosteljinak.cz199345.5310.36
10.36
5.33 12    70.4766.12
38Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196746.1210.55
7.00
5.36   6  69.5784.89
39Přibyl JosefPostřelmov198246.2411.07
10.45
5.37  16   69.0169.91
40Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196846.2911.12
7.17
5.38   7  68.7783.14
41Šimek ŠimonDOLS Šumperk200846.5911.42
2.22
5.412     67.3671.86
42Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197747.0311.46
4.05
5.42  3   67.1792.87
43Doubrava TobiášKolšov200747.0711.50
2.30
5.423     66.9969.09
44Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196347.1411.57
1.23
5.43    2 66.6686.50
45Tkadlec PavelFilipová195547.1812.01
1.27
5.44    3 66.4795.44
46Štábl RomanKVS Šumperk197547.2512.08
11.46
5.44  17   66.1473.80
47Šimková MarkétaDOLS Šumperk197747.2712.10
4.29
5.45  4   66.0491.94
48Brokeš TomášGF6 Šumperk198447.4012.23
12.23
5.46 13    65.4364.42
49Dostál JiříAmgis BM196448.0512.48
8.53
5.49   8  64.2683.38
50Schwab PetrNový Malín197448.0612.49
12.27
5.49  18   64.2172.98
51Hejtmánek JanHejtmánek Team198948.2713.10
13.10
5.52 14    63.2258.63
52Jurková VeronikaKaravan Su198448.3113.14
5.33
5.52  5   63.0382.85
53Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195348.3813.21
0.00
5.53     162.7094.96
54Krpec StanislavŠumperk196250.1915.02
4.28
6.05    4 57.9580.27
55Jirásková EvaMaratonstav Úpice196450.2515.08
0.00
6.06   1  57.6798.75
56Smolicha JosefNový Malín195652.0216.45
6.11
6.18    5 53.1183.68
57Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195452.4117.24
6.50
6.23    6 51.2784.89
58Macková HanaBratrušov198353.3118.14
10.33
6.29  6   48.9271.81
59Králíčková KateřinaŠumperk198555.0319.46
12.05
6.40  7   44.5966.02
60Batěk MiroslavHrabišín195455.5520.38
10.04
6.46    7 42.1477.79
61Habigerová RadkaKVS Šumperk199556.2621.09
13.59
6.50 2    40.6858.97
62Křivohlávková IlonaNový Malín196956.5021.33
6.25
6.53   2  39.5579.79
63Zahálka TomášDOLS Šumperk197856.5821.41
21.19
6.54  19   39.1844.87
64Feranec MarcelOlomouc197359.2124.04
20.09
7.11   9  32.4544.48
65Vojáčková BlankaNový Malín196165.1930.02
0.00
7.55    1 15.6173.12