Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2023

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Štědrý běh
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Kolem Skalky - Chlapák
31. 05. 2023, 17.00
SOŠ Šumperk - Jan Sýkora, Šumperk - areál SOŠ, Zemědělská 3
6650 m / převýšení 187 m / hromadný start, 2 kola, přespolní běh, louky, zpevěné cesty
2200 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

    

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Horvát PetrZábřeh199424.260.00
0.00
3.40 1    101.7295.91
2David MichalKMB200325.010.35
0.35
3.45 2    99.3793.42
3Jílek JakubKVS Šumperk199225.080.42
0.42
3.46 3    98.9192.92
4Žanda AdamTJ Šumperk199125.230.57
0.57
3.49 4    97.9091.86
5Kechrt TomášPrime Sport Expert198126.001.34
0.00
3.54  1   95.4294.34
6Jordán AlexandrKVS Šumperk200626.342.08
0.00
3.591     93.1490.65
7Bláha AdamKVS Šumperk200526.452.19
0.11
4.012     92.4088.24
8Tomanek DanielKVS Šumperk197426.522.26
0.52
4.02  2   91.9396.40
9Miča PetrSDH Bratrušov197927.132.47
1.13
4.05  3   90.5391.01
10Bank JaroslavŠumperk198427.212.55
2.55
4.06 5    89.9986.46
11Neugebauer PetrJeseník197527.353.09
1.35
4.08  4   89.0592.78
12Matús EduardDívčí sen198927.503.24
3.24
4.11 6    88.0481.42
13Filipiová EvaŠumperk198627.523.26
0.00
4.11  1   87.91100.17
14Brückner MiroslavHoral Šumperk197928.133.47
2.13
4.14  5   86.5086.96
15Koudelka DrahomírMeixner197128.223.56
0.00
4.15   1  85.9093.21
16Saňák MartinRapotín197828.294.03
2.29
4.16  6   85.4386.75
17Ženčák JaroslavTJ Šumperk196128.434.17
0.00
4.19    1 84.49101.23
18Giesel LiborHoRUNi197329.104.44
0.48
4.23   2  82.6888.38
19Fabiánek JakubSDH Bratrušov200529.124.46
2.38
4.233     82.5578.01
20Benda DavidOpičácí197729.315.05
3.31
4.26  7   81.2783.55
21Odložil PetrHrabová197829.325.06
3.32
4.26  8   81.2182.56
22Kříž TomášHKMD Šumperk198329.335.07
3.33
4.26  9   81.1478.15
23Šimek VladimírDOLS Šumperk197529.445.18
3.44
4.28  10   80.4084.47
24Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199029.535.27
5.27
4.29 7    79.8072.69
25Smolicha TomášNový Malín199529.585.32
5.32
4.30 8    79.4672.33
26Ženčák JakubŠumperk/Dívčí sen198829.595.33
5.33
4.30 9    79.4072.26
27Veselý RadekV12 Team198830.105.44
5.44
4.32 10    78.6671.48
28Ozorovský KarolZábřeh197630.145.48
4.14
4.32  11   78.3981.63
29Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197730.225.56
4.22
4.33  12   77.8580.14
30Mazák LukášSokol Hrabenov198630.556.29
6.29
4.38 11    75.6469.85
31Miča JanSDH Bratrušov200731.106.44
4.36
4.414     74.6473.54
32Souček JanKVS Šumperk196531.146.48
2.52
4.41   3  74.3788.38
33Matěj PetrDívčí sen198831.196.53
6.53
4.42 12    74.0366.58
34Bartoš AntonínSKP Šumperk197331.206.54
2.58
4.42   4  73.9780.14
35Dudešková MarcelaSKP Šumperk197431.206.54
3.28
4.42  2   73.9798.60
36Valenta FilipDívčí sen199331.297.03
7.03
4.44 13    73.3665.87
37Šimek ŠimonDOLS Šumperk200831.467.20
5.12
4.465     72.2273.54
38Šrámek JaromírKVS Šumperk195831.507.24
3.07
4.47    2 71.9693.78
39Hubáček PavelSporton Šumperk197632.037.37
6.03
4.49  13   71.0874.46
40Dostál JiříAmgis BM196432.278.01
4.05
4.52   5  69.4785.11
41Heider LubošKosteljinak.cz199333.008.34
8.34
4.57 14    67.2659.41
42Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196833.048.38
4.42
4.58   6  66.9978.65
43Kukula MarcelStaviva Emko197333.178.51
4.55
5.00   7  66.1272.69
44Brokeš TomášGF6 Šumperk198433.238.57
8.57
5.01 15    65.7261.40
45Hejtmánek JanHejtmánek Team198933.269.00
9.00
5.01 16    65.5257.56
46Tkadlec PavelFilipová195534.049.38
5.21
5.07    3 62.9790.08
47Směšný PavelV12 Team196834.109.44
5.48
5.08   8  62.5774.60
48Jurková VeronikaKaravan Su198434.159.49
6.23
5.09  3   62.2379.22
49Cveček MartinOne Man Show197434.159.49
8.15
5.09  14   62.2367.93
50Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196334.159.49
5.32
5.09    4 62.2379.86
51Květoň VladimírKVS Šumperk196834.3010.04
6.08
5.11   9  61.2373.33
52Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195334.3710.11
0.00
5.12     160.7690.79
53Jirásková EvaMaratonstav Úpice196435.2110.55
0.00
5.18   1  57.8196.33
54Ženčáková BarboraDívčí sen198835.2110.55
7.29
5.18  4   57.8171.34
55Krpec StanislavŠumperk196235.2410.58
6.41
5.19    5 57.6177.02
56Šťastný Antonín199035.3811.12
11.12
5.21 17    56.6748.19
57Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197735.5711.31
8.05
5.24  5   55.4080.50
58Smolicha JosefNový Malín195636.5012.24
8.07
5.32    6 51.8479.79
59Starley DominicŠumperk197137.3413.08
9.12
5.38   10  48.8958.63
60Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195438.5514.29
10.12
5.51    7 43.4675.81
61Batěk MiroslavHrabišín195439.0014.34
10.17
5.51    8 43.1375.60
62Macková HanaBratrušov198339.4415.18
11.52
5.58  6   40.1861.04
63Feranec MarcelOlomouc197340.0815.42
11.46
6.02   11  38.5746.49
64Kušíková KateřinaŠumperk198440.1315.47
12.21
6.02  7   38.2358.20
65Žižlavský JakubDívčí Sen198940.3916.13
16.13
6.06 18    36.4926.82
66Žižlavská MarieDívčí sen199440.3916.13
0.00
6.06 1    36.4951.67
67Krčová MartinaKVS Šumperk197241.0916.43
5.48
6.11   2  34.4869.21
68Habigerová RadkaKVS Šumperk199541.1816.52
0.39
6.12 2    33.8849.33
69Smolichová JanaZábřeh197141.3617.10
6.15
6.15   3  32.6769.07
70Hejtmánková MarieHejtmánek Team198842.1917.53
14.27
6.21  8   29.7945.99
71Králíčková KateřinaŠumperk198542.3918.13
14.47
6.24  9   28.4548.40
72Vojáčková BlankaNový Malín196143.0618.40
0.00
6.28    1 26.6477.73
73Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195945.5921.33
17.16
6.54    9 15.0444.99