Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2024

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Parkový běh
Bratrušovské vrchy
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Violky - Chlapák
22. 05. 2024, 17.00
Šumperský běžecký spolek, Kouty nad Desnou - Hospůdka Na jedno
10900 m / převýšení 463 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty
2000 m - Prcek

Výsledky

Výsledky

Foto 1 - Běh ViolkyFoto 2 - Běh Violky  

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Stejskal JakubSkialp Dolní Morava199545.410.00
0.00
4.11 1    103.9697.94
2Kechrt TomášPrime Sport Expert198146.280.47
0.00
4.15  1   102.31101.66
3Málek JiříKosteljinak.cz198250.334.52
4.05
4.38  2   93.7392.24
4Veselý RadekV12 Team198850.455.04
5.04
4.39 2    93.3187.14
5Kubín AdamRapotín198851.215.40
5.40
4.42 3    92.0585.80
6Neugebauer PetrJeseník197551.275.46
4.59
4.43  3   91.8495.97
7Janda JiříHrabová197552.136.32
5.45
4.47  4   90.2294.40
8Vlček OndřejŠumperk198252.457.04
6.17
4.50  5   89.1087.55
9Scheuer JanActivity Lanškroun196654.178.36
0.00
4.58   1  85.8898.27
10Bielčik PetrLichkov197154.388.57
0.21
5.00   2  85.1493.06
11Matěj PetrDívčí sen198854.489.07
9.07
5.01 4    84.7978.13
12Stryk MartinKVS Šumperk197555.129.31
8.44
5.03  6   83.9588.37
13Saňák MartinRapotín197855.259.44
8.57
5.05  7   83.5085.32
14Hecl MilošKVS Šumperk197655.359.54
9.07
5.05  8   83.1586.73
15Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196855.4710.06
1.30
5.07   3  82.7393.58
16Heider LubošKosteljinak.cz199356.4111.00
11.00
5.12 5    80.8373.36
17Šafář LadislavSKP Šumperk197556.4811.07
10.20
5.12  9   80.5985.13
18Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198456.5611.15
0.00
5.13  1   80.3195.59
19Knápek LubomírLK Šumperk195957.2611.45
0.00
5.16    1 79.2699.47
20Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197758.0812.27
11.40
5.20  10   77.7980.63
21Kříž TomášHKMD Šumperk198358.2412.43
11.56
5.21  11   77.2274.63
22Šrámek JaromírKVS Šumperk195858.2512.44
0.59
5.21    2 77.1998.87
23Stejskalová DenisaSkiAlp Dolní Morava199358.4413.03
0.00
5.23 1    76.5287.63
24Gronych RadekHasiči Komňátka196760.0114.20
5.44
5.30   4  73.8386.51
25Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196361.1315.32
3.47
5.36    3 71.3088.44
26Bartoš AntonínSKP Šumperk197362.5517.14
8.38
5.46   5  67.7374.82
27Cveček MartinOne Man Show197463.0317.22
8.46
5.47   6  67.4573.51
28Ducháček JanRapotín198863.3217.51
17.51
5.49 6    66.4358.73
29Tkadlec PavelFilipová195564.2618.45
7.00
5.54    4 64.5492.21
30Horák TomášZa sebe197664.3118.50
18.03
5.55  12   64.3768.52
31Jurková VeronikaKaravan Su198465.2019.39
8.24
5.59  2   62.6580.18
32Dostál JiříAmgis BM196467.5222.11
10.26
6.13    5 57.3275.11
33Spiller Petr197169.0923.28
14.52
6.20   7  54.6364.65
34Šimek VladimírNový Malín197570.2424.43
23.56
6.27  13   52.0057.65
35Batěk MiroslavHrabišín195473.0327.22
0.00
6.42     146.4379.17
36Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197573.3027.49
16.34
6.44  3   45.4875.23
37Králíčková KateřinaŠumperk198574.4028.59
17.44
6.51  4   43.0361.97
38Sporek MiroslavVysoké Pole195476.1930.38
3.16
7.00     239.5673.77