Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní cena Aquatollu
20. 03. 1999, 10.30
Aquatoll, KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196127.390.00
0.00
3.15 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197528.180.39
0.39
3.19 2    
3Andrle Josef---196429.552.16
2.16
3.31 3    
4Valenta PavelLion DBV Šumperk196929.592.20
2.20
3.31 4    
5Podešva VladimírPOS Šumperk195430.012.22
0.00
3.31  1   
6Kunčar DavidŠumperk197531.163.37
3.37
3.40 5    
7Medlík CtiradASPV OA Šumperk195831.263.47
1.25
3.41  2   
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.494.10
1.48
3.44  3   
9Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198031.504.11
4.11
3.44 6    
10Hejl JanSOU ST Šumperk195332.024.23
2.01
3.46  4   
11Aleš DavidKVS Šumperk OB197532.184.39
4.39
3.48 7    
12Kunčar JakubAtletika Šumperk197532.244.45
4.45
3.48 8    
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198232.425.03
0.00
3.501     
14Medlík JanSeverka Šumperk198232.525.13
0.10
3.522     
15Vepřek RadomírVíno Karabina195333.396.00
3.38
3.57  5   
16Knápek LubomírProfitnes Šumperk195933.456.06
3.44
3.58  6   
17Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196834.156.36
6.36
4.01 9    
18Krátký RomanVikýřovice196434.497.10
7.10
4.05 10    
19Valouchová MarieKlášterec197335.057.26
0.00
4.071     
20Tomíšek JindřichHanácká kyselka193935.247.45
0.00
4.09    1 
21Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198235.568.17
3.14
4.133     
22Janů PřemyslZábřeh198036.018.22
8.22
4.14 11    
23Trojek KarelŠumperk198136.178.38
3.35
4.164     
24Herbst ManfredJesdrev194136.288.49
0.00
4.17   1  
25Mazák LukášSokol Hrabenov198637.229.43
4.40
4.235     
26Komárková EvaKammsport Šumperk195837.259.46
2.20
4.242     
27Stejskal AntonínVíno Karabina194937.269.47
0.58
4.24   2  
28Koutný VojtěchPřerov195837.5510.16
7.54
4.27  7   
29Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196238.5411.15
11.15
4.34 12    
30Mann TomášPísařov196538.5411.15
11.15
4.34 13    
31Straka JosefŠumperk193938.5811.19
3.34
4.35    2 
32Osladil StanislavVíno Karabina195039.3811.59
9.37
4.39  8   
33Lípa FrantišekHoral Šumperk194940.1312.34
3.45
4.43   3  
34Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195941.1313.34
11.12
4.50  9   
35Vykydal KvětoslavSokol Temenice193641.5514.16
6.31
4.55    3 
36Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196343.0215.23
7.57
5.033