Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2006

Běh za břehem
Kros gymnázia
Okolo Bótína
Běh Markovicou
Běh Zámečku
Jarní kros Písařova
Na honěnou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh za břehem
19. 03. 2006, 10.30
Gebříci Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Král VojtěchSeverka Šumperk198825.120.00
0.00
3.361     
2Halama JakubKVS Šumperk OB197925.320.20
0.00
3.38 1    
3Poklop MartinSeverka Šumperk198826.211.09
1.09
3.452     
4Dostál JiříBC Morava196427.031.51
0.00
3.51  1   
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196627.152.03
0.12
3.53  2   
6Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195927.502.38
0.47
3.58  3   
7Čmakal FrantišekBludov197728.012.49
2.29
4.00 2    
8Spáčil RadekDama Sport Šumperk197128.102.58
2.38
4.01 3    
9Genčur RomanKVS Šumperk OB198728.102.58
2.38
4.01 4    
10Vošický PavelSK DAMA sport197528.133.01
2.41
4.01 5    
11Strachota MichalSeverka Šumperk198328.173.05
2.45
4.02 6    
12Brokeš RostislavSK Rampušák196228.213.09
1.18
4.03  4   
13Sikora OndřejZábřeh197728.523.40
3.20
4.07 7    
14Strachota JaroslavSeverka Šumperk195629.023.50
0.00
4.08   1  
15Sporek MiroslavFagus195429.174.05
0.15
4.11   2  
16Hejl JanŠumperk195329.174.05
0.15
4.11   3  
17Krňávek MichalZábřeh199029.484.36
4.36
4.153     
18Šalplachta JindřichFenix Jeseník194729.514.39
0.49
4.15   4  
19Mazák LukášSokol Hrabenov198630.014.49
4.29
4.17 8    
20Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195830.064.54
3.03
4.18  5   
21Pavlík RadekKVS Šumperk OB196830.235.11
4.51
4.20 9    
22Jašek OndřejAtletika Zábřeh197731.336.21
6.01
4.30 10    
23Vychodil AloisŠternberk194631.546.42
0.00
4.33    1 
24Sitta MatějZábřeh199032.106.58
6.58
4.354     
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195332.217.09
3.19
4.37   5  
26Brandejský TomášAtletika Šumperk199132.247.12
7.12
4.375     
27Felkl LuděkSalon Zdena196032.327.20
5.29
4.38  6   
28Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195632.357.23
3.33
4.39   6  
29Pavlas JiříSK Pašerák Písařov198232.387.26
7.06
4.39 11    
30Kroul JosefZábřeh197332.437.31
7.11
4.40 12    
31Lerch VladislavČD Olomouc194832.537.41
3.51
4.41   7  
32Macháček JiříVíno Karabina195332.547.42
3.52
4.42   8  
33Březina ZdeněkSalix196132.587.46
5.55
4.42  7   
34Kuchař AntonínNová Ves197833.007.48
7.28
4.42 13    
35Nesporý JanZábřeh197033.017.49
7.29
4.43 14    
36Kozlanský RomanZábřeh196233.027.50
5.59
4.43  8   
37Paloncý PavelKVS Šumperk OB196333.168.04
6.13
4.45  9   
38Přikryl JanSeverka Šumperk198933.298.17
8.17
4.476     
39Krňávková EvaTrisk Olomouc197533.308.18
0.00
4.47 1    
40Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk198933.388.26
0.00
4.481     
41Březina VladimírSeverka Šumperk195833.478.35
6.44
4.49  10   
42Tomíšek JindřichHanácká kyselka193934.008.48
2.06
4.51    2 
43Fischer IvoCK Rampušák199034.209.08
9.08
4.547     
44Mátl MartinKVS Šumperk199034.299.17
9.17
4.558     
45Šincl JosefOrel Rovensko196734.379.25
9.05
4.56 15    
46Václavek JiříZábřeh199034.519.39
9.39
4.589     
47Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk195634.549.42
5.52
4.59   9  
48Brandejský MilanTemenice196535.019.49
7.58
5.00  11   
49Březinová MarieSeverka Šumperk199135.1210.00
1.34
5.012     
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh194235.1910.07
3.25
5.02    3 
51Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195435.2110.09
6.19
5.03   10  
52Aleš DavidKVS Šumperk OB197535.3610.24
10.04
5.05 16    
53Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko199135.4110.29
2.03
5.053     
54Štýbnarová RadkaZábřeh198635.5710.45
2.27
5.08 2    
55Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk197136.1211.00
0.00
5.10  1   
56Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196336.1911.07
0.07
5.11  2   
57Strachotová EvaSeverka Šumperk196036.2411.12
0.12
5.12  3   
58Horníčková MartinaGymnázium Šumperk199137.0311.51
3.25
5.174     
59Janů ZdeněkHoral Šumperk195737.1712.05
10.14
5.19  12   
60Školut DanielRapotín196837.2612.14
11.54
5.20 17    
61Janů ZdeněkKVS Šumperk OB199037.3512.23
12.23
5.2210     
62Komárková EvaSKP Šumperk195838.0712.55
1.55
5.26  4   
63Krčová MartinaHoral Šumperk197241.3316.21
8.03
5.56 3    
64Ženčáková MarieSalón Zdena196841.5616.44
5.44
5.59  5   
65Ševčík PavelHoral Šumperk196342.4217.30
15.39
6.06  13   
66Felklová JarmilaSalón Zdena196043.0317.51
6.51
6.09  6   
67Tonová ZdeňkaSalón Zdena195843.5418.42
7.42
6.16  7   
68Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198746.1621.04
12.46
6.36 4