Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2011

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
O pohár starosty Loučné
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Šumperská hodinovka
Malínska Osmička
Horokros
Běh za břehem
20. 03. 2011, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Razým LukášIscarex Česká Třebová197923.320.00
0.00
3.21 1    
2Chytil DavidVSK Uni Brno198724.250.53
0.53
3.29 2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196124.270.55
0.00
3.29   1  
4Kodl JanISRT199324.300.58
0.00
3.301     
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová196924.331.01
0.00
3.30  1   
6Procházka MarekVíno Karabina197424.481.16
1.16
3.32 3    
7Halama JakubKVS Šumperk OB197925.111.39
1.39
3.35 4    
8Ducháček JanVencl Kam196825.181.46
0.45
3.36  2   
9Žanda AdamAtletika Šumperk199125.271.55
1.55
3.38 5    
10Sikora OndřejAtletika Zábřeh197725.332.01
2.01
3.39 6    
11Svoboda MojmírHvězda Pardubice196625.482.16
1.15
3.41  3   
12Blaha MilanOknoPlast Šumperk197725.532.21
2.21
3.41 7    
13Dvořák PavelBiatlon Prostějov198226.002.28
2.28
3.42 8    
14Timko MartinTJ Šumperk199426.222.50
1.52
3.462     
15Buriánek RomanSkiklub Česká Třebová196526.302.58
1.57
3.47  4   
16Kostecký JanŠumperk199126.453.13
3.13
3.49 9    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.543.22
3.22
3.50 10    
18Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195326.583.26
2.31
3.51   2  
19Fišnar RomanSokol Šumperk198327.073.35
3.35
3.52 11    
20Krátký FrantišekJiskra Králíky194327.103.38
0.00
3.52    1 
21Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196627.303.58
2.57
3.55  5   
22Divíšek JanNový Věk Trusnov199327.364.04
3.06
3.563     
23Myslín Zdeněk197127.394.07
3.06
3.57  6   
24Komárek JaroslavHS Orlické hory197727.434.11
4.11
3.57 12    
25Knápek LubomírLK Šumperk195927.474.15
3.20
3.58   3  
26Orava VítOvoce a zelenina Ruda198828.034.31
4.31
4.00 13    
27Žouželka LiborPostřelmov197828.044.32
4.32
4.00 14    
28Novotný Tomᚊumperk197528.064.34
4.34
4.00 15    
29Pur VáclavŠumperk195528.094.37
3.42
4.01   4  
30Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195828.244.52
3.57
4.03   5  
31Jílek DavidBikeSport Mohelnice198728.274.55
4.55
4.03 16    
32Maier LukášKRB Chrudim197828.425.10
5.10
4.06 17    
33Jílek MartinŠumperk196928.475.15
4.14
4.06  7   
34Muller DanielTJ Šumperk199329.005.28
4.30
4.084     
35Hubáček PavelSporton Šumpek197629.015.29
5.29
4.08 18    
36Nikodým Lukᚊumperk198029.025.30
5.30
4.08 19    
37Hloušková MarcelaSKP Šumperk197429.085.36
0.00
4.09  1   
38Basler JanBludov197029.466.14
5.13
4.15  8   
39Janoušek VáclavUničov199129.496.17
6.17
4.15 20    
40Král MilanZábřeh197530.056.33
6.33
4.17 21    
41Nesporý JanSK Nadoraz197030.106.38
5.37
4.18  9   
42Odehnal AlešBiatlon Prostějov197530.256.53
6.53
4.20 22    
43Sporek MiroslavFagus195430.316.59
6.04
4.21   6  
44Bartoš AntonínNadoraz197330.527.20
7.20
4.24 23    
45Hecl MilošKVS Šumperk OB197630.547.22
7.22
4.24 24    
46Planičková LenkaAK Olomouc199130.567.24
0.00
4.25 1    
47Maixner JaroslavOvoce a zelenina Ruda198831.247.52
7.52
4.29 25    
48Smolicha TomášNový Malín199531.307.58
7.00
4.305     
49Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196831.388.06
7.05
4.31  10   
50Vařeka PavelOrrero Tři Dvory197531.398.07
8.07
4.31 26    
51Miča PetrSDH Bratrušov197931.488.16
8.16
4.32 27    
52Březina JanOlomouc VZ198431.598.27
8.27
4.34 28    
53Možný StanislavŠumperk197732.108.38
8.38
4.35 29    
54Felkl LuděkŠumperk196032.519.19
8.24
4.41   7  
55Zajícová JanaVíno Karabina198033.129.40
2.16
4.44 2    
56Lisa OttoOrrero195933.269.54
8.59
4.46   8  
57Horák DavidOlomouc198333.299.57
9.57
4.47 30    
58Pecha MichalAtletika Zábřeh198833.309.58
9.58
4.47 31    
59Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195933.3310.01
9.06
4.47   9  
60Batěk MiroslavHrabišín195433.3810.06
9.11
4.48   10  
61Žandová VěraAtletika Zábřeh199033.4210.10
2.46
4.48 3    
62Šincl JosefOrel Rovensko196734.2010.48
9.47
4.54  11   
63Stryk MartinKVS Šumperk OB197534.2910.57
10.57
4.55 32    
64Hojgr MartinAtletika Zábřeh198434.3411.02
11.02
4.56 33    
65Sychra PavelŠumperk198234.3611.04
11.04
4.56 34    
66Pospíšilová EvaŠumperk198234.3711.05
3.41
4.56 4    
67Mannová JaroslavaAZ Ekotherm197134.5711.25
5.49
4.59  2   
68Štýbnarová RadkaFortex Zábřeh198635.0711.35
4.11
5.01 5    
69Březina VladimírSeverka Šumperk195835.1611.44
10.49
5.02   11  
70Unger PetrŠumperk194635.1811.46
8.08
5.02    2 
71Jelínek MatějHvězda Pardubice194235.2011.48
8.10
5.02    3 
72Stejskal AntonínVíno Karabina194936.0712.35
8.57
5.09    4 
73Bielčík JindřichLichkov194036.2112.49
0.00
5.11     1
74Pikal KarelKVS Námešť na Hané194936.2412.52
9.14
5.12    5 
75Burdiaková RadkaOA Šumperk199336.2512.53
0.00
5.121     
76Kukulová MartinaAtletika Šumperk199536.5913.27
0.34
5.172     
77Žouželková JanaPostřelmov197737.0013.28
6.04
5.17 6    
78Tomíšek JindřichObec Říkovice193937.0513.33
0.44
5.17     2
79Pospíšilová AnnaRuda199337.1213.40
0.47
5.183     
80Květoň VladimírŠumperk196837.1313.41
12.40
5.19  12   
81Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195337.1713.45
12.50
5.19   12  
82Berková KatarínaŠumperk198137.3614.04
6.40
5.22 7    
83Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko197137.4714.15
8.39
5.23  3   
84Ostřanská IvetaSeverka Šumperk196537.5314.21
8.45
5.24  4   
85Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko199137.5514.23
6.59
5.25 8    
86Krčová MartinaHoral Šumperk197238.4215.10
9.34
5.31  5   
87Lerch VladislavČD Olomouc194838.5515.23
11.45
5.33    6 
88Černý OndřejScorpions Gym Bludov197839.4916.17
16.17
5.41 35    
89Rosler DominikPlavecký klub Zábřeh199739.5716.25
15.27
5.426     
90Macháček JiříVíno Karabina195339.5716.25
15.30
5.42   13  
91Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194941.5318.21
14.43
5.59    7 
92Sekyrová JanaSvitavy196342.0518.33
12.57
6.00  6   
93Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice194544.4121.09
0.00
6.23   1  
94Staudingerová KateřinaOrel Rovensko197248.0424.32
18.56
6.52  7