Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh za břehem
22. 03. 2015, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7300 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Sikora OndřejAtletika Zábřeh197725.150.00
0.00
3.27 1    
2Timko MartinAtletika Šumperk199425.420.27
0.27
3.31 2    
3Jílek DavidZábřeh198725.460.31
0.31
3.31 3    
4Kostecký JanTJ Šumperk199125.480.33
0.33
3.32 4    
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová196926.080.53
0.00
3.34  1   
6Žouželka LiborAtletika Zábřeh197826.130.58
0.58
3.35 5    
7Bernard Mikulᚊumperk199826.361.21
0.00
3.381     
8Bednarský VojtěchTNF Bike team199727.011.46
0.25
3.422     
9Buriánek RomanSkiklub Česká Třebová196527.111.56
0.00
3.43   1  
10Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn198127.372.22
2.22
3.46 6    
11Kostecký JanPars Nova196527.512.36
0.40
3.48   2  
12Kodl JanLa Viva travel199327.532.38
2.38
3.49 7    
13Scheuer JanActivity Lanškroun196628.042.49
1.56
3.50  2   
14Myslín Zdeněk197128.102.55
2.02
3.51  3   
15Filipiová EvaTJ Šumperk198628.163.01
0.00
3.52 1    
16Kašpařík TomášSK Přerov197528.183.03
2.10
3.52  4   
17Rajnošek ZdeněkŠumperk198528.373.22
2.29
3.55  8   
18Sedláček RomanActivity Lanškroun196428.433.28
1.32
3.56   3  
19Knápek LubomírLK Šumperk195928.503.35
1.39
3.56   4  
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh197528.523.37
2.44
3.57  5   
21Sýkora PetrSK Severka198429.043.49
3.49
3.58 9    
22Patterman PavelKVS Šumperk197329.174.02
3.09
4.00  6   
23Rozsíval AloisKVS Šumperk199129.234.08
4.08
4.01 10    
24Odložil PetrHrabová197829.264.11
4.11
4.01 11    
25Švorčík PetrIscarex Česká Třebová197629.294.14
4.14
4.02 12    
26Vogel MichalŠumperk197629.334.18
4.18
4.02 13    
27Král MilanZábřeh197529.404.25
3.32
4.03  7   
28Klučka ZdeněkŠumperk197629.434.28
4.28
4.04 14    
29Pyšný FilipŠumperk196629.494.34
3.41
4.05  3   
30Zákravský MichalŠumperk197429.514.36
3.43
4.05  8   
31Jecu Mikulᚊumperk197329.584.43
3.50
4.06  9   
32Bartoš AntonínSKP Šumperk197330.014.46
3.53
4.06  10   
33Keprt JanSilný team Uničov198330.074.52
4.52
4.07 15    
34Krupička MiroslavRunsport team195330.104.55
0.00
4.07    1 
35Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196830.144.59
4.06
4.08  11   
36Genčur RomanTwo Boys Team198730.185.03
5.03
4.09 16    
37Mazák LukášSokol Hrabenov198630.235.08
5.08
4.09 17    
38Kukula MarcelNový Malín197330.285.13
4.20
4.10  12   
39Verner Jiří197430.335.18
4.25
4.11  13   
40Matyášová JanaDolní Dobrouč196530.345.19
0.00
4.11   1  
41Fišnar JiříKouty nad Desnou197630.355.20
5.20
4.11 18    
42Sporek MiroslavLoučná195430.365.21
0.26
4.11    2 
43Maixner JaroslavSK Valašské království198830.545.39
5.39
4.13 19    
44Kubišta OtoIscarex Česká Třebová198030.555.40
5.40
4.14 3    
45Gebr PavelMM Zábřeh198630.575.42
5.42
4.14 20    
46Hecl MilošKVS Šumperk197631.025.47
5.47
4.15 21    
47Honsová HanaActivity Lanškroun197931.075.52
0.00
4.15  1   
48Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198531.105.55
5.55
4.16 22    
49Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199731.456.30
0.00
4.201     
50Žouželka TomášZábřeh197632.016.46
0.54
4.23  23   
51Jílek JakubKVS Šumperk199232.066.51
6.51
4.23 24    
52Pur VáclavŠumperk195532.086.53
1.58
4.24    4 
53Bednarský JiříŠumperk196232.106.55
4.59
4.24   5  
54Vepřek KamilHostice198032.146.59
6.59
4.24 25    
55Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196832.157.00
6.07
4.25  14   
56Frank MilanCyklo Morava196732.407.25
6.32
4.28  15   
57Hubáček PavelSporton Šumperk197632.457.30
7.30
4.29 26    
58Herynek JiříRovensko197432.497.34
6.41
4.29  16   
59Miča PetrSDH Bratrušov197932.577.42
7.42
4.30 27    
60Vlčková ŠárkaSOŠ Šumperk199533.087.53
4.52
4.32 2    
61Skribuckij AlexanderProstějov199933.248.09
6.48
4.3428     
62Králová LadaSeverka Šumperk198733.358.20
5.19
4.36 3    
63Portyšová LucieIscarex Česká Třebová199033.438.28
5.27
4.37 4    
64Krupička DavidZábřeh197733.468.31
8.31
4.37 29    
65Jirásko ZdeněkGOHBJM195533.508.35
3.40
4.38    5 
66Smolíková DanielaŠumperk198833.528.37
5.36
4.38 5    
67Gieselová IvaSKP Šumperk200434.048.49
2.19
4.402     
68Konrád JosefŠumperk197834.058.50
8.50
4.40 30    
69Badal StanislavSKP Šumperk197834.118.56
8.56
4.40 31    
70Hekele EmilEmilio sport197734.169.01
9.01
4.41 32    
71Květoň VladimírKVS Šumperk196834.189.03
8.10
4.41  17   
72Borek PetrBrzdy Horní Čermná197034.239.08
8.15
4.42  18   
73Rozsíval AloisKVS Šumperk196334.309.15
7.19
4.43   6  
74Krňávková EvaTrisk Olomouc197534.369.21
3.29
4.44  2   
75Batěk MiroslavHrabišín195434.389.23
4.28
4.44    6 
76Maier PetrŠumperk197434.419.26
8.33
4.45  19   
77Krčová MartinaKVS Šumperk197234.509.35
3.43
4.46  3   
78Greschner LubošMagnus Orienteering197834.559.40
9.40
4.46 33    
79Jirásková EvaSalon Zdena196434.579.42
4.23
4.47   2  
80Kotyza PetrLanškroun196335.149.59
8.03
4.49   7  
81Žouželková JanaSKP Šumperk197735.1610.01
4.09
4.49  4   
82Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno197735.2110.06
4.14
4.50  5   
83Divišová AliceŠumperk197135.2910.14
4.22
4.51  6   
84Bartášek JiříMagnus Orienteering197435.5810.43
9.50
4.55  20   
85Navrátil MartinZábřeh197435.5910.44
9.51
4.55  21   
86Heger VojtěchIscarex Česká Třebová197436.0210.47
9.54
4.56  22   
87Zezula TomášNový Malín197636.0710.52
10.52
4.56 34    
88Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová197836.1210.57
5.05
4.57  7   
89Jílková AnnaAtletika Šumperk199836.4711.32
5.02
5.023     
90Přibyl JosefPostřelmov198236.5411.39
11.39
5.03 35    
91Jílek RomanŠumperk197337.1812.03
11.10
5.06  23   
92Berková KatarínaŠumperk198137.3212.17
9.16
5.08 6    
93Štábl RomanKVS Šumperk197537.3312.18
11.25
5.08  24   
94Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová196337.3712.22
7.03
5.09   3  
95Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195937.4512.30
10.34
5.10   8  
96Giesel LiborSKP Šumperk197337.5812.43
11.50
5.12  25   
97Stryková VlastaKVS Šumperk197637.5812.43
6.51
5.12  8   
98Gieselová LucieSKP Šumperk200138.0012.45
6.15
5.124     
99Janů IvaŠumperk198138.5013.35
10.34
5.19 7    
100Horvátová HanaSeverka Šumperk199739.1013.55
7.25
5.215     
101Habigerová RadkaKVS Šumperk199539.2814.13
11.12
5.24 8    
102Vykydalová BlankaTJ Šumperk195639.5514.40
9.21
5.28   4  
103Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197039.5914.44
8.52
5.28  9   
104Bielčík JindřichLichkov194040.0914.54
0.00
5.30     1
105Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198041.0315.48
9.56
5.37  10   
106Zajíc JanHvězda SKP Pardubice195341.0615.51
10.56
5.37    7 
107Dobeš MartinKVS Šumperk197641.4016.25
16.25
5.42 36    
108Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová194841.5216.37
11.18
5.44   5  
109Bartošová MonikaStříbrňáci199843.2818.13
11.43
5.576     
110Sokol RadekŠumperk197243.4618.31
17.38
5.59  26   
111Pikal KarelKVS Olomouc194944.3519.20
14.25
6.06    8 
112Strapková LucieŠumperk197844.3919.24
13.32
6.06  11   
113Buiová AndreaKVS Šumperk199144.5519.40
16.39
6.09 9    
114Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov195145.3520.20
13.50
6.147     
115Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun196648.3423.19
17.27
6.39  12