Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2017

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh za břehem
19. 03. 2017,
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín199524.090.00
0.00
3.25 1    
2Kostecký JanTJ Šumperk199124.250.16
0.16
3.27 2    
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov198224.330.24
0.24
3.28 3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk199524.520.43
0.43
3.31 4    
5Sikora OndřejZábřeh -0Hněvkov197724.570.48
0.00
3.32  1   
6Stanovský MichalSSK Vítkovice199325.141.05
1.05
3.34 5    
7Jílek DavidZábřeh198725.301.21
1.21
3.36 6    
8Kincl MarekMaratonstav Úpice197425.491.40
0.52
3.39  2   
9Helleší JiříAtletika Zábřeh197926.011.52
1.52
3.41 7    
10Vogel MichalŠumperk197626.142.05
1.17
3.43  3   
11Kamarýt TomášKOS Plzeň198826.192.10
2.10
3.43 8    
12Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová198726.262.17
2.17
3.44 9    
13Ženčák JaroslavTJ Šumperk196126.302.21
0.00
3.45   1  
14Frydrych TomášZábřeh197726.352.26
1.38
3.46  4   
15Novotný JakubHoro Česká Třebová198826.432.34
2.34
3.47 10    
16Filipiová EvaTJ Šumperk198626.462.37
0.00
3.47 1    
17Žouželka TomášZábřeh197627.062.57
2.09
3.50  5   
18Rajnošek ZdeněkŠumperk198527.082.59
2.59
3.50 11    
19Vošický PavelDama sport Šumperk197527.163.07
2.19
3.51  6   
20Bielčik PetrLichkov197127.213.12
2.24
3.52  7   
21Zákravský MichalŠumperk197427.303.21
2.33
3.53  8   
22Kostecký JanŠumperk196527.343.25
1.04
3.54   2  
23Černohous Jaroslav197927.393.30
3.30
3.55 12    
24Sedláček RomanActivity Lanškroun196427.393.30
1.09
3.55   3  
25Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198527.423.33
3.33
3.55 13    
26Adamec LukášHoro Česká Třebová198727.443.35
3.35
3.55 14    
27Voženílek MartinLibina198327.583.49
3.49
3.57 15    
28Scheuer JanActivity Lanškroun196628.043.55
1.34
3.58   4  
29Hrabal TomášKroměříž198528.053.56
3.56
3.58 16    
30Ožana VáclavOA Nové Město na Mor.196428.073.58
1.37
3.59   5  
31Patterman PavelKVS Šumperk197328.104.01
3.13
3.59  9   
32Kavrentzis KonstantinAZ Armády ČR198128.144.05
4.05
4.00 17    
33Bernard Mikulᚊumperk199828.184.09
4.09
4.00 18    
34Srovnal OtakarLoko Zábřeh197528.334.24
3.36
4.02  10   
35Smolicha TomášNový Malín199528.414.32
4.32
4.03 19    
36Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199128.524.43
4.43
4.05 20    
37Vepřek MartinKolšov199028.584.49
4.49
4.06 21    
38Hauška JanŠumperk197129.014.52
4.04
4.06  11   
39Král MilanZábřeh197529.064.57
4.09
4.07  12   
40Minář MartinNový Malín198829.125.03
5.03
4.08 22    
41Janů MilanZábřeh199829.155.06
5.06
4.08 23    
42Bednář PetrZábřeh198029.165.07
5.07
4.08 24    
43Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198029.205.11
0.00
4.09  1   
44Holec RadekKN Project199929.365.27
0.00
4.111     
45Knápek LubomírLK Šumperk195929.435.34
3.13
4.12   6  
46Matyášová JanaDolní Dobrouč196529.465.37
0.00
4.13   1  
47Strakoš JaroslavKolárna198629.485.39
5.39
4.13 25    
48Doležal MilanHoral Šumperk197229.555.46
4.58
4.14  13   
49Hecl MilošKVS Šumperk197630.075.58
5.10
4.16  14   
50Bartoš AntonínSKP Šumperk197330.075.58
5.10
4.16  15   
51Hojgr MartinSKP Šumperk198430.176.08
6.08
4.17 26    
52Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí197830.216.12
6.12
4.18 27    
53Vondruška BohuslavŠumperk196330.266.17
3.56
4.18   7  
54Šmíd FrantišekSTF Šumperk196030.306.21
4.00
4.19   8  
55Trojek KarelTristyle Šumperk198130.316.22
6.22
4.19 28    
56Badal StanislavSKP Šumperk197830.326.23
6.23
4.19 29    
57Hruban JanČeská třebová196630.396.30
4.09
4.20   9  
58Slabý Jan199030.466.37
6.37
4.21 30    
59Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196830.516.42
5.54
4.22  16   
60Kolář MiroslavLechovice199230.536.44
6.44
4.22 31    
61Vencl JiříActivity Lanškroun199830.556.46
6.46
4.22 32    
62Hojgr Jiří199531.046.55
6.55
4.24 33    
63Sporek MiroslavFagus195431.056.56
0.00
4.24    1 
64Kamlar PavelPro radost Zábřeh197831.066.57
6.57
4.24 34    
65Kubišta OtoIscarex Česká Třebová198031.097.00
7.00
4.24 35    
66Gieselová IvaSKP Šumperk200431.127.03
0.00
4.251     
67Mach MartinSRTG Šumperk197431.247.15
6.27
4.27  17   
68Nákonečný DavidSRTG Šumperk198631.307.21
7.21
4.27 36    
69Křivohlávek PavelNový Malín197031.347.25
6.37
4.28  18   
70Šimek VladimírDOLS Šumperk197531.377.28
6.40
4.28  19   
71Pecha LadislavRockplast Rovensko198831.447.35
7.35
4.29 37    
72Václavík PavelOknoplast Šumperk197831.487.39
7.39
4.30 38    
73Koblížek FilipŠumperk198132.087.59
7.59
4.33 39    
74Giesel LiborSKP Šumperk197332.248.15
7.27
4.35  20   
75Klimeš ZdeněkKolštejnský motoklub198932.268.17
8.17
4.35 40    
76Šmehlík OndřejHraběšice199032.278.18
8.18
4.35 41    
77Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197632.298.20
7.32
4.36  21   
78Matějová LucieBludov200132.328.23
1.20
4.362     
79Přibyl JosefEOR198232.398.30
8.30
4.37 42    
80Smolicha JosefNový Malín195632.448.35
1.39
4.38    2 
81Krňávková EvaTrisk Olomouc197532.448.35
3.24
4.38  2   
82Pláček KamilMohelnice197532.458.36
7.48
4.38  22   
83Majstršín JiříZábřeh198732.548.45
8.45
4.39 43    
84Šimek PetrKolšov197332.558.46
7.58
4.39  23   
85Dvořáková EvaProstějov195532.588.49
3.12
4.40   2  
86Němec RadekLitomyšl197732.598.50
8.02
4.40  24   
87Fišer DavidTvoje máma198033.068.57
8.57
4.41 44    
88Kabourek TomášSKP Šumperk197733.179.08
8.20
4.43  25   
89Doležal JaromírPřeklady Hrochová197433.249.15
8.27
4.44  26   
90Mazák LukášSokol Hrabenov198633.289.19
9.19
4.44 45    
91Kessler JiříOlšany197333.289.19
8.31
4.44  27   
92Kesslerová SylvaOlšany197533.339.24
4.13
4.45  3   
93Vykoukal PavelSRTG Šumperk199033.429.33
9.33
4.46 46    
94Batěk MiroslavHrabišín195433.519.42
2.46
4.47    3 
95Šimková MarkétaDOLS Šumperk197734.019.52
4.41
4.49  4   
96Hanáková KláraActivity Lanškroun200234.029.53
2.50
4.493     
97Trojáková MartinaRovensko199034.039.54
7.17
4.49 2    
98Štábl AdamKVS Šumperk200434.049.55
4.28
4.492     
99Zemene JakubNemile200334.069.57
4.30
4.503     
100Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197734.1710.08
4.57
4.51  5   
101Erneker PetrMohelnice197634.1810.09
9.21
4.51  28   
102Navrátil MartinMagnus Orienteering197434.2110.12
9.24
4.52  29   
103Cigánek MichalRapotín197834.2410.15
10.15
4.52 47    
104Jirásková EvaMaratonstav Úpice196434.2510.16
4.39
4.52   3  
105Zavičák JanDivadlo Bratrušov198034.4010.31
10.31
4.54 48    
106Kobliha MilanLRS Vyškov195734.4210.33
3.37
4.55    4 
107Chamlar LukášZábřeh198834.4910.40
10.40
4.56 49    
108Navara TomášSRTG Šumperk199335.1211.03
11.03
4.59 50    
109Tvarůžka TomášKroměříž197235.2011.11
10.23
5.00  30   
110Pomajbíková VendulaZábřeh199035.2711.18
8.41
5.01 3    
111Pavlas MichalGymnázium zábřeh199935.4211.33
6.06
5.034     
112Ottová LenkaOttlens197035.5311.44
6.33
5.05  6   
113Rozsíval AloisKVS Šumperk196335.5411.45
9.24
5.05   10  
114Novotný PetrPro radost Zábřeh196735.5811.49
9.28
5.05   11  
115Lounová MarkétaŠumperk197636.0111.52
6.41
5.06  7   
116Hecl FrantišekKVS Šumperk200236.0211.53
6.26
5.065     
117Žouželková JanaSKP Šumperk197736.0912.00
6.49
5.07  8   
118Keprt JiříSRTG Šumperk198836.2012.11
12.11
5.09 51    
119Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh199636.2212.13
9.36
5.09 4    
120Tvarůžková BarboraKroměříž200136.4112.32
5.29
5.114     
121Bartošek StanislavZábřeh199036.5112.42
12.42
5.13 52    
122Krobotová PetraŠumperk198836.5512.46
10.09
5.13 5    
123Saňák VlastimilSRTG Šumperk197436.5712.48
12.00
5.14  31   
124Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová196337.1313.04
7.27
5.16   4  
125Stryková VlastaKVS Šumperk197637.1913.10
7.59
5.17  9   
126Stryk MartinKVS Šumperk197537.1913.10
12.22
5.17  32   
127Hejl JanNový Malín195337.3413.25
6.29
5.19    5 
128Švédová MichaelaKVS Šumperk197738.2414.15
9.04
5.26  10   
129Václavíková MichaelaOknoPlast Šumperk198539.0714.58
12.21
5.32 6    
130Waniek PetrWaniek květiny196239.0814.59
12.38
5.32   12  
131Suchomelová VeronikaTvoje máma199239.1715.08
12.31
5.34 7    
132Berková KatarínaAtletika Šumperk198140.0015.51
10.40
5.40  11   
133Šíp DominikZábřeh200140.1116.02
10.35
5.416     
134Borková AgátaBrzdy Horní Čermná200240.3916.30
9.27
5.455     
135Borek PetrBrzdy Horní Čermná197040.4016.31
15.43
5.45  33   
136Tomanková MartinaKVS Šumperk197540.5116.42
11.31
5.47  12   
137Suchá ZuzanaŠumperk198341.3417.25
14.48
5.53 8    
138Pikal KarelKVS Olomouc194941.4417.35
10.39
5.54    6 
139Vojáčková BlankaNový Malín196142.0918.00
12.23
5.58   5  
140Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195642.3318.24
12.47
6.01   6  
141Srovnal OtakarLoko Zábřeh194242.5118.42
0.00
6.04     1
142Žváčková AnnaSRTG Šumperk199443.3219.23
16.46
6.10 9    
143Heidenreich Patrik198145.3221.23
21.23
6.27 53    
144Heidenreichová LucieŠumperk198545.3221.23
18.46
6.27 10    
145Friedlová MichaelaZábřeh198745.3221.23
18.46
6.27 11    
146Vyletělová RadanaŠumperk196645.3321.24
15.47
6.27   7  
147Tonová ZdeňkaSalón Zdena195845.3621.27
15.50
6.27   8  
148Sadílek OtaActivity Lanškroun194645.5321.44
3.02
6.30     2
149Vepřková PetraKolšov199145.5321.44
19.07
6.30 12    
150Procházka JiříLitovel198246.0321.54
21.54
6.31 54    
151Šíp JiříZábřeh194849.3825.29
18.33
7.02    7 
152Bijelic Taťána197850.0125.52
20.41
7.05  13   
153Hegedüsová ZdeňkaHoral Šumperk196852.3328.24
23.13
7.26  14