Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Štědrý běh
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh za břehem
18. 03. 2018, 10.00
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk199123.520.00
0.00
3.22 1    
2Hének PetrAK Drnovice198724.070.15
0.15
3.25 2    
3Křivohlávek TomášNový Malín199524.200.28
0.28
3.26 3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk199524.320.40
0.40
3.28 4    
5Jílek OndřejKVS Šumperk199924.561.04
1.04
3.32 5    
6Jílek DavidZábřeh198725.081.16
1.16
3.33 6    
7Řemínek MatějAC Choceň197925.111.19
-3.0-55
3.34  7   
8Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí197225.271.35
0.00
3.36  1   
9Fliedr TomášF-bike klub Sádek197625.321.40
0.05
3.37  2   
10Hýbl JaroslavDimpex Kosov199325.361.44
1.44
3.37 8    
11Bernard Mikulᚊumperk199825.532.01
2.01
3.40 9    
12Směšný JanV12 Team199126.232.31
2.31
3.44 10    
13Smolicha TomášNový Malín199526.272.35
2.35
3.44 11    
14Vogel MichalŠumperk197626.292.37
1.02
3.45  3   
15Procházka MarekTJ Šumperk197426.352.43
1.08
3.46  4   
16Zákravský MichalŠumperk197426.432.51
1.16
3.47  5   
17Jílek JakubKVS Šumperk199226.452.53
2.53
3.47 12    
18Frydrych TomášZábřeh197726.573.05
1.30
3.49  6   
19Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198527.253.33
3.33
3.53 13    
20Voženílek MartinLibina198327.373.45
3.45
3.54 14    
21Adamec LukášHoro Česká Třebová198727.393.47
3.47
3.55 15    
22Rajnošek ZdeněkŠumperk198527.433.51
3.51
3.55 16    
23Holec RadekBikeSport team Mohelnice199927.463.54
3.54
3.56 17    
24Kostecký JanŠumperk196527.493.57
0.00
3.56   1  
25Sléžka MichalAtletika Zábřeh198327.513.59
3.59
3.56 18    
26Bureš MartinIscarex Česká Třebová198127.544.02
4.02
3.57 19    
27Ženčák JaroslavTJ Šumperk196127.594.07
0.10
3.57   2  
28Březina VojtěchČeská Třebová198628.104.18
4.18
3.59 20    
29Žouželka TomášZábřeh197628.134.21
2.46
3.59  7   
30Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199128.224.30
4.30
4.01 21    
31Janák JanZábřeh199928.224.30
4.30
4.01 22    
32Motl LiborHella198428.434.51
4.51
4.04 23    
33Kramař MichalSK Sokol Janov199528.494.57
4.57
4.05 24    
34Hecl MilošKVS Šumperk197628.514.59
3.24
4.05  8   
35Patterman PavelKVS Šumperk197328.555.03
3.28
4.05  9   
36Hobler Jan200128.575.05
0.00
4.061     
37Zamoták BoháčMěstské lesy Vysoké Mýto196828.595.07
1.10
4.06   3  
38Přemyslovský JanŠumperk198529.035.11
5.11
4.07 25    
39Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198029.065.14
0.00
4.07  1   
40Knápek LubomírLK Šumperk195929.085.16
1.19
4.07   4  
41Kamlar PavelZábřeh197829.345.42
4.07
4.11  10   
42Novotný TomášSulko197229.365.44
4.09
4.11  11   
43Planička RobertBikesport Mohelnice197629.395.47
4.12
4.12  12   
44Patterman ProkopKVS Šumperk200329.395.47
0.42
4.122     
45Ženčák Jakub198829.445.52
5.52
4.12 26    
46Knápek JanKK Club199029.455.53
-2.00
4.13 27    
47Vepřek MartinKolšov199029.475.55
5.55
4.13 28    
48Doležal MilanHoral Šumperk197229.485.56
4.21
4.13  13   
49Sedláček RomanActivity Lanškroun196429.495.57
2.00
4.13   5  
50Strakoš JaroslavZábřeh198630.026.10
6.10
4.15 29    
51Benda OndřejRun Magazine Team198330.096.17
6.17
4.16 30    
52Mach MartinSRTG Šumperk197430.146.22
4.47
4.17  14   
53Bartoš AntonínSKP Šumperk197330.156.23
4.48
4.17  15   
54Hecl FrantišekKVS Šumperk200230.156.23
1.18
4.173     
55Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200330.176.25
1.20
4.174     
56Stryk MartinKVS Šumperk197530.196.27
4.52
4.17  16   
57Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners198230.216.29
6.29
4.18 31    
58Václavík PavelOknoplast Šumperk197830.226.30
4.55
4.18  17   
59Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196430.226.30
2.33
4.18   6  
60Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196830.296.37
2.40
4.19   7  
61Křivohlávek PavelNový Malín197030.396.47
5.12
4.20  18   
62Švorčík PetrIscarex Česká Třebová197630.506.58
5.23
4.22  19   
63Kubíček JosefKK Club199130.537.01
7.01
4.22 32    
64Sedláček JiříŠumperk197930.557.03
7.03
4.22 33    
65Šmíd FrantišekSTF Šumperk196030.597.07
3.10
4.23   8  
66Kessler JiříŠtědrý Běh197330.597.07
5.32
4.23  20   
67Krč MatějKVS Šumperk200131.097.17
2.12
4.245     
68Černá MarkétaIscarex Česká Třebová197031.137.21
2.07
4.25  2   
69Badal StanislavSKP Šumperk197831.267.34
5.59
4.27  21   
70Souček JanKVS Šumperk196531.277.35
3.38
4.27   9  
71Grozmanová LucieŠumperk198331.307.38
2.24
4.27  3   
72Kabourek TomášSKP Šumperk197731.377.45
6.10
4.28  22   
73Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners199031.457.53
0.00
4.30 1    
74Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198831.477.55
7.55
4.30 34    
75Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197431.517.59
6.24
4.30  23   
76Sporek MiroslavLoučná195431.528.00
0.00
4.31    1 
77Smolicha JosefNový Malín195631.538.01
0.01
4.31    2 
78Fleischman JanJesusforyou196731.588.06
4.09
4.31   10  
79Mazák LukášSokol Hrabenov198632.138.21
8.21
4.33 35    
80Moravec JanJM Team Letohrad200232.278.35
3.30
4.356     
81Kamlar MarekSRTG Šumperk197932.348.42
8.42
4.36 36    
82Nákonečný DavidSRTG Šumperk198632.378.45
8.45
4.37 37    
83Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197532.428.50
3.36
4.38  4   
84Kubíček MarekFenix Ski Jeseník198732.438.51
8.51
4.38 38    
85Drábková VeronikaSRTG Šumperk199632.478.55
1.02
4.38 2    
86Vašíček JiříSokol Dubicko197332.478.55
7.20
4.38  5   
87Kříž Tomᚊumperk198332.508.58
8.58
4.39 39    
88Rousek JiříRun for lupus198532.539.01
9.01
4.39 40    
89Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197633.169.24
7.49
4.42  24   
90Šimek VladimírDOLS Šumperk197533.249.32
7.57
4.44  25   
91Herynek JiříRovensko197433.349.42
8.07
4.45  26   
92Janů MarekRovensko197533.369.44
8.09
4.45  27   
93Moravec JakubJM Team Letohrad199933.429.50
9.50
4.46 41    
94Horníček MojmírBohdíkov197633.489.56
8.21
4.47  28   
95Roháček Vít198133.5210.00
10.00
4.48 42    
96Žižlavský JakubDívčí Sen198933.5510.03
10.03
4.48 43    
97Pecha LadislavRockplast Rovensko198833.5910.07
10.07
4.49 44    
98Křížová TerezaŠumperk198734.0210.10
2.17
4.49 3    
99Majstršín JiříZábřeh198734.0810.16
10.16
4.50 45    
100Šimková MarkétaDOLS Šumperk197734.0910.17
5.03
4.50  6   
101Tylová ŽanetaBludov197434.1010.18
5.04
4.50  7   
102Ottová MichaelaPlavání Šumperk200334.2110.29
0.00
4.521     
103Giesel LiborSKP Šumperk197334.2710.35
9.00
4.52  29   
104Strakošová VendulaZábřeh199034.3110.39
2.46
4.53 4    
105Borek PetrBrzdy Horní Čermná197034.3310.41
9.06
4.53  30   
106Batěk MiroslavHrabišín195434.4010.48
2.48
4.54    3 
107Pernica JosefZábřeh197934.4510.53
10.53
4.55 46    
108Konrád JosefHoral Šumperk197834.4810.56
9.21
4.55  31   
109Vacek JiříDlouhá Třebová197734.5010.58
9.23
4.56  32   
110Berka RobertSRTG Šumperk197234.5511.03
9.28
4.56  33   
111Ottová LenkaOttlens197035.2311.31
6.17
5.00  8   
112Vondruška BohuslavŠumperk196335.2811.36
7.39
5.01   11  
113Vykoukal PavelSRTG Šumperk199035.2811.36
11.36
5.01 47    
114Lounová MarkétaOttlens197635.3411.42
6.28
5.02  9   
115Květoň VladimírKVS Šumperk196835.4011.48
7.51
5.03   12  
116Daňková VladěnaŠumperk198135.4511.53
6.39
5.04  10   
117Šimková EvaZábřeh198235.5011.58
6.44
5.04  11   
118Suchánek PetrSulko198236.1312.21
12.21
5.08 48    
119Ženčáková BarboraŠumperk198836.2712.35
4.42
5.09 5    
120Bílek Michal199536.3112.39
12.39
5.10 49    
121Novotný PetrZábřeh196736.3112.39
8.42
5.10   13  
122Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198636.4212.50
12.50
5.12 50    
123Stryková VlastaKVS Šumperk197636.4212.50
7.36
5.12  12   
124Chamlar LukášZábřeh198836.5313.01
13.01
5.13 51    
125Kulhaj VáclavBludov198736.5513.03
13.03
5.13 52    
126Václavíková MichaelaOknoPlast Šumperk198537.0513.13
5.20
5.15 6    
127Habigerová RadkaKVS Šumperk199537.1213.20
5.27
5.16 7    
128Horká BarboraSRTG Šumperk199437.1613.24
5.31
5.16 8    
129Klimeš Jan199037.1613.24
13.24
5.16 53    
130Šnajdr Filip198637.1613.24
13.24
5.16 54    
131Pohl Petr198937.2713.35
13.35
5.18 55    
132Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh197437.3913.47
12.12
5.20  2   
133Nemeškalová Simona200138.2814.36
4.07
5.273     
134Malá KateřinaZábřeh197838.3514.43
9.29
5.28  13   
135Hotový Adam198438.3614.44
14.44
5.28 56    
136Waniek PetrWaniek květiny196238.4414.52
10.55
5.29   14  
137Homolová Barbora198938.5815.06
7.13
5.31 9    
138Vojáčková BlankaNový Malín196139.1915.27
0.00
5.34   1  
139Bartošek StanislavZábřeh199039.5616.04
16.04
5.39 57    
140Kratochvíl MiroslavVikýřovická 12196639.5816.06
12.09
5.39   15  
141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná200241.2217.30
7.01
5.514     
142Smolichová JanaRun for lupus197141.2317.31
12.17
5.51  14   
143Jílková KristýnaRun for lupus199342.1318.21
10.28
5.59 10    
144Nýdecká AlexandraN. H. C.199142.5118.59
11.06
6.04 11    
145Kunčarová Lenka197543.3719.45
14.31
6.10  15   
146Pikal KarelKVS Olomouc194945.3921.47
13.47
6.28    4 
147Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná194847.2923.37
0.00
6.43     1
148Paclíková KateřinaN. H. C.199147.5424.02
16.09
6.47 12