Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh za břehem
17. 03. 2019, 10.00
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina

Výsledky

Výsledky

foto1foto2foto3foto4

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Janů JanMizuno199323.000.00
0.00
3.15 1    
2Timko MartinSašova parta199423.260.26
0.26
3.19 2    
3Jílek OndřejKVS Šumperk199923.430.43
0.43
3.21 3    
4Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199523.560.56
0.56
3.23 4    
5Bednarský VojtěchTNF Bike team199724.351.35
1.35
3.29 5    
6Horáček MichalIscarex Česká Třebová197524.431.43
0.00
3.30  1   
7Ristovský JanŠumperk Project200124.571.57
1.57
3.32 6    
8Bednarský VáclavKolovna200125.042.04
0.00
3.331     
9Tlapák JaroslavČeská Třebová198725.092.09
2.09
3.33 7    
10Nechvíl PetrAC Choceň199125.152.15
2.15
3.34 8    
11Málek JiříKosteljinak.cz198225.282.28
2.28
3.36 9    
12Kostecký JanTJ Šumperk199125.392.39
2.39
3.38 10    
13Kostecký TomášTJ Šumperk199725.512.51
2.51
3.39 11    
14Adamec LukášHoro Česká Třebová198725.592.59
2.59
3.40 12    
15Jílek JakubKVS Šumperk199226.123.12
3.12
3.42 13    
16Kechrt TomášPrime Sport Expert198126.153.15
3.15
3.43 14    
17Novotný JakubHoro Česká Třebová198826.203.20
3.20
3.43 15    
18Planička JiříLitovel198826.313.31
3.31
3.45 16    
19Hýbl JaroslavDimpex Kosov199326.343.34
3.34
3.45 17    
20Holec RadekZábřeh199926.503.50
3.50
3.48 18    
21Žouželka TomášZábřeh197626.513.51
2.08
3.48  2   
22Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198527.014.01
4.01
3.49 19    
23Sléžka MichalAtletika Zábřeh198327.024.02
4.02
3.49 20    
24Král VáclavSeverka Šumperk198227.204.20
4.20
3.52 21    
25Vepřek JarmilHostice198827.244.24
4.24
3.53 22    
26Frydrych TomášZábřeh197727.354.35
2.52
3.54  3   
27Patterman ProkopKVS Šumperk200327.374.37
2.33
3.542     
28Bernard Mikulᚊumperk199827.384.38
4.38
3.55 23    
29Motl LiborHněvkov198427.434.43
4.43
3.55 24    
30Rajnošek ZdeněkŠumperk198527.574.57
4.57
3.57 25    
31Zákravský MichalŠumperk197427.584.58
3.15
3.57  4   
32Holický MilanPardubice196528.065.06
0.00
3.58   1  
33Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis196428.095.09
0.03
3.59   2  
34Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198028.145.14
0.00
4.00  1   
35Šilberský MartinLitovel198828.225.22
5.22
4.01 26    
36Hecl MilošKVS Šumperk197628.305.30
3.47
4.02  5   
37Švorčík PetrDolní Studénky197628.405.40
3.57
4.03  6   
38Brueckner MiroslavHoral Šumperk197928.495.49
4.06
4.05  7   
39Doležal MilanHoral Šumperk197228.515.51
4.08
4.05  8   
40Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko197428.575.57
4.14
4.06  9   
41Knápek JanKK Club199029.026.02
0.00
4.06 1    
42Benda OndřejÚsov198329.036.03
6.03
4.07 27    
43Knápek LubomírLK Šumperk195929.106.10
0.00
4.08    1 
44Giesel LiborSKP Šumperk197329.196.19
4.36
4.09  10   
45Sedláček JiříŠumperk197929.346.34
4.51
4.11  11   
46Pur VáclavŠumperk195529.416.41
0.31
4.12    2 
47Genčur RomanŠumperk198729.446.44
6.44
4.12 28    
48Odložil PetrHrabová197829.466.46
5.03
4.13  12   
49Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196829.476.47
1.41
4.13   3  
50Miča PetrSDH Bratrušov197930.007.00
5.17
4.15  13   
51Belobrad IvanPasivity Žamberk196630.057.05
1.59
4.15   4  
52Lolek MichalTJ Sokol Troubelice198830.097.09
7.09
4.16 29    
53Kamlar MarekOCR Runners Šumperk197930.157.15
5.32
4.17  14   
54Souček JanKVS Šumperk196530.167.16
2.10
4.17   5  
55Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí200330.187.18
0.00
4.171     
56Ženčák JakubŠumperk198830.197.19
7.19
4.17 30    
57Badal StanislavSKP Šumperk197830.207.20
5.37
4.17  15   
58Šmíd FrantišekSTF Šumperk196030.227.22
2.16
4.18   6  
59Fabová SylvaLanškroun197930.277.27
2.13
4.18  2   
60Křivohlávek PavelNový Malín197030.397.39
5.56
4.20  16   
61Hejtmánek JanDívčí sen198930.447.44
7.44
4.21 31    
62Přibyl JosefPostřelmov198230.537.53
7.53
4.22 32    
63Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199730.547.54
1.52
4.22 2    
64Mach MartinOCR Runners Šumperk197430.557.55
6.12
4.22  17   
65Hecl FrantišekKVS Šumperk200230.567.56
5.52
4.233     
66Horníček MojmírBohdíkov197630.577.57
6.14
4.23  18   
67Unzeitig LubomírKobylnice198431.098.09
8.09
4.24 33    
68Cveček MartinTraceur Šumperk197431.158.15
6.32
4.25  19   
69Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197531.258.25
3.11
4.27  3   
70Černá MarkétaIscarex Česká Třebová197031.318.31
3.17
4.28  4   
71Strakoš JaroslavZábřeh198631.488.48
8.48
4.30 34    
72Babnič Jakub198831.548.54
8.54
4.31 35    
73Doubrava TomášKosov199032.079.07
9.07
4.33 36    
74Grozmanová LucieŠumperk198332.109.10
3.56
4.33  5   
75Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197732.139.13
7.30
4.33  20   
76Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198632.149.14
9.14
4.34 37    
77Krátká AnnaHvězda Pardubice196932.169.16
0.00
4.34   1  
78Smolicha JosefNový Malín195632.199.19
3.09
4.34    3 
79Rousek JiříMohelnice198532.209.20
9.20
4.34 38    
80Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk199632.269.26
3.24
4.35 3    
81Vepřek MartinOCR Runners Šumperk199032.269.26
9.26
4.35 39    
82Kubišta OtoIscarex Česká Třebová198032.409.40
9.40
4.37 40    
83Chamlar LukášZábřeh198832.489.48
9.48
4.38 41    
84Kessler JiříŠtědrý Běh197332.529.52
8.09
4.39  21   
85Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk195133.0010.00
3.58
4.40 4    
86Konrád JosefHoral Šumperk197833.0610.06
8.23
4.41  22   
87Koutný JiříZábřeh198633.1210.12
10.12
4.42 42    
88Kouba TomášIscarex Česká Třebová198033.2610.26
10.26
4.44 43    
89Pátek VítězslavZábřeh200133.3110.31
10.31
4.45 4    
90Štýbnarová RadkaZábřeh198633.5210.52
4.50
4.48 5    
91Pražák RostislavAtletika Šumperk197333.5310.53
9.10
4.48  23   
92Křížová TerezaŠumperk198733.5610.56
4.54
4.48 6    
93Minář RadekAC Horní Studénky198134.0311.03
11.03
4.49 44    
94Ottová LenkaOttlens197034.2211.22
6.08
4.52  6   
95Kabourková PetraFortex Ski Moravský Beroun197734.3011.30
6.16
4.53  7   
96Hýbl ZdeněkZábřeh198034.5311.53
11.53
4.56 45    
97Batěk MiroslavHrabišín195435.0312.03
5.53
4.58    4 
98Kroul JosefAtletika Zábřeh200135.0512.05
12.05
4.58 46    
99Kříž Tomᚊumperk198335.0512.05
12.05
4.58 47    
100Krčová MartinaKVS Šumperk197235.1312.13
6.59
4.59  8   
101Jirásková EvaMaratonstav Úpice196435.1312.13
2.57
4.59   2  
102Gronych RadekKomňátka196735.1412.14
7.08
4.59   7  
103Šperlich AdamOCR Runners Šumperk199935.1712.17
12.17
5.00 48    
104Hýbl PavelAtletika Zábřeh200735.2312.23
10.19
5.005     
105Daňková VladěnaŠumperk198135.3812.38
7.24
5.03  9   
106Přemyslovský JanŠumperk198535.4312.43
12.43
5.03 49    
107Šimek PetrKolšov197335.4312.43
11.00
5.03  24   
108Lounová MarkétaOttlens197635.4312.43
7.29
5.03  10   
109Květoň VladimírKVS Šumperk196835.4312.43
7.37
5.03   8  
110Kulhaj VáclavBludov198735.4412.44
12.44
5.03 50    
111Sýkora JanParapety RS197835.4412.44
11.01
5.03  25   
112Hobler MilošLeština197135.5012.50
11.07
5.04  26   
113Urbášek DanielMohelnice197335.5412.54
11.11
5.05  27   
114Horká BarboraOCR Runners Šumperk199436.1013.10
7.08
5.07 7    
115Slámová DenisaSlávia Praha195136.1913.19
7.17
5.08 8    
116Kučírek LukášChromeč198836.3913.39
13.39
5.11 51    
117Strakošová VendulaZábřeh199036.5113.51
7.49
5.13 9    
118Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno197736.5413.54
8.40
5.13  11   
119Waniek PetrWaniek květiny196237.0314.03
8.57
5.15   9  
120Krumer MiroslavMK Ostrov194937.0914.09
0.00
5.15     1
121Ženčáková BarboraŠumperk198837.2614.26
8.24
5.18 10    
122Vondruška BohuslavŠumperk196337.2814.28
9.22
5.18   10  
123Oplatková KateřinaVikýřovice197637.3914.39
9.25
5.20  12   
124Koubová MarcelaRybník198037.4214.42
9.28
5.20  13   
125Muller MarekZábřeh197837.5614.56
13.13
5.22  28   
126Novotný MichalZábřeh199138.0415.04
15.04
5.23 52    
127Peterková VeronikaTJ Svitavy198438.0615.06
9.52
5.24  14   
128Novotný PetrZábřeh196738.0615.06
10.00
5.24   11  
129Pešlová IvanaTJ Svitavy196338.2015.20
6.04
5.26   3  
130Berková KatarínaAtletika Šumperk198138.3315.33
10.19
5.27  15   
131Válek RadimZábřeh198139.0616.06
16.06
5.32 53    
132Šperlich JanKVS Šumperk200439.0716.07
14.03
5.326     
133Buiová AndreaKVS Šumperk199139.1016.10
10.08
5.33 11    
134Rýznar MarekAC Horní Studénky198139.1216.12
16.12
5.33 54    
135Borek PetrBrzdy Horní Čermná197039.1316.13
14.30
5.33  29   
136Vojáčková BlankaNový Malín196139.2516.25
7.09
5.35   4  
137Macková HanaBratrušov198339.2516.25
11.11
5.35  16   
138Pinkavová Andrea198639.3016.30
10.28
5.35 12    
139Borková AgátaBrzdy Horní Čermná200239.3216.32
9.14
5.362     
140Swiderová VeronikaPodanky199239.4116.41
10.39
5.37 13    
141Vařeka StanislavHojná účast196940.0617.06
12.00
5.41   12  
142Urbanová Věra198040.0917.09
11.55
5.41  17   
143Smolichová Jana197140.1017.10
11.56
5.41  18   
144Stejskal AntonínVíno Karabina194940.4517.45
3.36
5.46     2
145Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195641.0018.00
0.00
5.48    1 
146Paclíková Kateřina199141.3918.39
12.37
5.54 14    
147Heclová MarieKVS Šumperk200441.5118.51
11.33
5.553     
148Pikal KarelKVS Olomouc194942.0219.02
4.53
5.57     3
149Kušíková KateřinaŠumperk198442.3419.34
14.20
6.02  19   
150Jelínek MatějČernilov194242.4519.45
5.36
6.03     4
151Buziová SabinaPodanky199443.1520.15
14.13
6.07 15    
152Nechvílová MiroslavaChoceň196044.5121.51
12.35
6.21   5  
153Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná194845.0922.09
8.00
6.23     5
154Kindl Zdeněk196746.0723.07
18.01
6.32   13  
155Krátký JosefHvězda Pardubice196548.4025.40
20.34
6.53   14  
156Jelínková MagdalénaČernilov194549.2126.21
8.21
6.59    2 
157Šíp JiříZábřeh194853.4030.40
16.31
7.36     6
158Šíp DominikZábřeh200153.4030.40
28.36
7.367