Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2022: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název


Chlapácký žebříček 2022
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosBratrušovské vrchyBěh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
1Jirásková Eva695889.64-96.11101.38104.55-103.68101.56-103.03102.64102.86--98.26104.7399.50-99.1598.6498.02-95.741219.98
2Kechrt Tomáš9610-97.9786.5495.52-95.45-95.06--97.4795.99102.2995.9092.6693.1389.3494.5590.25-92.2197.8394.541155.70
3Málek Jiří9679-95.5988.8495.5292.7695.0893.6995.5491.3298.0692.4487.01101.3490.5089.77-91.4094.7488.11-89.2895.7690.021141.92
4Neugebauer Petr919285.7197.1187.3893.4095.2592.4593.0490.6593.2297.20----94.4496.66-95.58--92.7998.93-1140.07
5Žanda Adam10000-97.3288.9194.5194.2394.20---96.20-----94.8389.9692.23-89.9391.1396.11-1119.56
6Miča Petr947184.6095.56-88.36-89.8292.8085.81-93.9489.2781.7096.3789.7287.3593.8289.3489.6388.49-88.9096.9187.881106.08
7Skalický Josef8236-94.5986.3390.2891.2791.1191.3651.80------82.7892.1989.8489.0890.6889.3290.3095.1388.021095.15
8Tkadlec Pavel7662--80.11------89.6390.9986.9396.00-84.74--89.7387.9690.5991.0098.5289.371075.57
9Dostál Jiří838888.6093.1183.0583.9989.4986.3686.6290.87-90.6090.44-89.3882.67----90.1387.6191.58-81.071074.79
10Fistr Miroslav868983.2691.7483.6784.8089.4687.9387.9587.1689.1991.1990.0978.9783.3588.4182.5090.2385.2987.50-88.2788.1390.24-1072.83
11Giesel Libor905176.5990.7781.8686.77-89.22-87.59--85.54---85.95-87.5989.82-89.8290.2493.5288.621065.45
12Čech Roman947180.89-82.7787.8389.5386.0487.3687.5981.7388.7183.75--85.6787.53-84.3585.74-86.1885.00-83.331041.53
13Šimková Markéta7872--80.3985.6282.3782.4981.0887.1090.66-90.6584.3679.8583.63-78.2681.6785.1881.8987.3388.1387.02-1034.54
14Křivohlávková Ilona731878.15-83.2684.56-85.8184.3980.7181.8288.04--84.93---81.9282.6786.4483.1483.8587.8284.281019.19
15Kříž Radomír933376.96-78.0980.9682.2083.92-83.6683.6885.7783.7577.1086.8979.6383.4385.0081.9286.0177.9880.9483.1588.3481.391015.80
16Šimek Vladimír9192----78.6675.6278.1162.17---69.9974.7279.0684.74--89.8285.9091.0890.9485.9889.591004.22
17Sporek Miroslav757578.0786.8880.8880.6283.8082.2683.6081.3578.9687.2680.5876.5572.8160.1872.8982.5564.9071.7268.5179.2362.8685.8760.63994.88
18Směšný Jan1000076.22-80.7487.8888.7879.22-80.87---85.37-79.8477.84-77.43----93.4083.56991.15
19Čmakal František9333---81.6391.88-88.8490.0688.50----89.2491.5494.20-90.75-92.90--89.88989.42
20Bartoš Antonín905171.62-78.9983.3685.7583.5583.6572.17-83.5585.2760.3181.44---79.24--64.9479.2085.9378.56988.49
21Borák Martin10000---102.24-98.7299.2797.58--99.89--98.29--94.8396.78--95.28102.55-985.43
22Doležal Jaromír912177.8585.4477.0479.1877.8481.6183.1583.5080.13-83.8973.43-78.8080.5484.9478.68-80.09-83.15-73.67984.42
23Brückner Miroslav9471-------79.1582.12-83.4879.67-86.4678.4083.1181.98-79.30-82.2685.7582.42984.10
24Bank Jaroslav9816-90.3478.23-85.9286.3283.0182.7585.94--71.4064.8283.19-----81.8881.43--975.23
25Křivohlávek Pavel883472.7383.64-81.68-74.2876.9279.53-83.84-73.5083.9879.2376.4482.8677.9978.0377.2177.0278.4381.96-968.38
26Kesslerová Sylva773577.6382.16-81.0681.0477.8878.6682.1180.0085.1180.58--77.9363.5774.8675.12--78.5777.9880.63-965.83
27Kříž Tomáš974775.55-75.2979.8170.7575.9078.4681.7379.3584.2580.03-84.09-75.0481.9277.9380.7275.9677.9079.51-77.39965.70
28Pumprla Rostislav988472.2184.83--74.6076.4575.79-78.6184.7781.13-85.6269.2381.2981.2974.6378.0371.8876.9773.6480.4666.72965.24
29Smolicha Tomáš1000080.96------41.2750.35--76.08-58.4469.9175.6884.1083.6982.5482.8188.3294.4486.08963.05
30Veselý Radek1000072.6688.9080.6084.3286.4681.0680.1981.7876.27-----72.3375.68----74.03--954.28
31Šrámek Jaromír791489.20100.3194.5796.3895.7398.49----------92.02---92.6098.4794.20951.97
32Kubín Adam1000066.2175.3567.8972.0776.1777.0575.4970.5076.7178.4678.0368.4382.0776.7573.9280.3478.3078.9672.2081.2177.3583.5177.50949.53
33Benda David9333----73.7275.2579.5577.7573.8979.3581.96-75.04-80.8285.8981.30---75.88--940.40
34Kabourek Tomáš9333--74.5278.41-73.8777.8679.1078.27-81.82-73.7177.8470.2879.6575.6276.83-77.2474.73--931.89
35Krpec Stanislav823672.58-75.01-76.7280.3781.8278.7276.58-78.79----77.5071.51---73.0777.12-919.79
36Mazák Lukáš995373.2565.5275.0171.1181.6979.6862.3974.2179.5782.4776.4440.6349.7468.4559.2874.6169.7073.0274.1961.5873.6473.3859.66918.14
37Miča Jan9346---66.6975.8374.8877.2764.97--58.79-75.04--84.56-82.5878.28-80.9885.2970.30916.67
38Vondruška Bohuslav831268.3678.9273.1379.7175.5272.7672.6273.4068.55-63.3466.4071.6569.8472.3376.6271.5775.71-75.1574.1579.2578.76913.08
39Keszelá Zuzana856467.9175.7567.33-67.8974.5673.3671.5771.63-78.99---74.0180.4077.99--77.19-83.85-907.21
40Hoplíček Ondřej1000084.7595.1687.3889.61-91.4891.9687.75-91.5392.09-93.03----------904.74
41Vojáčková Blanka673579.7078.2450.1472.2276.03-71.1473.1973.4578.0279.13---------82.2688.28-901.80
42Saňák Martin9402-87.3175.2982.1685.1084.2483.4583.13-82.6283.9672.18--79.98--------899.42
43Hobler Miloš890765.6976.2969.1474.7672.6375.8577.86---76.03--69.8865.7175.5569.20--72.2274.60-65.84884.01
44Žoužela David9953------71.8370.2872.20-67.4169.2165.6771.2368.6079.4675.8179.05--75.4380.92-881.43
45Kabourková Petra7872--85.63-88.78-90.1387.8687.67-88.6586.0794.3590.9879.61--------879.73
46Květoň Vladimír868961.6851.1972.43-77.4077.09---76.4276.24--70.4066.6577.7676.62-74.72---67.58874.99
47Krčová Martina7529-71.0774.03-67.75----74.9075.34--67.6668.1476.6276.87-84.90---70.07807.35
48Vepřek Martin1000074.66-68.3076.83-61.60--73.1573.45---70.84--76.7575.80--74.3581.55-807.28
49Benda František10000---66.0267.0065.7568.2758.7964.8773.6872.0367.3360.16--68.9467.21------800.05
50Filipiová Eva8475--95.48----89.95104.19--------100.68100.42100.74102.68-97.34791.48
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosBratrušovské vrchyBěh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
51Matús Eduard10000-----82.3176.97--77.1385.06--73.8876.4481.5480.92-77.33-79.26--790.84
52Rýznarová Anna8342-80.4777.81----67.65----83.1380.3775.13-80.05--79.1779.6482.93-786.35
53Dudešková Marcela766694.98-90.87-------97.1393.96--95.09-92.21-100.44-98.02--762.70
54Macková Hana827556.12-51.2664.7764.2861.5563.38--66.7461.2758.3671.1264.0552.00-50.9457.8056.5954.7454.7569.59-759.50
55Langhammer Václav9402------93.3492.8593.2797.6193.9688.0394.3090.37---------743.73
56Ozorovský Karol926267.32-68.93---73.2772.97--74.58-77.9566.4052.66--60.12--66.11-59.61739.92
57Souček Jan846484.38---93.00-----------87.1685.83-88.3387.6295.8290.19712.33
58Štábl Roman919263.4672.6565.09--71.10-74.31-78.09---70.2367.02-70.64---74.86--707.45
59Hecl Miloš9262--------------74.7679.4074.3880.8275.1471.6779.7787.1378.07701.14
60Ženčák Jaroslav815698.84-----------88.85102.77--100.06--100.6399.30-99.11689.56
61Ženčák Jakub1000065.17--72.3176.2476.31-75.6073.9778.39-73.2782.39----------673.65
62Kašpařík Tomáš9192-99.4890.80-97.7197.4897.0595.22--95.82------------673.56
63Brokeš Tomáš9816---55.84-59.6660.3657.1760.53-59.69--34.6442.40-53.1258.2652.58-57.37-50.83667.81
64Habigerová Radka8564-57.7857.69--64.09-59.43-66.2564.65--53.44-61.2559.29---60.50-52.57656.94
65Jílek Jakub1000074.59100.20---94.80-93.55-98.9195.95-----------92.91650.91
66Štábl Adam980489.9498.2294.08-----------91.73---88.31-91.00-94.40647.68
67Gronych Radek8616--68.37---81.5277.3881.5289.89-75.1485.5276.28---------635.62
68Žouželová Veronika8564---73.42--78.9077.2275.1474.6880.37-81.7078.84---------620.27
69Smolicha Josef774871.0381.9880.3978.8582.81-79.8982.00--60.79------------617.74
70Křivohlávek Tomáš10000100.99-------99.86----98.94--100.44102.54----103.54606.31
71Krumer Miroslav7122-64.6258.80--68.1568.52---69.20---53.8779.14--68.91-64.20--595.41
72Heider Luboš10000-----54.0853.39-55.5158.61-39.54-54.0045.7654.38--48.37-54.75-50.86569.25
73Koudelka Drahomír8907--------------93.4196.0993.02--93.8494.00-90.45560.81
74Küschner Tadeáš9524--81.86-90.2892.45----94.09----92.1986.35------537.22
75Batěk Miroslav7575----------79.61---55.27--74.8877.6378.1374.9282.93-523.37
76Kušíková Kateřina8342--41.83-57.77-58.8355.24-----55.57-59.29-65.69--61.8461.48-517.54
77Srovnal Otakar9192--81.5189.85--86.62--------73.6078.24----82.36-492.18
78Badal Stanislav940274.3684.9376.8381.3083.7782.91-----------------484.10
79Smolichová Jana7459----------67.3458.04-64.3166.0976.8771.20----79.19-483.04
80David Michal9901-----84.38-74.26-89.4174.86---------80.41-66.09469.41
81Bláha Adam9661--89.47----85.9891.10-96.2395.45-----------458.23
82Drtilová Veronika840888.83-88.9893.31-----94.79----79.61--------445.52
83Bielčik Petr8907-91.34-86.6888.9587.7086.17----------------440.84
84Šťastný Antonín10000-----61.78---65.59---61.88--59.4160.49-58.71-64.70-432.56
85Kostecký Jan10000--83.19-91.1390.9389.29-------76.62--------431.16
86Rýznar Jan10000----67.86--68.6270.42-72.5864.91---------75.51-419.90
87Hejtmánek Jan10000-------------45.1346.2257.59-51.3054.4053.14-59.6945.05412.52
88Přibyl Josef9679-74.2064.2570.58-68.19--64.44-67.62------------409.28
89Tichý Viktor8907--------------61.3371.77-69.0369.3167.65--62.92402.01
90Jílek Ondřej1000098.17----102.78-----97.16----------96.77394.88
91Knápek Lubomír7995------54.18--67.9669.82-70.85----58.82--60.88--382.51
92Janů Libor9402----93.7292.31--------94.3490.86-------371.23
93Kuchař Jan926285.0495.27-87.78--90.47----------------358.56
94Krňávková Eva7735------70.74---72.24-69.16-------72.6973.67-358.50
95Scheuer Jan8540--------88.89-91.68--89.2480.45--------350.26
96Gedeon Dominik1000080.44------84.52-94.05-88.73-----------347.74
97Macek Jan9541---84.9085.71------79.67----------87.62337.90
98Havlas Petr954181.71----------------86.20---86.1682.76336.83
99Schwab Petr9121--------------36.9058.22-58.91--57.8868.3854.55334.84
100Harapát Antonín9121--66.98-----68.16-----67.02----68.42--63.98334.56
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosBratrušovské vrchyBěh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
101Štábl Patrik952455.0855.3772.92--68.93----73.68------------325.98
102Brokeš Rostislav8236--76.1384.61-80.65----77.96------------319.35
103Hynek Ondřej9346-----------75.85-23.64----74.09-76.2059.00-308.78
104Bednarský Vojtěch10000--97.58-97.74---------103.95--------299.27
105Brücknerová Marcela7940-----------54.37--42.40-55.2452.6954.17---38.97297.84
106Vašíček Jiří905173.7782.7765.8668.57-------------------290.97
107Vamvakaš David10000--54.33-----------47.3468.8761.28-57.06----288.88
108Fochler Petr1000089.4299.02---------------94.55-----282.99
109Ristovský Jan10000--------------91.73-91.21-----91.05273.99
110Pavelka Ondřej10000-----------83.65-89.68----97.13----270.46
111Čmakal František9901---58.29---------49.3079.8980.78-------268.26
112Tomanek Daniel9121--91.36-----------80.35-------95.91267.62
113Berková Markéta814166.80------------66.62-----66.0567.45--266.92
114Sedláček Jiří9471----------------62.5366.62---72.6964.95266.79
115Klein Petr9884---61.07-63.7267.2366.79---------------258.81
116Tomanek Lukáš909190.4675.57------------91.92--------257.95
117Orošnjaková Hana856479.33--------------------89.4981.82250.64
118Kukulová Martina8564--------------------79.0090.3077.42246.72
119Šafář Ladislav9192--56.7865.30----------58.72-62.28------243.08
120Rozsíval Alois1000082.5281.51------------78.12--------242.15
121Doležal Milan898077.40--------------------85.3578.39241.14
122Malý Tomáš912173.40------------------78.95-86.67-239.02
123Novák Patrik10000--------------------78.1182.0774.39234.57
124Jurková Veronika8342-------73.72----------78.40-80.60--232.72
125Zlámalová Petra8408-----------------75.25---82.3072.61230.16
126Ondrášek Milan9884------68.67---------77.8183.23-----229.71
127Gál Jakub10000----76.27-76.8374.74---------------227.84
128Hecl František10000---79.42---70.39------76.53--------226.34
129Kukula Marcel9051--------------------70.5877.7670.04218.38
130Berková Katarína814149.15----53.0751.56--63.99-------------217.77
131Ozorovský Marián919272.29-----------68.79----71.72-----212.80
132Hýbl Jaroslav1000049.44-------------------80.0377.81-207.28
133Bednarský Václav10000-----------99.27--97.79--------197.06
134Matús Jana8564-------56.90--71.06---------68.99--196.95
135Cveček Martin9121--60.41-----------64.97-70.26------195.64
136Blaha Tomáš9262-------100.86------------93.62--194.48
137Krupička Miroslav748991.94-------95.95--------------187.89
138Macek Vojtěch8333-----------88.57---------96.57-185.14
139Jílek David1000086.2398.22---------------------184.45
140Hubáček Pavel9262-----------79.67-27.2075.13--------182.00
141Venoušová Terezie7900--85.14-----------93.41--------178.55
142Sýkorová Anna7511--86.54-------91.82------------178.36
143Bartoš Antonín9901-------------------52.3243.7853.4825.53175.11
144Stryk Štěpán990177.70-86.12--------------------163.82
145Feranec Marcel8907-------25.95---24.08-11.59--47.4454.73-----163.79
146Hejtmánková Marie8564---------------57.2851.62---54.24--163.14
147Tůma Tomáš9091---------------93.70----67.84--161.54
148Novotný Petr861676.2984.75---------------------161.04
149Svoboda Zdeněk9192--50.07-------------51.00--57.61---158.68
150Směšný Pavel868970.95--------------------87.02-157.97
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosBratrušovské vrchyBěh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
151Novotný Tomáš9192--------79.39-78.23------------157.62
152Rajnošek Zdeněk9884--------------75.13-81.80------156.93
153Müllerová Marie7900-------88.18---67.33-----------155.51
154Jordán Alexandr952471.77-75.92--------------------147.69
155Vondruška Bohuslav995342.32--------------------59.4644.25146.03
156Horníček Mojmír9262---------------74.4871.32------145.80
157Köhler Jan10000----------73.62--71.40---------145.02
158Šperlich Jan980473.70-------------70.00--------143.70
159Svrčina David9262-------------71.62------71.79--143.41
160Kolář Ivo10000--------------------75.56-66.70142.26
161Minář Josef8834------------73.8268.40---------142.22
162Genčur Roman10000-------------------65.83-71.77-137.60
163Mikšíková Petra7803-------66.31---71.08-----------137.39
164Bednarský Jiří823666.87-69.07--------------------135.94
165Vařeka Stanislav876243.14------41.11--48.93------------133.18
166Pavlíková Petra8564-----------------65.78---62.97-128.75
167Žižlavský Jakub10000-------------40.91---47.8735.42----124.20
168Kočandrle Jaroslav9333---------------63.20--60.99----124.19
169Lolek Michal10000--------------65.34---54.40----119.74
170Sklenář Jan10000---58.19-----57.38-------------115.57
171Starley Dominic8907-----------------58.63-56.40---115.03
172Gieselová Iva8108--106.31--------------------106.31
173Horníček Daniel10000-----------------55.85----49.80105.65
174Smejkal Martin10000--46.7954.59-------------------101.38
175Sklenář Jakub9747100.17----------------------100.17
176Šimek Jakub10000---------------98.61-------98.61
177Valigura Martin9051-----------97.87-----------97.87
178Poučová Petra8564--------------------97.45--97.45
179Pur Václav766296.09----------------------96.09
180Dvořák Pavel967993.79----------------------93.79
181Smyčková Tereza8564-37.47-55.36-------------------92.83
182Sikora Ondřej933392.16----------------------92.16
183Vacek Martin876290.83----------------------90.83
184Tlapák Jaroslav1000089.79----------------------89.79
185Jachymczyk Norbert9402----------------------89.4589.45
186Sedláček Roman838889.20----------------------89.20
187Patterman Pavel9051----------------------87.0287.02
188Minář Patrik10000-------------------86.95---86.95
189Chytil David10000---------------------86.79-86.79
190Vály Michal919286.08----------------------86.08
191Frydrych Tomáš933385.34----------------------85.34
192Dvorský Vojtěch10000----------------------85.3185.31
193Planička Robert926284.89----------------------84.89
194Hájek Martin10000------84.64----------------84.64
195Šmíd František8075---------------84.37-------84.37
196Hauška Jan8907----------------------84.3384.33
197Bujok Tomasz8834---------------------84.03-84.03
198Jecu Mikuláš9051----------------------82.8582.85
199Březina Jan9816---------------------82.36-82.36
200Motl Libor9816--------------------81.75--81.75
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosBratrušovské vrchyBěh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
201Čechová Silvie8006-------------------81.65---81.65
202Karger Martin9816----------------81.42------81.42
203Sléžka Michal974781.33----------------------81.33
204Bořilová Klára8564-----------81.00-----------81.00
205Czyžová Renáta8564-------------------38.8642.05--80.91
206Kubišta Oto748980.52----------------------80.52
207Odložil Petr940280.22----------------------80.22
208Jendrišák Milan9679--------------79.24--------79.24
209Král Václav9679----------------------78.7678.76
210Hrdlička Miroslav9610-----------78.42-----------78.42
211Badal Jiří1000077.78----------------------77.78
212Kalousek Jiří10000--------77.57--------------77.57
213Dominiková Veronika8564----------------------77.4277.42
214Anderle Jan9121--------------------76.83--76.83
215Hlavinková Martina8475-76.79---------------------76.79
216Krňávek Adam10000--------------------75.88--75.88
217Kamlar Pavel940275.18----------------------75.18
218Hobler Miroslav9346--------------------74.47--74.47
219Beneš Pavel883473.62----------------------73.62
220Pořízka Luděk10000-------------28.12---45.45-----73.57
221Kamlar Marek947172.51----------------------72.51
222Odstrčil Petr912171.92----------------------71.92
223Běhal Radomír7995--------------------71.54--71.54
224Dohnal Jiří974771.40----------------------71.40
225Pernica Josef9471-71.07---------------------71.07
226Pánek Ondřej9346-----70.87-----------------70.87
227Vehovský Roman9262----------------70.32------70.32
228Lounová Markéta780370.06----------------------70.06
229Tonová Zdeňka6504---------------------69.59-69.59
230Možný Stanislav9333-----69.53-----------------69.53
231Benda Ondřej974769.02----------------------69.02
232Král Libor8689----------------68.39------68.39
233Sýkora Jan9402--68.37--------------------68.37
234Dressler Čeněk9121--------------------68.16--68.16
235Konrád Josef9402--67.61--------------------67.61
236Štýbnarová Radka8475--67.54--------------------67.54
237Buiová Andrea8564---------------66.67-------66.67
238Siročák Petr9402----------------------66.5266.52
239Vároš David1000066.50----------------------66.50
240Fabiánek Jakub9661-66.39---------------------66.39
241Hejl Jan748936.02-30.23--------------------66.25
242Andělová Sabina8108--------------------65.92--65.92
243Čelovská Kamila8342--------------------65.92--65.92
244Vykydalová Blanka6345--------------65.53--------65.53
245Beneš Jakub10000-------------------18.3546.52--64.87
246Novotný Radek10000------64.07----------------64.07
247Fišnar Jiří9262-----------62.65-----------62.65
248Strakoš Jaroslav995362.05----------------------62.05
249Hubáčková Zuzana8542------------------61.74----61.74
250Hejtmánek Štěpán9661-----61.09-----------------61.09
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosBratrušovské vrchyBěh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
251Medek Martin10000---------------------60.96-60.96
252Behanová Katarína856460.64----------------------60.64
253Češka Jiří9346--------------59.37--------59.37
254Gitlevych Illya1000059.31----------------------59.31
255Bednář Otto9091-------------------58.71---58.71
256Vernerová Markéta807458.64----------------------58.64
257Ondra Tomáš9262--------------------58.33--58.33
258Ženčáková Barbora8564--------------------58.26--58.26
259Mináriková Michaela8564--------------------58.01--58.01
260Hrouza Michal940257.45----------------------57.45
261Svrčinová Šárka8275--------------------57.24--57.24
262Krobot Daniel9051----56.92------------------56.92
263Mondeková Hana8564-------56.85---------------56.85
264Chamlar Lukáš1000056.56----------------------56.56
265Svrčina Tomáš9091--------------------56.03--56.03
266Stryková Vlasta780355.38----------------------55.38
267Veselý Miloslav9262--------------------54.95--54.95
268Hubáček Matěj9524-----------2.29-22.3330.18--------54.80
269Janků Marian947154.78----------------------54.78
270Diviš Petr9346-------------------54.69---54.69
271Kohoutová Ema7701-------------54.65---------54.65
272Horvát Petr9051--------------54.34--------54.34
273Strakošová Vendula856454.26----------------------54.26
274Kouřilová Michaela840852.78----------------------52.78
275Baťa Lukáš10000----------------------51.8951.89
276Hél Filip1000051.00----------------------51.00
277Jendrišák Vít9610--------------49.02--------49.02
278Kratochvíl Miroslav854048.55----------------------48.55
279Hromják Jiří861648.26----------------------48.26
280Zlámalová Zdeňka8275----------------48.07------48.07
281Genčurová Zuzana8564--------------------47.61--47.61
282Körn Sebastián9661-------------47.35---------47.35
283Zákravský Michal912146.63----------------------46.63
284Berka Robert8980--------------------46.59--46.59
285Pikal Karel712244.10----------------------44.10
286Bláha Luboš10000---------------43.10-------43.10
287Salas Marta8564-----------------18.63---24.37-43.00
288Cahlík Tomáš10000---40.51-------------------40.51
289Krátký Michal9816---------------38.44-------38.44
290Roček Miloš7309--------------37.55--------37.55
291Kubíčková Šárka8564-37.43---------------------37.43
292Kužíla Vilém9346-----25.81-----------------25.81
293Řeřucha Václav9679----------------16.46------16.46
294Mazák Šimon---------------------1.00-1.00