Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2024: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název


Chlapácký žebříček 2024
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkySuma
1Knápek Lubomír783485.8597.4298.1497.57101.50102.46101.3499.47502.91
2Kechrt Tomáš9471-99.73100.7399.84--99.97101.66501.93
3Jirásková Eva681285.9395.4996.5897.8897.9197.7996.43-486.59
4Scheuer Jan838883.1895.7395.22-95.7697.14-98.27482.12
5Neugebauer Petr905181.5392.5592.5094.6596.8198.5091.1795.97478.48
6Šrámek Jaromír7748--89.4492.08-96.4496.1798.87473.00
7Rýznarová Anna8208-90.9689.5794.4192.3194.7093.1895.59470.19
8Šimek Vladimír905175.7991.8392.5792.0894.3296.65-57.65467.45
9Žanda Adam10000--93.6589.6096.0994.5493.35-467.23
10Fistr Miroslav854073.6686.2991.4888.9993.0895.7392.5493.58466.41
11Sedláček Roman823684.2093.3793.7291.6093.0393.2385.54-464.95
12Málek Jiří954179.5690.24-90.3991.7495.7392.8492.24462.94
13Tkadlec Pavel748980.5088.6088.8985.3890.3094.5490.6692.21456.60
14Kuchař Jan9121-88.89-90.6391.8488.9591.39-451.70
15Šimková Markéta773577.5986.6892.3681.67-89.8194.03-444.55
16Čmakal František9192-83.5987.94-91.6092.3688.82-444.31
17Vondruška Bohuslav815675.6386.5886.4586.7986.1983.6886.4788.44434.73
18Stryk Martin9051-81.1885.5684.14-87.4385.1988.37430.69
19Saňák Martin926271.7082.3986.2484.6986.91-84.5185.32427.67
20Veselý Radek995366.5182.0081.8981.8885.6288.6283.8387.14427.21
21Vlček Ondřej954171.23-86.58-88.3090.68-87.55424.34
22Hecl Miloš9121-82.3486.3185.62--82.9786.73423.97
23Kubín Adam995367.6179.3184.6183.9086.00-82.8085.80423.11
24Bartoš Antonín8907--85.2983.0885.3887.4878.7474.82419.97
25Jurková Veronika820869.8179.6984.9579.3383.6589.76-80.18418.23
26Šafář Ladislav905166.7574.2079.3177.8283.2284.1782.7285.13414.55
27Motl Libor967968.8780.7581.6979.3084.6682.97--409.37
28Dostál Jiří823673.8277.7781.4178.9678.5885.3184.6875.11408.94
29Doležal Jaromír898073.0381.81--82.3683.7983.19-404.18
30Kabourek Tomáš9192-71.1780.5377.5182.03-79.8180.63400.51
31Batěk Miroslav740366.04-73.3273.8781.8883.08-79.17391.32
32Matěj Petr995357.6371.6077.6172.5777.1079.2876.9978.13389.11
33Hobler Miloš876264.3175.94-72.0279.4582.3878.62-388.41
34Sporek Miroslav740367.3072.9075.7781.4671.9884.39-73.77388.29
35Jílek Jakub10000--90.19-100.5997.2596.38-384.41
36Smolicha Tomáš10000-67.5179.8569.3472.9486.29--375.93
37Krobot Daniel890762.5070.8377.1342.5178.9781.67--371.10
38Horák Tomáš912158.57-70.87-74.6676.5775.5068.52366.12
39Janda Jiří9051----90.5488.6791.9094.40365.51
40Heider Luboš1000057.4764.8170.4768.5172.5174.7872.7673.36363.88
41Kříž Tomáš9610--73.80-73.7576.0864.3974.63362.65
42Mazák Lukáš9816-64.4765.0368.5572.6577.1173.11-356.45
43Giesel Libor890780.6687.7391.61---91.94-351.94
44Kušíková Kateřina820856.4571.0773.5972.9177.63---351.65
45Kamlar Marek933366.3572.9074.7560.37--75.03-349.40
46Gronych Radek846468.0881.33-50.34-53.18-86.51339.44
47Fabiánek Jakub990175.63---81.5089.4384.60-331.16
48Krčová Martina7389-80.0881.55-82.7082.21--326.54
49Macková Hana814142.4562.5961.4265.2566.8268.54--324.62
50Schwab Petr8980-64.1870.6063.5768.82-54.74-321.91
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkySuma
51Pokorný Jan10000-71.7076.3172.5779.25---299.83
52Květoň Vladimír8540-72.6179.24-76.6770.54--299.06
53Králíčková Kateřina827545.0559.1355.1055.5643.2361.3253.0861.97293.08
54Genčur Roman988458.10--76.0780.0778.80--293.04
55Cveček Martin8980-68.5275.16-74.71--73.51291.90
56Brokeš Tomáš967939.31-61.08-60.6962.1360.21-283.42
57Ducháček Jan9953-48.1552.9255.3658.7354.5954.2358.73281.64
58Küschner Tadeáš980486.64-98.14-94.32---279.10
59Hejtmánek Jan10000-50.8953.20-52.1857.3056.32-269.89
60Krupička Miroslav7309-83.4588.62---93.69-265.76
61Miča Jan966181.29--92.70--90.49-264.48
62Bielčik Petr876277.9987.83-----93.06258.88
63Šmíd František791481.8483.2690.73-----255.83
64Matoušek Milan8464----83.8984.9381.01-249.83
65Vepřek Martin1000058.81-73.12-37.9779.28--249.18
66Smolicha Josef7575-80.1384.9579.23----244.31
67Brückner Miroslav933370.1383.1186.65-----239.89
68Minář Martin9953-57.4962.0448.9767.20---235.70
69Doležal Milan883464.70---83.4685.36--233.52
70Březina Vojtěch981667.2278.3982.03-----227.64
71Pospíšil Jakub10000----73.8077.2272.34-223.36
72Verner Jiří954165.0277.0979.65-----221.76
73Keszelá Zuzana8564-65.72--73.23-73.88-212.83
74Kesslerová Sylva759865.4171.94-----75.23212.58
75Benešová Renáta8564-51.1852.7939.0863.61---206.66
76Ženčák Jaroslav7995-102.86-102.28----205.14
77Vašíček Jiří890768.3269.1063.40-----200.82
78Dudešková Marcela7529--99.84--99.04--198.88
79Filipiová Eva8342--99.43---98.69-198.12
80Miča Petr9333-87.54----93.86-181.40
81Fochler Petr1000082.7092.89------175.59
82Hanáčková Dominika856482.55-90.80-----173.35
83Frydrych Tomáš919281.8490.67------172.51
84Hubáčková Zuzana8408-----86.8884.21-171.09
85Sýkorová Anna790078.62-88.42-----167.04
86Hedrich Miroslav9661--45.24-59.1659.04--163.44
87Habigerová Radka8564--54.76-47.82-54.70-157.28
88Daňková Vladěna800668.55-82.16-----150.71
89Křivohlávek Pavel8689-----67.8370.46-138.29
90Paraska Lucie800664.1573.43------137.58
91Badal Stanislav926260.0676.27------136.33
92Matoušek Matěj10000----61.12-65.67-126.79
93Pavlíková Petra856452.91---61.22---114.13
94Brücknerová Tereza856421.7039.1440.89-----101.73
95Berková Ema7900101.26-------101.26
96Gieselová Iva8564101.26-------101.26
97Stejskal Jakub10000-------97.9497.94
98Hýbl Zdeněk940246.5451.32------97.86
99Matyášová Jana688497.48-------97.48
100Kadidlo Jiří8834------97.37-97.37
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkySuma
101Horvát Petr10000----96.86---96.86
102Kašpařík Tomáš9051-----96.65--96.65
103Doubrava Marek8980----96.57---96.57
104Tesařová Vladislava7872----95.61---95.61
105Křivohlávek Tomáš1000094.42-------94.42
106Bank Jaroslav9679----92.84---92.84
107Janů Libor9262---92.73----92.73
108Kabourek Štěpán9804----92.55---92.55
109Směšný Jan10000--91.48-----91.48
110Krantzler Marie-Stella7511--91.21-----91.21
111Sedláček Tomáš8762------91.04-91.04
112Čech Roman9333--87.74-----87.74
113Poučová Petra856487.74-------87.74
114Stejskalová Denisa8564-------87.6387.63
115Studnička Ondřej1000087.03-------87.03
116Heiser Matěj9346--86.65-----86.65
117Král Václav9541--86.51-----86.51
118Záveský Filip1000086.48-------86.48
119Serafin Milan831286.40-------86.40
120David Michal1000086.40-------86.40
121Tlapák Jaroslav988486.32-------86.32
122Trojáková Martina856486.16-------86.16
123Václavík Pavel9262-----85.80--85.80
124Kubišta Oto730985.46-------85.46
125Štábl Patrik9804---84.83----84.83
126Benda David9192------84.81-84.81
127Matús Eduard10000-----83.73--83.73
128Jakúbková Tereza8564-83.16------83.16
129Pánek Ondřej9661--82.91-----82.91
130Orošnjaková Hana8564--81.89-----81.89
131Greschner Luboš9262-81.57------81.57
132Seidenglanzová Johana810881.21-------81.21
133Pánek Antonín9346--81.01-----81.01
134Jílek David988480.82-------80.82
135Novotný Petr846478.69-------78.69
136Stolarik Lukáš1000077.20-------77.20
137Vojáčková Blanka6581-76.95------76.95
138Minář Josef8689----76.91---76.91
139Turek Josef9346--74.89-----74.89
140Coufalová Markéta8475--74.89-----74.89
141Bacílková Lenka7459----74.61---74.61
142Bock Michal10000--73.32-----73.32
143Malý Tomáš898072.96-------72.96
144Heger Aleš1000072.80-------72.80
145Kočandrlová Natálie7511--72.71-----72.71
146Odložilová Lucie751171.31-------71.31
147Kupková Tatiana770171.07-------71.07
148Žouželka Tomáš912170.68-------70.68
149Ozorovský Karol912166.59-------66.59
150Odložil Petr926266.43-------66.43
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkySuma
151Solařová Soňa794065.96-------65.96
152Benda Ondřej961065.17-------65.17
153Richter František9346--65.03-----65.03
154Spiller Petr8762-------64.6564.65
155Šimek Šimon952463.92-------63.92
156Žoužela David981663.60-------63.60
157Bílek Petr9471-----63.49--63.49
158Hrdinová Lenka8564---61.64----61.64
159Solař Tomáš909161.48-------61.48
160Macák Daniel9262----61.22---61.22
161Jarmar Vratislav926260.93-------60.93
162Rýznar Jan1000059.28-------59.28
163Starley Dominic8762--58.98-----58.98
164Kotek Silvestr807558.96-------58.96
165Svoboda Zdeněk9051------58.03-58.03
166Klein Petr9747--57.75-----57.75
167Vamvakaš David9953--57.34-----57.34
168Kučera Jan10000--57.28-----57.28
169Zetochová Markéta856455.50-------55.50
170Přibyl Josef954154.72-------54.72
171Janů Milan1000052.44-------52.44
172Michal Jakub869652.28-------52.28
173Borek Petr868951.73-------51.73
174Bělík Richard947151.34-------51.34
175Šimek Petr890751.02-------51.02
176Hrom Ján846449.92-------49.92
177Till Ondřej1000049.76-------49.76
178Pohořelský Stanislav1000048.82-------48.82
179Hejtmánková Marie8475------48.59-48.59
180Horký David967917.6126.38------43.99
181Sadil Michal905142.69-------42.69
182Paraska Anna770141.82-------41.82
183Michal Tomáš947138.99-------38.99
184Pořízka Luděk9953--30.011.00-6.44--37.45
185Doležal Jaromír966137.26-------37.26
186Daněk Miroslav947136.24-------36.24
187Doležalová Petra8564----35.91---35.91
188Šváb Jan940232.55-------32.55
189Kratochvíl Miroslav838830.66-------30.66
190Šťastný Antonín1000029.40-------29.40
191Dvořáková Veronika814126.49-------26.49
192Pikal Karel693526.42-------26.42
193Klimešová Lenka854217.85-------17.85
194Borek Viktor1000015.25-------15.25
195Horký Pavel981613.99-------13.99
196Palla Vojtěch974710.06-------10.06
197Stonawski Jakub10000-9.04------9.04