Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2023: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název


Chlapácký žebříček 2023
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
1Jirásková Eva6884-102.35102.23-98.32-98.75100.33103.12101.81-----------608.59
2Dudešková Marcela759898.64--104.19-100.2099.6390.56-101.27-----------594.49
3Kechrt Tomáš9541-96.1295.8198.4290.76101.30100.7597.0098.33------------591.92
4Čmakal František926285.2496.5095.1296.6488.37-98.4198.2594.10------------579.02
5Neugebauer Petr912189.9398.1594.84-88.3196.8697.8397.49-93.58-----------578.75
6Koudelka Drahomír8834-94.1795.95-89.7997.5398.9595.4796.60------------578.67
7Miča Petr940271.8497.0696.1696.9190.31-95.79-94.90------------571.13
8Giesel Libor898085.6994.1792.0195.5088.2494.3992.0491.11-------------559.22
9Tkadlec Pavel757582.1991.2889.1179.9089.9994.2695.4492.4792.0393.69-----------559.17
10Málek Jiří9610--78.69-88.3796.2095.1095.6995.71------------549.76
11Bank Jaroslav9747-90.7990.70--94.4991.8586.2592.2886.35-----------546.46
12Šimková Markéta780383.9792.4488.9893.13-72.8491.9485.7682.88------------536.22
13Brückner Miroslav9402-81.7081.7385.57-88.6690.7888.8790.2589.04-----------533.17
14Dostál Jiří831286.2190.0889.1186.7687.2188.4683.3885.9890.8083.42-----------532.42
15Čech Roman940278.1789.8985.39-83.5391.3290.4489.31-------------529.88
16Saňák Martin9333---85.8981.7891.8989.6686.0990.08------------525.39
17Kubín Adam1000071.4782.4984.7089.3577.0786.4986.7487.1890.12------------524.58
18Vondruška Bohuslav823674.8985.8083.6687.4180.4387.9586.5086.8087.0783.85-----------521.53
19Šimek Vladimír912176.0185.16-88.00-86.4985.8285.0090.37------------520.84
20Gronych Radek854069.0286.3690.7089.0885.72---90.33------------511.21
21Doležal Jaromír905175.7981.4083.8086.54-84.2283.7786.31-81.04-----------506.04
22Smolicha Josef766260.0855.6583.1184.6077.4584.0883.6880.6983.2677.65-----------499.42
23Hecl Miloš919272.0784.71-81.58-83.12-78.5686.2784.23-----------498.47
24Stryk Martin912172.9682.3881.52--83.1880.9032.3585.4282.27-----------495.67
25Jurková Veronika827576.16-82.97-79.4683.4882.8585.11-79.23-----------493.10
26Sporek Miroslav748970.4372.4376.2078.8276.5583.7284.8974.4181.4082.35-----------487.73
27Krpec Stanislav815676.1682.7282.0080.5074.1679.2580.2780.2580.00------------485.74
28Křivohlávková Ilona7248---80.9875.9083.5279.7979.8784.32------------484.38
29Smolicha Tomáš10000-48.7070.2090.5470.9363.9376.92-90.4683.46-----------482.51
30Benda David926270.65-82.6284.1176.6187.22-80.47-------------481.68
31Miča Jan952470.2177.0982.69-76.2384.6575.99-81.78------------478.43
32David Michal10000-95.9091.9494.31-96.9096.90--------------475.95
33Vojáčková Blanka665878.4774.61--73.19-73.1280.5887.5480.50-----------474.89
34Pumprla Rostislav981669.9873.6079.8678.8271.45-77.7978.5676.9581.65-----------473.63
35Švorčíková Lenka800689.8591.17--92.51-99.6398.96-------------472.12
36Mazák Lukáš988457.3373.9775.10-68.1574.0777.9970.1680.7275.92-----------457.77
37Kříž Tomáš967966.1173.1473.10-71.45-77.8978.72-76.62-----------450.92
38Fabiánek Jakub980470.3579.7984.7677.15-82.98-51.23-------------446.26
39Křivohlávek Pavel876267.23--74.8871.3279.41-73.6578.90------------445.39
40Kabourková Petra7803----84.1791.5292.8789.47-81.92-----------439.95
41Krčová Martina745969.3972.3675.79-72.74---75.3470.65-----------436.27
42Macková Hana820854.7368.1967.2360.7462.2173.8471.8167.0574.7167.08-----------422.86
43Štábl Roman912162.8472.99--67.2571.9473.8072.78-------------421.60
44Keszelá Zuzana8564---87.6281.5980.31-85.98-77.38-----------412.88
45Kabourek Tomáš9262----77.3982.3884.9982.92-81.15-----------408.83
46Heider Luboš10000-65.37--61.1869.7766.1267.1066.0366.46-----------400.85
47Schwab Petr905153.3163.0561.8468.7364.21-72.9868.90-59.19-----------399.71
48Bartoš Antonín8980-73.6081.17-77.4584.9882.17--------------399.37
49Fistr Miroslav861669.76-80.28---83.1480.63-79.77-----------393.58
50Ozorovský Karol919278.3277.3580.97-73.45--80.52-------------390.61
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
51Stolarik Lukáš1000071.99---75.7876.14-80.5284.15------------388.58
52Štábl Adam9901-95.2295.40---98.0797.38-------------386.07
53Šimek Šimon934660.1651.3344.9972.5164.79-71.86-59.72------------380.37
54Šrámek Jaromír7834------95.2093.1898.5592.96-----------379.89
55Knápek Lubomír791485.69--97.39-98.50-96.84-------------378.42
56Žanda Adam10000-----94.33-92.8095.1690.77-----------373.06
57Vepřek Martin1000065.2276.5277.45-72.74--79.16-------------371.09
58Souček Jan8388------92.4390.1893.9389.65-----------366.19
59Sedláček Jiří9402----66.8675.0875.5171.3676.02------------364.83
60Scheuer Jan846487.99--95.7786.95-93.79--------------364.50
61Ženčák Jakub1000068.7275.6675.24-70.99----73.81-----------364.42
62Küschner Tadeáš966181.07---89.9297.10-94.44-------------362.53
63Brokeš Tomáš974751.67-62.7445.7956.3363.7364.4261.76-------------360.65
64Králíčková Kateřina834248.1856.9661.5746.0155.8157.6966.0260.1755.7056.23-----------358.64
65Hejtmánek Jan1000049.7452.9852.5961.3954.9159.0358.6353.4163.0257.46-----------354.44
66Květoň Vladimír8616-75.3275.8653.1369.77----73.04-----------347.12
67Dudešek Martin9121---85.1981.7888.32-85.92-------------341.21
68Rýznarová Anna8275-83.3282.2186.22---78.72-------------330.47
69Zákravský Michal905179.8183.5485.18-75.13----------------323.66
70Cveček Martin9051-64.5562.32-64.3463.46-65.47-------------320.14
71Křivohlávek Tomáš1000095.88-101.61----100.71-------------298.20
72Filipiová Eva840895.29---97.48--95.20-------------287.97
73Ženčáková Barbora854262.02-72.4779.8572.74----------------287.08
74Borák Martin1000092.83---94.25----96.92-----------284.00
75Poučová Petra856494.99---90.76-93.94--------------279.69
76Jílek Jakub10000-97.17----80.3295.74-------------273.23
77Jordán Alexandr966187.77-92.77----92.58-------------273.12
78Hoplíček Ondřej1000084.8792.82-92.97-----------------270.66
79Krupička Miroslav740388.81---86.76-94.96--------------270.53
80Krumer Miroslav702961.2868.0066.6168.03-----------------263.92
81Kuchař Jan919282.7891.47---89.56---------------263.81
82Drtilová Veronika834282.71---84.37----91.23-----------258.31
83Lolek Michal1000053.54-66.40-61.56--65.85-------------247.35
84Blaháček Daniel10000-78.2978.4882.22-----------------238.99
85Batěk Miroslav7489-----78.2477.7979.38-------------235.41
86Habigerová Radka856447.58---60.14-58.9760.83-------------227.52
87Kušíková Kateřina827553.54-53.83----51.50-54.23-----------213.10
88Smolichová Jana7389-------66.8371.8369.85-----------208.51
89Genčur Roman995362.02-70.20-----71.49------------203.71
90Kukula Marcel8980---60.0971.58--71.69-------------203.36
91Ženčák Jaroslav807595.58---98.39----------------193.97
92Langhammer Václav9333--------97.2395.54-----------192.77
93Šafář Ladislav9121--64.6065.2862.40----------------192.28
94Dvořák Pavel961093.65---96.45----------------190.10
95Langhammer Lukáš9346--------93.1391.81-----------184.94
96Fochler Petr1000088.51-----93.79--------------182.30
97Bielčik Petr8834--------92.5888.38-----------180.96
98Vamvakaš David1000055.92--63.98-61.06---------------180.96
99Matús Eduard10000--88.6380.55-----------------169.18
100Hanáčková Dominika833180.55---86.82----------------167.37
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
101Matoušek Milan8540------84.8971.79-------------156.68
102Vašíček Jiří8980-76.07-79.74-----------------155.81
103Kamlar Marek940276.9877.84-------------------154.82
104Krňávková Eva766674.7579.56-------------------154.31
105Žoužela David9884-74.57----78.18--------------152.75
106Štábl Patrik9661--68.88----83.80-------------152.68
107Gebauerová Jana688472.59--78.45-----------------151.04
108Urbášek Jan10000----72.42-78.33--------------150.75
109Hubáček Pavel9192----72.87-77.79--------------150.66
110Verner Jiří961073.4876.49-------------------149.97
111Fišnar Jiří9192----72.09----72.58-----------144.67
112Přibyl Josef961067.60-----69.91--------------137.51
113Konrád Josef933355.10-74.89------------------129.99
114Janků Marian940258.6770.74-------------------129.41
115Buiová Andrea856455.62-64.33------------------119.95
116Šťastný Antonín1000054.2858.47-------------------112.75
117Březinová Jana8564-53.1056.59------------------109.69
118Gieselová Iva8331105.48--------------------105.48
119Berková Ema7701----103.29----------------103.29
120Feranec Marcel8980-------53.8549.05------------102.90
121Fabová Sylva7940-99.50-------------------99.50
122Hejtmánková Marie8542-------44.9053.83------------98.73
123Horvát Petr10000-----97.40---------------97.40
124Feranec Marcel8834-----50.2247.01--------------97.23
125Janů Libor9333-----96.23---------------96.23
126Hendrich Miroslav952447.95--47.09-----------------95.04
127Matoušek Roman815691.86--------------------91.86
128Ondrášek Milan9816-------91.38-------------91.38
129Brzobohatý Pavel8907-------90.40-------------90.40
130Šmíd František799588.14--------------------88.14
131Sléžka Michal9679-87.90-------------------87.90
132Planičková Lenka856487.70--------------------87.70
133Sedláček Roman831287.17--------------------87.17
134Jetmarová Ester7318---------87.08-----------87.08
135Macek Vojtěch8696--86.28------------------86.28
136Novák Patrik10000--83.52------------------83.52
137Frydrych Martin967983.45--------------------83.45
138Novotný Petr854083.38--------------------83.38
139Jílek David995383.01--------------------83.01
140Kukulová Martina8564-------82.05-------------82.05
141Minář Patrik1000081.00--------------------81.00
142Sýkorová Anna7701----80.04----------------80.04
143Planička Jiří1000078.62--------------------78.62
144Kamlar Pavel933378.24--------------------78.24
145Malý Tomáš905178.24--------------------78.24
146Orošnjaková Hana856478.17--------------------78.17
147Běhal Radomír7914--77.58------------------77.58
148Ozorovský Marián9121---77.53-----------------77.53
149Vykydalová Blanka626477.42--------------------77.42
150Veselý Radek10000--------77.33------------77.33
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
151Král Libor8616--------75.13------------75.13
152Hobler Miloš883474.08--------------------74.08
153Harapát Antonín9051--73.30------------------73.30
154Benda Ondřej967973.18--------------------73.18
155Kostecký Jan10000----72.22----------------72.22
156Žouželka Libor9333---70.19-----------------70.19
157Doubrava Tobiáš9524------69.09--------------69.09
158Kašpar Jiří7403-----68.40---------------68.40
159Rajnošek Zdeněk981668.12--------------------68.12
160Pernica Albert934667.60--------------------67.60
161Ondra Tomáš9192---66.25-----------------66.25
162Matús Jana856465.81--------------------65.81
163Ondryáš Petr947165.74--------------------65.74
164Protivánek Jindřich947165.29--------------------65.29
165Turczerová Hana8564-------64.81-------------64.81
166Lounová Markéta773564.55--------------------64.55
167Pernica Josef940264.03--------------------64.03
168Kebrle Milan9121-------63.94-------------63.94
169Mikšíková Petra7735----63.50----------------63.50
170Smejkal Martin10000--63.43------------------63.43
171Pavlíková Petra856462.76--------------------62.76
172Mazáková Michaela856460.46--------------------60.46
173Bělík Richard954158.45--------------------58.45
174Starley Dominic8834--57.28------------------57.28
175Bernard Mikuláš10000----56.46----------------56.46
176Pořízková Martina8564-------56.19-------------56.19
177Waniek Petr815655.84--------------------55.84
178Hendrich Jan8333---55.45-----------------55.45
179Skopalová Kateřina856455.40--------------------55.40
180Drážná Helena8564--------55.36------------55.36
181Pražák Rostislav898054.50--------------------54.50
182Krobotová Pavla8564--------49.17------------49.17
183Březinová Markéta8564--47.55------------------47.55
184Genčurová Zuzana854246.17--------------------46.17
185Vondruška Bohuslav988445.87--------------------45.87
186Hobler Jan1000045.72--------------------45.72
187Chamlar Lukáš1000045.05--------------------45.05
188Zahálka Tomáš9333------44.87--------------44.87
189Drážný Ladislav7914-------39.39-------------39.39
190Řoutil Jaroslav919237.39--------------------37.39
191Mazák Tomáš1000037.09--------------------37.09
192Pikal Karel702932.10--------------------32.10
193Beneš Jakub1000030.32--------------------30.32
194Gronych Robin980428.45--------------------28.45
195Komárek Jakub9661-----28.06---------------28.06
196Ozorovský Ondřej1000027.64--------------------27.64
197Czyžová Renáta856425.70--------------------25.70
198Svoboda Daniel9804-----25.49---------------25.49
199Ludvová Barbora856419.67--------------------19.67