Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2023: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název


Chlapácký žebříček 2023
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
1Jirásková Eva6884-102.35102.23-98.32-98.75100.33103.12101.8196.33----------608.59
2Dudešková Marcela759898.64--104.19-100.2099.6390.56-101.2798.60----------602.53
3Kechrt Tomáš9541-96.1295.8198.4290.76101.30100.7597.0098.33-94.34----------591.92
4Čmakal František926285.2496.5095.1296.6488.37-98.4198.2594.10------------579.02
5Neugebauer Petr912189.9398.1594.84-88.3196.8697.8397.49-93.5892.78----------578.75
6Koudelka Drahomír8834-94.1795.95-89.7997.5398.9595.4796.60-93.21----------578.67
7Miča Petr940271.8497.0696.1696.9190.31-95.79-94.90-91.01----------571.83
8David Michal10000-95.9091.9494.31-96.9096.90---93.42----------569.37
9Giesel Libor898085.6994.1792.0195.5088.2494.3992.0491.11--88.38----------559.22
10Tkadlec Pavel757582.1991.2889.1179.9089.9994.2695.4492.4792.0393.6990.08----------559.17
11Málek Jiří9610--78.69-88.3796.2095.1095.6995.71------------549.76
12Bank Jaroslav9747-90.7990.70--94.4991.8586.2592.2886.3586.46----------546.57
13Šimková Markéta780383.9792.4488.9893.13-72.8491.9485.7682.88------------536.22
14Brückner Miroslav9402-81.7081.7385.57-88.6690.7888.8790.2589.0486.96----------534.56
15Dostál Jiří831286.2190.0889.1186.7687.2188.4683.3885.9890.8083.4285.11----------532.42
16Saňák Martin9333---85.8981.7891.8989.6686.0990.08-86.75----------530.36
17Čech Roman940278.1789.8985.39-83.5391.3290.4489.31-------------529.88
18Kubín Adam1000071.4782.4984.7089.3577.0786.4986.7487.1890.12------------524.58
19Vondruška Bohuslav823674.8985.8083.6687.4180.4387.9586.5086.8087.0783.8579.86----------521.53
20Šimek Vladimír912176.0185.16-88.00-86.4985.8285.0090.37-84.47----------520.84
21Kabourková Petra7803----84.1791.5292.8789.47-81.9280.50----------520.45
22Gronych Radek854069.0286.3690.7089.0885.72---90.33------------511.21
23Doležal Jaromír905175.7981.4083.8086.54-84.2283.7786.31-81.04-----------506.04
24Smolicha Josef766260.0855.6583.1184.6077.4584.0883.6880.6983.2677.6579.79----------499.42
25Hecl Miloš919272.0784.71-81.58-83.12-78.5686.2784.23-----------498.47
26Stryk Martin912172.9682.3881.52--83.1880.9032.3585.4282.27-----------495.67
27Benda David926270.65-82.6284.1176.6187.22-80.47--83.55----------494.58
28Jurková Veronika827576.16-82.97-79.4683.4882.8585.11-79.2379.22----------493.10
29Kabourek Tomáš9262----77.3982.3884.9982.92-81.1580.14----------488.97
30Sporek Miroslav748970.4372.4376.2078.8276.5583.7284.8974.4181.4082.3575.81----------487.73
31Krpec Stanislav815676.1682.7282.0080.5074.1679.2580.2780.2580.00-77.02----------485.74
32Smolicha Tomáš10000-48.7070.2090.5470.9363.9376.92-90.4683.4672.33----------484.64
33Křivohlávková Ilona7248---80.9875.9083.5279.7979.8784.32------------484.38
34Bartoš Antonín8980-73.6081.17-77.4584.9882.17---80.14----------479.51
35Vojáčková Blanka665878.4774.61--73.19-73.1280.5887.5480.5077.73----------479.43
36Miča Jan952470.2177.0982.69-76.2384.6575.99-81.78-73.54----------478.43
37Šrámek Jaromír7834------95.2093.1898.5592.9693.78----------473.67
38Pumprla Rostislav981669.9873.6079.8678.8271.45-77.7978.5676.9581.65-----------473.63
39Fabiánek Jakub980470.3579.7984.7677.15-82.98-51.23--78.01----------473.04
40Ozorovský Karol919278.3277.3580.97-73.45--80.52--81.63----------472.24
41Fistr Miroslav861669.76-80.28---83.1480.63-79.7778.65----------472.23
42Švorčíková Lenka800689.8591.17--92.51-99.6398.96-------------472.12
43Žanda Adam10000-----94.33-92.8095.1690.7791.86----------464.92
44Mazák Lukáš988457.3373.9775.10-68.1574.0777.9970.1680.7275.9269.85----------457.77
45Kříž Tomáš967966.1173.1473.10-71.45-77.8978.72-76.6278.15----------457.62
46Souček Jan8388------92.4390.1893.9389.6588.38----------454.57
47Křivohlávek Pavel876267.23--74.8871.3279.41-73.6578.90------------445.39
48Vepřek Martin1000065.2276.5277.45-72.74--79.16--72.69----------443.78
49Ženčák Jakub1000068.7275.6675.24-70.99----73.8172.26----------436.68
50Krčová Martina745969.3972.3675.79-72.74---75.3470.6569.21----------436.27
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
51Macková Hana820854.7368.1967.2360.7462.2173.8471.8167.0574.7167.0861.04----------422.86
52Štábl Roman912162.8472.99--67.2571.9473.8072.78-------------421.60
53Květoň Vladimír8616-75.3275.8653.1369.77----73.0473.33----------420.45
54Keszelá Zuzana8564---87.6281.5980.31-85.98-77.38-----------412.88
55Šimek Šimon934660.1651.3344.9972.5164.79-71.86-59.72-73.54----------402.58
56Heider Luboš10000-65.37--61.1869.7766.1267.1066.0366.4659.41----------400.85
57Schwab Petr905153.3163.0561.8468.7364.21-72.9868.90-59.19-----------399.71
58Stolarik Lukáš1000071.99---75.7876.14-80.5284.15------------388.58
59Filipiová Eva840895.29---97.48--95.20--100.17----------388.14
60Cveček Martin9051-64.5562.32-64.3463.46-65.47--67.93----------388.07
61Štábl Adam9901-95.2295.40---98.0797.38-------------386.07
62Knápek Lubomír791485.69--97.39-98.50-96.84-------------378.42
63Brokeš Tomáš974751.67-62.7445.7956.3363.7364.4261.76--61.40----------370.38
64Jílek Jakub10000-97.17----80.3295.74--92.92----------366.15
65Sedláček Jiří9402----66.8675.0875.5171.3676.02------------364.83
66Scheuer Jan846487.99--95.7786.95-93.79--------------364.50
67Jordán Alexandr966187.77-92.77----92.58--90.65----------363.77
68Küschner Tadeáš966181.07---89.9297.10-94.44-------------362.53
69Krupička Miroslav740388.81---86.76-94.96---90.79----------361.32
70Králíčková Kateřina834248.1856.9661.5746.0155.8157.6966.0260.1755.7056.2348.40----------358.64
71Ženčáková Barbora854262.02-72.4779.8572.74-----71.34----------358.42
72Hejtmánek Jan1000049.7452.9852.5961.3954.9159.0358.6353.4163.0257.4657.56----------357.09
73Dudešek Martin9121---85.1981.7888.32-85.92-------------341.21
74Rýznarová Anna8275-83.3282.2186.22---78.72-------------330.47
75Zákravský Michal905179.8183.5485.18-75.13----------------323.66
76Batěk Miroslav7489-----78.2477.7979.38--75.60----------311.01
77Křivohlávek Tomáš1000095.88-101.61----100.71-------------298.20
78Ženčák Jaroslav807595.58---98.39-----101.23----------295.20
79Borák Martin1000092.83---94.25----96.92-----------284.00
80Poučová Petra856494.99---90.76-93.94--------------279.69
81Smolichová Jana7389-------66.8371.8369.8569.07----------277.58
82Habigerová Radka856447.58---60.14-58.9760.83--49.33----------276.85
83Kukula Marcel8980---60.0971.58--71.69--72.69----------276.05
84Kušíková Kateřina827553.54-53.83----51.50-54.2358.20----------271.30
85Hoplíček Ondřej1000084.8792.82-92.97-----------------270.66
86Krumer Miroslav702961.2868.0066.6168.03-----------------263.92
87Kuchař Jan919282.7891.47---89.56---------------263.81
88Drtilová Veronika834282.71---84.37----91.23-----------258.31
89Matús Eduard10000--88.6380.55------81.42----------250.60
90Lolek Michal1000053.54-66.40-61.56--65.85-------------247.35
91Feranec Marcel8980-----47.7144.4853.8549.05-46.49----------241.58
92Blaháček Daniel10000-78.2978.4882.22-----------------238.99
93Hubáček Pavel9192----72.87-77.79---74.46----------225.12
94Genčur Roman995362.02-70.20-----71.49------------203.71
95Horvát Petr10000-----97.40----95.91----------193.31
96Langhammer Václav9333--------97.2395.54-----------192.77
97Šafář Ladislav9121--64.6065.2862.40----------------192.28
98Dvořák Pavel961093.65---96.45----------------190.10
99Langhammer Lukáš9346--------93.1391.81-----------184.94
100Fochler Petr1000088.51-----93.79--------------182.30
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
101Bielčik Petr8834--------92.5888.38-----------180.96
102Vamvakaš David1000055.92--63.98-61.06---------------180.96
103Hanáčková Dominika833180.55---86.82----------------167.37
104Šťastný Antonín1000054.2858.47--------48.19----------160.94
105Matoušek Milan8540------84.8971.79-------------156.68
106Vašíček Jiří8980-76.07-79.74-----------------155.81
107Kamlar Marek940276.9877.84-------------------154.82
108Krňávková Eva766674.7579.56-------------------154.31
109Žoužela David9884-74.57----78.18--------------152.75
110Štábl Patrik9661--68.88----83.80-------------152.68
111Gebauerová Jana688472.59--78.45-----------------151.04
112Urbášek Jan10000----72.42-78.33--------------150.75
113Verner Jiří961073.4876.49-------------------149.97
114Veselý Radek10000--------77.33-71.48----------148.81
115Hejtmánková Marie8542-------44.9053.83-45.99----------144.72
116Fišnar Jiří9192----72.09----72.58-----------144.67
117Přibyl Josef961067.60-----69.91--------------137.51
118Konrád Josef933355.10-74.89------------------129.99
119Janků Marian940258.6770.74-------------------129.41
120Buiová Andrea856455.62-64.33------------------119.95
121Starley Dominic8834--57.28-------58.63----------115.91
122Březinová Jana8564-53.1056.59------------------109.69
123Gieselová Iva8331105.48--------------------105.48
124Berková Ema7701----103.29----------------103.29
125Fabová Sylva7940-99.50-------------------99.50
126Tomanek Daniel9051----------96.40----------96.40
127Janů Libor9333-----96.23---------------96.23
128Hendrich Miroslav952447.95--47.09-----------------95.04
129Matoušek Roman815691.86--------------------91.86
130Ondrášek Milan9816-------91.38-------------91.38
131Brzobohatý Pavel8907-------90.40-------------90.40
132Bláha Adam9804----------88.24----------88.24
133Šmíd František799588.14--------------------88.14
134Sléžka Michal9679-87.90-------------------87.90
135Planičková Lenka856487.70--------------------87.70
136Sedláček Roman831287.17--------------------87.17
137Jetmarová Ester7318---------87.08-----------87.08
138Macek Vojtěch8696--86.28------------------86.28
139Drážný Ladislav7914-------39.39--44.99----------84.38
140Novák Patrik10000--83.52------------------83.52
141Frydrych Martin967983.45--------------------83.45
142Novotný Petr854083.38--------------------83.38
143Jílek David995383.01--------------------83.01
144Odložil Petr9333----------82.56----------82.56
145Kukulová Martina8564-------82.05-------------82.05
146Minář Patrik1000081.00--------------------81.00
147Sýkorová Anna7701----80.04----------------80.04
148Planička Jiří1000078.62--------------------78.62
149Kamlar Pavel933378.24--------------------78.24
150Malý Tomáš905178.24--------------------78.24
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
151Orošnjaková Hana856478.17--------------------78.17
152Běhal Radomír7914--77.58------------------77.58
153Ozorovský Marián9121---77.53-----------------77.53
154Vykydalová Blanka626477.42--------------------77.42
155Král Libor8616--------75.13------------75.13
156Směšný Pavel8616----------74.60----------74.60
157Hobler Miloš883474.08--------------------74.08
158Harapát Antonín9051--73.30------------------73.30
159Benda Ondřej967973.18--------------------73.18
160Kostecký Jan10000----72.22----------------72.22
161Žouželka Libor9333---70.19-----------------70.19
162Doubrava Tobiáš9524------69.09--------------69.09
163Kašpar Jiří7403-----68.40---------------68.40
164Rajnošek Zdeněk981668.12--------------------68.12
165Pernica Albert934667.60--------------------67.60
166Matěj Petr10000----------66.58----------66.58
167Ondra Tomáš9192---66.25-----------------66.25
168Valenta Filip10000----------65.87----------65.87
169Matús Jana856465.81--------------------65.81
170Ondryáš Petr947165.74--------------------65.74
171Protivánek Jindřich947165.29--------------------65.29
172Turczerová Hana8564-------64.81-------------64.81
173Lounová Markéta773564.55--------------------64.55
174Pernica Josef940264.03--------------------64.03
175Kebrle Milan9121-------63.94-------------63.94
176Mikšíková Petra7735----63.50----------------63.50
177Smejkal Martin10000--63.43------------------63.43
178Pavlíková Petra856462.76--------------------62.76
179Mazáková Michaela856460.46--------------------60.46
180Bělík Richard954158.45--------------------58.45
181Bernard Mikuláš10000----56.46----------------56.46
182Pořízková Martina8564-------56.19-------------56.19
183Waniek Petr815655.84--------------------55.84
184Hendrich Jan8333---55.45-----------------55.45
185Skopalová Kateřina856455.40--------------------55.40
186Drážná Helena8564--------55.36------------55.36
187Pražák Rostislav898054.50--------------------54.50
188Žižlavská Marie8564----------51.67----------51.67
189Krobotová Pavla8564--------49.17------------49.17
190Březinová Markéta8564--47.55------------------47.55
191Genčurová Zuzana854246.17--------------------46.17
192Vondruška Bohuslav988445.87--------------------45.87
193Hobler Jan1000045.72--------------------45.72
194Chamlar Lukáš1000045.05--------------------45.05
195Zahálka Tomáš9333------44.87--------------44.87
196Řoutil Jaroslav919237.39--------------------37.39
197Mazák Tomáš1000037.09--------------------37.09
198Pikal Karel702932.10--------------------32.10
199Beneš Jakub1000030.32--------------------30.32
200Gronych Robin980428.45--------------------28.45
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
201Komárek Jakub9661-----28.06---------------28.06
202Ozorovský Ondřej1000027.64--------------------27.64
203Žižlavský Jakub10000----------26.82----------26.82
204Czyžová Renáta856425.70--------------------25.70
205Svoboda Daniel9804-----25.49---------------25.49
206Ludvová Barbora856419.67--------------------19.67