Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2023: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2023
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkySuma
1Jirásková Eva6884-102.35102.23-98.32-98.75100.33103.12--506.78
2Kechrt Tomáš9541-96.1295.8198.4290.76101.30100.7597.0098.33--495.80
3Dudešková Marcela759898.64--104.19-100.2099.6390.56---493.22
4Neugebauer Petr912189.9398.1594.84-88.3196.8697.8397.49---485.17
5Čmakal František926285.2496.5095.1296.6488.37-98.4198.2594.10--484.92
6Koudelka Drahomír8834-94.1795.95-89.7997.5398.9595.4796.60--484.50
7Miča Petr940271.8497.0696.1696.9190.31-95.79-94.90--480.82
8David Michal10000-95.9091.9494.31-96.9096.90----475.95
9Švorčíková Lenka800689.8591.17--92.51-99.6398.96---472.12
10Málek Jiří9610--78.69-88.3796.2095.1095.6995.71--471.07
11Giesel Libor898085.6994.1792.0195.5088.2494.3992.0491.11---468.11
12Tkadlec Pavel757582.1991.2889.1179.9089.9994.2695.4492.4792.03--465.48
13Bank Jaroslav9747-90.7990.70--94.4991.8586.2592.28--460.11
14Šimková Markéta780383.9792.4488.9893.13-72.8491.9485.7682.88--452.25
15Čech Roman940278.1789.8985.39-83.5391.3290.4489.31---446.35
16Dostál Jiří831286.2190.0889.1186.7687.2188.4683.3885.9890.80--445.66
17Brückner Miroslav9402-81.7081.7385.57-88.6690.7888.8790.25--444.13
18Saňák Martin9333---85.8981.7891.8989.6686.0990.08--443.61
19Gronych Radek854069.0286.3690.7089.0885.72---90.33--442.19
20Kubín Adam1000071.4782.4984.7089.3577.0786.4986.7487.1890.12--439.88
21Šimek Vladimír912176.0185.16-88.00-86.4985.8285.0090.37--435.84
22Vondruška Bohuslav823674.8985.8083.6687.4180.4387.9586.5086.8087.07--435.73
23Doležal Jaromír905175.7981.4083.8086.54-84.2283.7786.31---424.64
24Smolicha Josef766260.0855.6583.1184.6077.4584.0883.6880.6983.26--418.73
25Hecl Miloš919272.0784.71-81.58-83.12-78.5686.27--414.24
26Jurková Veronika827576.16-82.97-79.4683.4882.8585.11---413.87
27Stryk Martin912172.9682.3881.52--83.1880.9032.3585.42--413.40
28Benda David926270.65-82.6284.1176.6187.22-80.47---411.03
29Křivohlávková Ilona7248---80.9875.9083.5279.7979.8784.32--408.48
30Krpec Stanislav815676.1682.7282.0080.5074.1679.2580.2780.2580.00--405.74
31Sporek Miroslav748970.4372.4376.2078.8276.5583.7284.8974.4181.40--405.38
32Miča Jan952470.2177.0982.69-76.2384.6575.99-81.78--402.44
33Bartoš Antonín8980-73.6081.17-77.4584.9882.17----399.37
34Smolicha Tomáš10000-48.7070.2090.5470.9363.9376.92-90.46--399.05
35Fabiánek Jakub980470.3579.7984.7677.15-82.98-51.23---395.03
36Vojáčková Blanka665878.4774.61--73.19-73.1280.5887.54--394.39
37Pumprla Rostislav981669.9873.6079.8678.8271.45-77.7978.5676.95--391.98
38Ozorovský Karol919278.3277.3580.97-73.45--80.52---390.61
39Stolarik Lukáš1000071.99---75.7876.14-80.5284.15--388.58
40Štábl Adam9901-95.2295.40---98.0797.38---386.07
41Mazák Lukáš988457.3373.9775.10-68.1574.0777.9970.1680.72--381.85
42Knápek Lubomír791485.69--97.39-98.50-96.84---378.42
43Křivohlávek Pavel876267.23--74.8871.3279.41-73.6578.90--378.16
44Kříž Tomáš967966.1173.1473.10-71.45-77.8978.72---374.30
45Vepřek Martin1000065.2276.5277.45-72.74--79.16---371.09
46Krčová Martina745969.3972.3675.79-72.74---75.34--365.62
47Sedláček Jiří9402----66.8675.0875.5171.3676.02--364.83
48Scheuer Jan846487.99--95.7786.95-93.79----364.50
49Küschner Tadeáš966181.07---89.9297.10-94.44---362.53
50Štábl Roman912162.8472.99--67.2571.9473.8072.78---358.76
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkySuma
51Kabourková Petra7803----84.1791.5292.8789.47---358.03
52Macková Hana820854.7368.1967.2360.7462.2173.8471.8167.0574.71--355.78
53Dudešek Martin9121---85.1981.7888.32-85.92---341.21
54Schwab Petr905153.3163.0561.8468.7364.21-72.9868.90---337.87
55Keszelá Zuzana8564---87.6281.5980.31-85.98---335.50
56Heider Luboš10000-65.37--61.1869.7766.1267.1066.03--334.39
57Rýznarová Anna8275-83.3282.2186.22---78.72---330.47
58Šimek Šimon934660.1651.3344.9972.5164.79-71.86-59.72--329.04
59Kabourek Tomáš9262----77.3982.3884.9982.92---327.68
60Zákravský Michal905179.8183.5485.18-75.13------323.66
61Cveček Martin9051-64.5562.32-64.3463.46-65.47---320.14
62Fistr Miroslav861669.76-80.28---83.1480.63---313.81
63Brokeš Tomáš974751.67-62.7445.7956.3363.7364.4261.76---308.98
64Králičková Kateřina834248.1856.9661.5746.0155.8157.6966.0260.1755.70--302.41
65Křivohlávek Tomáš1000095.88-101.61----100.71---298.20
66Hejtmánek Jan1000049.7452.9852.5961.3954.9159.0358.6353.4163.02--296.98
67Ženčák Jakub1000068.7275.6675.24-70.99------290.61
68Filipiová Eva840895.29---97.48--95.20---287.97
69Ženčáková Barbora854262.02-72.4779.8572.74------287.08
70Šrámek Jaromír7834------95.2093.1898.55--286.93
71Žanda Adam10000-----94.33-92.8095.16--282.29
72Poučová Petra856494.99---90.76-93.94----279.69
73Souček Jan8388------92.4390.1893.93--276.54
74Květoň Vladimír8616-75.3275.8653.1369.77------274.08
75Jílek Jakub10000-97.17----80.3295.74---273.23
76Jordán Alexandr966187.77-92.77----92.58---273.12
77Hoplíček Ondřej1000084.8792.82-92.97-------270.66
78Krupička Miroslav740388.81---86.76-94.96----270.53
79Krumer Miroslav702961.2868.0066.6168.03-------263.92
80Kuchař Jan919282.7891.47---89.56-----263.81
81Lolek Michal1000053.54-66.40-61.56--65.85---247.35
82Blaháček Daniel10000-78.2978.4882.22-------238.99
83Batěk Miroslav7489-----78.2477.7979.38---235.41
84Habigerová Radka856447.58---60.14-58.9760.83---227.52
85Genčur Roman995362.02-70.20-----71.49--203.71
86Kukula Marcel8980---60.0971.58--71.69---203.36
87Ženčák Jaroslav807595.58---98.39------193.97
88Šafář Ladislav9121--64.6065.2862.40------192.28
89Dvořák Pavel961093.65---96.45------190.10
90Borák Martin1000092.83---94.25------187.08
91Fochler Petr1000088.51-----93.79----182.30
92Vamvakaš David1000055.92--63.98-61.06-----180.96
93Matús Eduard10000--88.6380.55-------169.18
94Hanáčková Dominika833180.55---86.82------167.37
95Drtilová Veronika834282.71---84.37------167.08
96Kušíková Kateřina827553.54-53.83----51.50---158.87
97Matoušek Milan8540------84.8971.79---156.68
98Vašíček Jiří8980-76.07-79.74-------155.81
99Kamlar Marek940276.9877.84---------154.82
100Krňávková Eva766674.7579.56---------154.31
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkySuma
101Žoužela David9884-74.57----78.18----152.75
102Štábl Patrik9661--68.88----83.80---152.68
103Gebauerová Jana688472.59--78.45-------151.04
104Urbášek Jan10000----72.42-78.33----150.75
105Hubáček Pavel9192----72.87-77.79----150.66
106Verner Jiří961073.4876.49---------149.97
107Smolichová Jana7389-------66.8371.83--138.66
108Přibyl Josef961067.60-----69.91----137.51
109Konrád Josef933355.10-74.89--------129.99
110Janků Marian940258.6770.74---------129.41
111Buiová Andrea856455.62-64.33--------119.95
112Šťastný Antonín1000054.2858.47---------112.75
113Březinová Jana8564-53.1056.59--------109.69
114Gieselová Iva8331105.48----------105.48
115Berková Ema7701----103.29------103.29
116Feranec Marcel8980-------53.8549.05--102.90
117Fabová Sylva7940-99.50---------99.50
118Hejtmánková Marie8542-------44.9053.83--98.73
119Horvát Petr10000-----97.40-----97.40
120Langhammer Václav9333--------97.23--97.23
121Feranec Marcel8834-----50.2247.01----97.23
122Janů Libor9333-----96.23-----96.23
123Hendrich Miroslav952447.95--47.09-------95.04
124Langhammer Lukáš9346--------93.13--93.13
125Bielčik Petr8834--------92.58--92.58
126Matoušek Roman815691.86----------91.86
127Ondrášek Milan9816-------91.38---91.38
128Brzobohatý Pavel8907-------90.40---90.40
129Šmíd František799588.14----------88.14
130Sléžka Michal9679-87.90---------87.90
131Planičková Lenka856487.70----------87.70
132Sedláček Roman831287.17----------87.17
133Macek Vojtěch8696--86.28--------86.28
134Novák Patrik10000--83.52--------83.52
135Frydrych Martin967983.45----------83.45
136Novotný Petr854083.38----------83.38
137Jílek David995383.01----------83.01
138Kukulová Martina8564-------82.05---82.05
139Minář Patrik1000081.00----------81.00
140Sýkorová Anna7701----80.04------80.04
141Planička Jiří1000078.62----------78.62
142Kamlar Pavel933378.24----------78.24
143Malý Tomáš905178.24----------78.24
144Orošnjaková Hana856478.17----------78.17
145Běhal Radomír7914--77.58--------77.58
146Ozorovský Marián9121---77.53-------77.53
147Vykydalová Blanka626477.42----------77.42
148Veselý Radek10000--------77.33--77.33
149Král Libor8616--------75.13--75.13
150Hobler Miloš883474.08----------74.08
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkySuma
151Harapát Antonín9051--73.30--------73.30
152Benda Ondřej967973.18----------73.18
153Kostecký Jan10000----72.22------72.22
154Fišnar Jiří9192----72.09------72.09
155Žouželka Libor9333---70.19-------70.19
156Doubrava Tobiáš9524------69.09----69.09
157Kašpar Jiří7403-----68.40-----68.40
158Rajnošek Zdeněk981668.12----------68.12
159Pernica Albert934667.60----------67.60
160Ondra Tomáš9192---66.25-------66.25
161Matús Jana856465.81----------65.81
162Ondryáš Petr947165.74----------65.74
163Protivánek Jindřich947165.29----------65.29
164Turczerová Hana8564-------64.81---64.81
165Lounová Markéta773564.55----------64.55
166Pernica Josef940264.03----------64.03
167Kebrle Milan9121-------63.94---63.94
168Mikšíková Petra7735----63.50------63.50
169Smejkal Martin10000--63.43--------63.43
170Pavlíková Petra856462.76----------62.76
171Mazáková Michaela856460.46----------60.46
172Bělík Richard954158.45----------58.45
173Starley Dominic8834--57.28--------57.28
174Bernard Mikuláš10000----56.46------56.46
175Pořízková Martina8564-------56.19---56.19
176Waniek Petr815655.84----------55.84
177Hendrich Jan8333---55.45-------55.45
178Skopalová Kateřina856455.40----------55.40
179Drážná Helena8564--------55.36--55.36
180Pražák Rostislav898054.50----------54.50
181Krobotová Pavla8564--------49.17--49.17
182Březinová Markéta8564--47.55--------47.55
183Genčurová Zuzana854246.17----------46.17
184Vondruška Bohuslav988445.87----------45.87
185Hobler Jan1000045.72----------45.72
186Chamlar Lukáš1000045.05----------45.05
187Zahálka Tomáš9333------44.87----44.87
188Drážný Ladislav7914-------39.39---39.39
189Řoutil Jaroslav919237.39----------37.39
190Mazák Tomáš1000037.09----------37.09
191Pikal Karel702932.10----------32.10
192Beneš Jakub1000030.32----------30.32
193Gronych Robin980428.45----------28.45
194Komárek Jakub9661-----28.06-----28.06
195Ozorovský Ondřej1000027.64----------27.64
196Czyžová Renáta856425.70----------25.70
197Svoboda Daniel9804-----25.49-----25.49
198Ludvová Barbora856419.67----------19.67