Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
1Matyášová Jana6735106.27-----------------106.27
2Sléžková Anna733296.90-----------------96.90
3Rončáková Tereza810896.82-----------------96.82
4Jílek Ondřej1000096.06-----------------96.06
5Dvořák Pavel940294.77-----------------94.77
6Kechrt Tomáš933392.86-----------------92.86
7Fajfr Aleš966192.33-----------------92.33
8Jílek Jakub1000091.64-----------------91.64
9Picková Stella731791.57-----------------91.57
10Šmíd František774891.57-----------------91.57
11Trojáková Martina847590.50-----------------90.50
12Tlapák Jaroslav974790.12-----------------90.12
13Fajfr František868988.67-----------------88.67
14Knápek Lubomír766288.67-----------------88.67
15Neugebauer Petr890788.37-----------------88.37
16Hanáčková Dominika856487.38-----------------87.38
17David Michal1000086.77-----------------86.77
18Hubáčková Zuzana827586.61-----------------86.61
19Studnička Ondřej1000086.54-----------------86.54
20Šimková Markéta759886.23-----------------86.23
21Radek Patrik1000085.93-----------------85.93
22Švorčíková Lenka780385.78-----------------85.78
23Scheuer Jan823685.78-----------------85.78
24Dudešková Marcela738984.10-----------------84.10
25Giesel Libor876283.64-----------------83.64
26Feit Dalibor1000083.57-----------------83.57
27Fabiánek Jakub1000083.03-----------------83.03
28Doležal Milan868982.27-----------------82.27
29Kušík Vojtěch952481.36-----------------81.36
30Genčur Roman974781.20-----------------81.20
31Janda Jiří890780.75-----------------80.75
32Sedláček Roman807580.06-----------------80.06
33Venoušová Terezie856480.06-----------------80.06
34Rýznarová Anna807479.68-----------------79.68
35Jurková Veronika807479.38-----------------79.38
36Veselý Radek981679.07-----------------79.07
37Tkadlec Pavel730978.23-----------------78.23
38Verner Jiří940278.00-----------------78.00
39Sýkorová Anna833177.85-----------------77.85
40Macek Vojtěch952477.77-----------------77.77
41Skoumalová Lenka710577.62-----------------77.62
42Rajnošek Zdeněk961077.09-----------------77.09
43Panoch Václav846476.63-----------------76.63
44Šincl Martin1000075.79-----------------75.79
45Šimek Vladimír890774.96-----------------74.96
46Jordán Alexandr1000074.88-----------------74.88
47Hecl Miloš898074.88-----------------74.88
48Pernica Josef919274.57-----------------74.57
49Fistr Miroslav838874.57-----------------74.57
50Šimek Šimon980474.27-----------------74.27
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
51Bernard Mikuláš1000074.27-----------------74.27
52Panochová Vanda751173.36-----------------73.36
53Badal Stanislav912173.36-----------------73.36
54Hýbl Jaroslav1000073.28-----------------73.28
55Žalio Lucie770172.44-----------------72.44
56Cveček Martin883472.36-----------------72.36
57Sporek Miroslav721672.14-----------------72.14
58Vepřek-Pavlíková Věra856472.14-----------------72.14
59Vondruška Bohuslav799571.76-----------------71.76
60Holinka David1000071.15-----------------71.15
61Doležal Jaromír883471.07-----------------71.07
62Ženčák Jakub981670.69-----------------70.69
63Krčová Martina724870.46-----------------70.46
64Macek Jindřich934670.00-----------------70.00
65Valigura Martin1000069.47-----------------69.47
66Malucha jan799569.39-----------------69.39
67Ženčáková Barbora834269.32-----------------69.32
68Kamlar Marek919268.71-----------------68.71
69Körmendyová Iva745968.25-----------------68.25
70Pernica Albert980467.87-----------------67.87
71Hedrich Jan934667.56-----------------67.56
72Balloš Eduard1000067.49-----------------67.49
73Ballošová Lucie856466.95-----------------66.95
74Ozorovský Marián890766.80-----------------66.80
75Sléžka Michal947166.73-----------------66.73
76Krupička Miroslav712266.57-----------------66.57
77Matura Pavel1000066.12-----------------66.12
78Sedmera Daniel1000065.81-----------------65.81
79Škrabal Pavel1000065.66-----------------65.66
80Hlavatý Jakub967965.58-----------------65.58
81Květoň Vladimír838865.28-----------------65.28
82Hecl František1000064.97-----------------64.97
83Heider Luboš1000064.36-----------------64.36
84Pumprla Rostislav961064.06-----------------64.06
85Smolicha Tomáš1000063.60-----------------63.60
86Gebauer Lubomír947163.45-----------------63.45
87Vepřek Martin995363.45-----------------63.45
88Kabourek Tomáš905163.45-----------------63.45
89Horák Tomáš898062.84-----------------62.84
90Kříž Tomáš947162.69-----------------62.69
91Sojková Pavla827562.53-----------------62.53
92Borek Petr854060.93-----------------60.93
93Hedrich Miroslav990160.93-----------------60.93
94Kušíková Kateřina807460.86-----------------60.86
95Bednář Petr926260.17-----------------60.17
96Šimek Štěpán934660.02-----------------60.02
97Kolčava Šimon1000059.79-----------------59.79
98Janů Milan1000059.56-----------------59.56
99Blaháček Daniel1000059.41-----------------59.41
100Fišnar Jiří898059.18-----------------59.18
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
101Kubíček Martin1000059.03-----------------59.03
102Starley Dominic861658.50-----------------58.50
103Paraska Lucie787257.58-----------------57.58
104Langhammerová Lenka773557.43-----------------57.43
105Vernerová Martina780354.84-----------------54.84
106Ozorovská Markéta770154.08-----------------54.08
107Hejtmánek Jan988453.92-----------------53.92
108Pírková Aneta833153.31-----------------53.31
109Králíčková Kateřina814152.78-----------------52.78
110Doležal Jaromír990152.48-----------------52.48
111Borek Viktor1000052.32-----------------52.32
112Skoumalová Petra856451.26-----------------51.26
113Benešová Petra834251.26-----------------51.26
114Grygarová Zdenka752951.10-----------------51.10
115Jäckel Pavel912150.27-----------------50.27
116Mareš Karel774849.35-----------------49.35
117Janků Marian919249.35-----------------49.35
118Křivohlávek Pavel854048.67-----------------48.67
119Vondra David940248.44-----------------48.44
120Macháčková Karolína751148.44-----------------48.44
121Macek Oldřich898048.06-----------------48.06
122Šincl Filip1000047.29-----------------47.29
123Ozorovská Kristýna856442.49-----------------42.49
124Jílková Radka856442.49-----------------42.49
125Macková Hana800641.66-----------------41.66
126Adam Ondřej961038.91-----------------38.91
127Hejlová Lucie847537.85-----------------37.85
128Šťastný Antonín995337.54-----------------37.54
129Nová Dana840837.39-----------------37.39
130Mazák Lukáš967935.71-----------------35.71
131Pikal Karel672933.81-----------------33.81
132Panochová Alena738932.66-----------------32.66
133Staudinger Vít1000032.36-----------------32.36
134Rýznarová Vlasta800631.45-----------------31.45
135Roučka Martin940230.61-----------------30.61
136Staudinger Jan1000030.23-----------------30.23
137Pospíšilová Kateřina856428.70-----------------28.70
138Seidenglanz Patrik1000028.17-----------------28.17
139Kašpar Pavlína840825.58-----------------25.58
140Beneš Marek1000025.50-----------------25.50
141Nikodým Lukáš92621.80-----------------1.80
142Roučka Ondřej1.00-----------------1.00
143Mičo Michal100001.00-----------------1.00