Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
1Jílek Jakub1000091.64100.57----------------192.21
2Kechrt Tomáš933392.8699.09----------------191.95
3Neugebauer Petr890788.3799.55----------------187.92
4Šmíd František774891.5794.95----------------186.52
5Scheuer Jan823685.7899.88----------------185.66
6Švorčíková Lenka780385.7898.25----------------184.03
7Feit Dalibor1000083.5796.95----------------180.52
8Giesel Libor876283.6495.32----------------178.96
9Hubáčková Zuzana827586.6191.32----------------177.93
10Šimková Markéta759886.2390.44----------------176.67
11Genčur Roman974781.2095.04----------------176.24
12Janda Jiří890780.7594.67----------------175.42
13Sedláček Roman807580.0693.69----------------173.75
14Veselý Radek981679.0793.37----------------172.44
15Rýznarová Anna807479.6891.37----------------171.05
16Verner Jiří940278.0092.20----------------170.20
17Jurková Veronika807479.3890.11----------------169.49
18Fistr Miroslav838874.5794.48----------------169.05
19Skoumalová Lenka710577.6290.30----------------167.92
20Panoch Václav846476.6390.71----------------167.34
21Macek Vojtěch952477.7787.83----------------165.60
22Tkadlec Pavel730978.2386.02----------------164.25
23Hecl Miloš898074.8888.58----------------163.46
24Šimek Šimon980474.2788.53----------------162.80
25Šimek Vladimír890774.9686.02----------------160.98
26Badal Stanislav912173.3687.46----------------160.82
27Vondruška Bohuslav799571.7688.95----------------160.71
28Hýbl Jaroslav1000073.2886.34----------------159.62
29Cveček Martin883472.3683.18----------------155.54
30Krčová Martina724870.4684.39----------------154.85
31Ženčák Jakub981670.6983.74----------------154.43
32Sporek Miroslav721672.1482.06----------------154.20
33Valigura Martin1000069.4783.55----------------153.02
34Doležal Jaromír883471.0776.67----------------147.74
35Květoň Vladimír838865.2881.93----------------147.21
36Hlavatý Jakub967965.5881.04----------------146.62
37Sedmera Daniel1000065.8179.09----------------144.90
38Sojková Pavla827562.5378.90----------------141.43
39Macek Jindřich934670.0070.25----------------140.25
40Vepřek Martin995363.4575.00----------------138.45
41Kabourek Tomáš905163.4573.28----------------136.73
42Janů Milan1000059.5676.90----------------136.46
43Kříž Tomáš947162.6973.00----------------135.69
44Heider Luboš1000064.3671.28----------------135.64
45Kušík Vojtěch952481.3653.98----------------135.34
46Kubíček Martin1000059.0376.25----------------135.28
47Blaháček Daniel1000059.4174.81----------------134.22
48Fišnar Jiří898059.1872.16----------------131.34
49Králíčková Kateřina814152.7869.88----------------122.66
50Hejtmánek Jan988453.9262.58----------------116.50
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
51Vondra David940248.4467.42----------------115.86
52Doležal Jaromír990152.4863.28----------------115.76
53Macek Oldřich898048.0666.81----------------114.87
54Rajnošek Zdeněk961077.0935.79----------------112.88
55Benešová Petra834251.2661.00----------------112.26
56Malucha jan799569.3942.86----------------112.25
57Jäckel Pavel912150.2759.93----------------110.20
58Matyášová Jana6735106.27-----------------106.27
59Macková Hana800641.6663.60----------------105.26
60Jirásková Eva6658-98.95----------------98.95
61Roučka Martin940230.6167.83----------------98.44
62Kuchař Jan8980-97.55----------------97.55
63Sléžková Anna733296.90-----------------96.90
64Rončáková Tereza810896.82-----------------96.82
65Málek Jiří9402-96.30----------------96.30
66Jílek Ondřej1000096.06-----------------96.06
67Kašpařík Tomáš8907-95.78----------------95.78
68Dvořák Pavel940294.77-----------------94.77
69Bank Jaroslav9541-92.71----------------92.71
70Fajfr Aleš966192.33-----------------92.33
71Prokopová Miroslava7459-92.11----------------92.11
72Picková Stella731791.57-----------------91.57
73Mazák Lukáš967935.7155.28----------------90.99
74Trojáková Martina847590.50-----------------90.50
75Tlapák Jaroslav974790.12-----------------90.12
76Černohousová Petra7598-89.46----------------89.46
77Jakúbková Tereza8564-89.27----------------89.27
78Vlček Ondřej9402-89.18----------------89.18
79Václavík Pavel9121-88.85----------------88.85
80Knápková Anežka7701-88.76----------------88.76
81Knápek Lubomír766288.67-----------------88.67
82Fajfr František868988.67-----------------88.67
83Brückner Miroslav9192-88.67----------------88.67
84Čmakal František9051-88.48----------------88.48
85Zika Josef8616-88.44----------------88.44
86Jarmar Vratislav9121-87.60----------------87.60
87Hanáčková Dominika856487.38-----------------87.38
88Krpec Stanislav7914-87.18----------------87.18
89David Michal1000086.77-----------------86.77
90Studnička Ondřej1000086.54-----------------86.54
91Diblík Robert9121-86.34----------------86.34
92Panochová Alena738932.6653.60----------------86.26
93Radek Patrik1000085.93-----------------85.93
94Šafář Ladislav8907-85.74----------------85.74
95Rýznarová Berenika7701-85.41----------------85.41
96Dudešková Marcela738984.10-----------------84.10
97Holinka David10000-83.97----------------83.97
98Fabiánek Jakub1000083.03-----------------83.03
99Doležal Milan868982.27-----------------82.27
100Hobler Miloš8616-81.51----------------81.51
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
101Kubín Adam9816-81.46----------------81.46
102Kroul Josef10000-81.46----------------81.46
103Matěj Petr9816-81.09----------------81.09
104Janů Iva7872-80.90----------------80.90
105Venoušová Terezie856480.06-----------------80.06
106Sýkorová Anna833177.85-----------------77.85
107Šincl Martin1000075.79-----------------75.79
108Jordán Alexandr1000074.88-----------------74.88
109Smyčková Tereza8564-74.81----------------74.81
110Pernica Josef919274.57-----------------74.57
111Bernard Mikuláš1000074.27-----------------74.27
112Smolicha Josef7403-73.88----------------73.88
113Panochová Vanda751173.36-----------------73.36
114Pokorný Jan10000-73.14----------------73.14
115Žalio Lucie770172.44-----------------72.44
116Vepřek-Pavlíková Věra856472.14-----------------72.14
117Holinka David1000071.15-----------------71.15
118Ženčáková Barbora834269.32-----------------69.32
119Malec Tomáš10000-69.14----------------69.14
120Kamlar Marek919268.71-----------------68.71
121Körmendyová Iva745968.25-----------------68.25
122Valentová Michaela8564-68.21----------------68.21
123Pernica Albert980467.87-----------------67.87
124Hedrich Jan934667.56-----------------67.56
125Balloš Eduard1000067.49-----------------67.49
126Kroulová Markéta8564-67.04----------------67.04
127Ballošová Lucie856466.95-----------------66.95
128Ozorovský Marián890766.80-----------------66.80
129Sléžka Michal947166.73-----------------66.73
130Krupička Miroslav712266.57-----------------66.57
131Matura Pavel1000066.12-----------------66.12
132Škrabal Pavel1000065.66-----------------65.66
133Hecl František1000064.97-----------------64.97
134Pumprla Rostislav961064.06-----------------64.06
135Smolicha Tomáš1000063.60-----------------63.60
136Gebauer Lubomír947163.45-----------------63.45
137Horák Tomáš898062.84-----------------62.84
138Borek Petr854060.93-----------------60.93
139Hedrich Miroslav990160.93-----------------60.93
140Kušíková Kateřina807460.86-----------------60.86
141Bednář Petr926260.17-----------------60.17
142Šimek Štěpán934660.02-----------------60.02
143Kolčava Šimon1000059.79-----------------59.79
144Starley Dominic861658.50-----------------58.50
145Paraska Lucie787257.58-----------------57.58
146Langhammerová Lenka773557.43-----------------57.43
147Vernerová Martina780354.84-----------------54.84
148Ozorovská Markéta770154.08-----------------54.08
149Pírková Aneta833153.31-----------------53.31
150Borek Viktor1000052.32-----------------52.32
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděSuma
151Skoumalová Petra856451.26-----------------51.26
152Grygarová Zdenka752951.10-----------------51.10
153Šimek Petr9679-49.51----------------49.51
154Mareš Karel774849.35-----------------49.35
155Janků Marian919249.35-----------------49.35
156Rochová Olga7666-49.33----------------49.33
157Křivohlávek Pavel854048.67-----------------48.67
158Macháčková Karolína751148.44-----------------48.44
159Šincl Filip1000047.29-----------------47.29
160Jílková Radka856442.49-----------------42.49
161Ozorovská Kristýna856442.49-----------------42.49
162Adam Ondřej961038.91-----------------38.91
163Hejlová Lucie847537.85-----------------37.85
164Šťastný Antonín995337.54-----------------37.54
165Nová Dana840837.39-----------------37.39
166Pikal Karel672933.81-----------------33.81
167Staudinger Vít1000032.36-----------------32.36
168Rýznarová Vlasta800631.45-----------------31.45
169Staudinger Jan1000030.23-----------------30.23
170Pospíšilová Kateřina856428.70-----------------28.70
171Seidenglanz Patrik1000028.17-----------------28.17
172Kašpar Pavlína840825.58-----------------25.58
173Beneš Marek1000025.50-----------------25.50
174Nikodým Lukáš92621.80-----------------1.80
175Mičo Michal100001.00-----------------1.00
176Roučka Ondřej1.00-----------------1.00