Chlapácký běh
2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2023: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název


Chlapácký žebříček - prcek 2023
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
1Odstrčilová Klára1320121.38128.42130.82117.64-121.45133.52126.74121.02126.50-128.37121.16123.68124.51123.59118.69127.85124.77-117.641398.76
2Mangl Jaroslav1290111.45119.39127.27114.97111.17119.27120.79113.62120.53123.11121.83129.11124.76122.86124.42123.94123.67125.31126.39126.01122.301376.86
3Kušík Vojtěch1160116.68121.85118.69120.19120.04126.30-121.68123.57122.67127.03-124.86121.86124.94121.37121.79120.53-118.93121.281357.91
4Kříž Sebastien1350112.39118.54112.16-102.11-119.51115.77-114.15114.69121.29117.27116.13120.57109.94---109.64116.941287.24
5Macek Vojtěch1160106.96113.07-107.72108.27113.19118.82114.14113.93113.53112.84--115.22-115.61114.47115.07117.58115.89117.011271.27
6Macek Jindřich1200106.63111.46117.87107.63107.15113.56-115.37115.04102.22111.71120.11115.71115.24113.64106.27111.08109.14111.15106.84114.051263.75
7Mazák Šimon1290110.89108.45111.80-98.48111.08120.32111.29114.93-112.21116.73-112.36114.56-112.28-108.85106.24109.891248.45
8Kušíková Kristýna1340109.69106.39117.98104.58101.04113.14113.80111.17112.13-110.16114.40-108.54108.55109.74109.18114.57109.07103.34111.451238.23
9Ozorovská Markéta1340111.29118.27-96.03100.74-------115.16118.20110.65-114.17120.54113.66-113.401232.12
10Málková Amálie1420-111.02117.54-106.11108.52101.47108.26-102.38107.08109.80107.00108.19103.30111.33112.86---98.761207.69
11Jurková Tereza1450100.2799.18108.6395.0195.8994.22-102.25--104.23--100.53103.25102.23104.72110.20103.8695.3198.801139.35
12Macek Martin1350-93.46100.79-75.3786.4295.7292.02-91.8687.0786.9398.0799.79102.48109.94103.81105.79101.2094.2095.791107.58
13Šimek Štěpán120098.4796.46106.0883.4489.9494.1399.0386.5988.20-89.00102.68-99.05107.99104.38-94.94101.52-93.851104.73
14Rýznarová Berenika1340-118.06119.41107.78108.66113.48----------116.72-117.05112.47113.531027.16
15Jurka Lukáš1240----89.6890.24-85.09-80.79--109.77107.20106.31105.67--89.62--864.36
16Málková Ester1450--116.53-99.3494.11113.87---106.45108.13-104.72-98.45-----841.61
17Zjavka David1540------102.34100.10--81.64108.41110.15108.51--113.13-113.85--838.13
18Berková Helena1420100.42101.45-94.07---101.03----103.86---103.95108.43-94.22-807.42
19Štábl Vít1200--116.83-106.76110.41115.93116.47--------115.59-119.75--801.74
20Genčur Antonín154084.52-104.72----88.9385.75-80.69-98.61-----98.88101.23-743.32
21Hužvar Josef1290--111.80-97.8798.32112.56-114.70-96.90108.17---------740.32
22Ozorovský Jiří154093.49---87.97--83.85--89.44-102.88-103.55-103.46----664.63
23Bělaška Jakub1160---------79.4067.30-86.4099.2996.29---94.18-88.83611.70
24Bittner Zdeněk154097.10---------------104.52117.86117.07108.53-545.09
25Trojek Vilém1470------------104.68100.91-113.73---111.65107.56538.53
26Engel Jakub1290----89.8884.7080.80---80.5388.02------81.85--505.78
27Kočandrlová Natálie1320------------105.08104.7174.67110.56109.10----504.14
28Genčurová Linda148092.97-104.83----96.3787.49-87.52----------469.19
29Janků Karolína1520-------------117.10117.47-114.15-115.28--464.00
30Odložilová Lucie1320110.16118.13--------113.63--112.71-------454.63
31Kočandrlová Anežka1480------------96.8789.2381.6684.0097.69----449.45
32Pavlasová Magdaléna1390------113.68-110.25110.62105.64----------440.19
33Pavlasová Anděla1480------113.18-108.60106.2199.86----------427.85
34Rýznar Ctibor1470----96.95--85.65------101.00-109.62----393.23
35Bureš Jan1120108.21109.58104.0065.80-----------------387.60
36Trojek Karel1290-------------85.02-98.25---98.6293.85375.75
37Langhammer Ondřej1240--------115.61120.08-123.78---------359.48
38Rambousek Vojtěch1540----72.69--85.54--89.8896.85---------344.97
39Berková Monika1360110.80116.04----------105.16--------332.01
40Vamvakaš Daniel1410-----109.84--------106.01----102.24-318.09
41Kabourek Jindřich1120----93.59---------108.24---107.13--308.95
42Oliver Adam1470------------108.7489.72--108.18----306.64
43Šťastný Matěj1540--104.08-----------104.2992.40-----300.77
44Bartošová Tereza1450---89.31102.17---107.65------------299.13
45Ševčíková Laura1450---88.4095.13---90.06------------273.59
46Vondruška Tom1350-------90.63-87.71-------88.30---266.64
47Rychtařík Michael1290-------------115.56-114.23-----229.79
48Ševčík Jakub1120---112.45116.39----------------228.84
49Geletič František1240----------113.98---111.38------225.35
50Michl Jonáš1410------------------111.94112.44-224.38
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
51Berková Alexandra1360---------110.34------112.81----223.14
52Banková Barbora1420------112.12103.93-------------216.05
53Banková Karin1360106.26------105.60-------------211.86
54Diviš Adam1350---95.93-------------115.73---211.66
55Zlámal Lukáš1470----------------104.24--98.28-202.52
56Hedrich Jan120098.94------------------102.68-201.62
57Zlámalová Adéla1420----------------94.05--98.49-192.55
58Michlová Barbora1390------------------80.15102.26-182.41
59Saňák Ondřej1240---87.8290.47----------------178.29
60Matús Eduard169082.81---------80.59----------163.40
61Zamykalová Marie1340------71.12---77.36----------148.48
62Mazák Matouš1240----------70.96-70.61--------141.56
63Jordánová Nelly1340----------------125.35----125.35
64Holub David1290122.23--------------------122.23
65Kubíčková Valerie1360----------------121.22----121.22
66Vodný Alexandr1200------------------118.65--118.65
67Kivoňová Konstanc1360----------------118.24----118.24
68Kivoňová Noemi1360----------------115.92----115.92
69Michal Petr1120115.36--------------------115.36
70Michal Jakub1200114.97--------------------114.97
71Moravcová Sofie1340-114.72-------------------114.72
72Mazák Kryštof1410-------------------114.25-114.25
73Holub Vojtěch1290113.75--------------------113.75
74Čech Jáchym1160-------------111.09-------111.09
75Tomanková Alice1320----------111.01----------111.01
76Žouželka Václav1160110.52--------------------110.52
77Matús Tobiáš1290------------------108.00--108.00
78Janků Tomáš1120---107.81-----------------107.81
79Macháčková Dorota1450-------------------107.35-107.35
80Pospíšil Tomáš1160----107.05----------------107.05
81Solař Tomáš1160--------------107.05------107.05
82Vlčková Ema1390---------------106.70-----106.70
83Janíček Jan1410---105.54-----------------105.54
84Bednářová Nikola1480-----------------104.95---104.95
85Berka Marek1200-----------------103.96---103.96
86Petr Damian1290------------------103.95--103.95
87Michlovský Antonín1350------------------103.85--103.85
88Růžičková Lada1320-------102.71-------------102.71
89Unzeitigová Aneta1360-----------------102.42---102.42
90Hanousek Lukáš1410------------------102.13--102.13
91Kessler Albert1160---102.09-----------------102.09
92Loupancová Nela1420------------------101.49--101.49
93Rýznar Zbyslav1540--------------100.53------100.53
94Pánková Barbora1420100.22--------------------100.22
95Haša Jan1240------------------100.17--100.17
96Valoušková Andrea1340100.14--------------------100.14
97Chládek Lukáš1350--------100.06------------100.06
98Křížová Kristýna1340------------------99.98--99.98
99Pešek Teodor1290-------98.87-------------98.87
100Gebrová Eliška139098.71--------------------98.71
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaŠtědrý běhParkový běhBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh salónu ZdenaMalínská OsmičkaHrabenovský krosHorokrosSuma
101David Josef1290--------98.42------------98.42
102Tempír Josef1290--------96.59------------96.59
103Reiff Sebastián1240--96.49------------------96.49
104Bulínová Ema1450--------95.44------------95.44
105Krobot Jakub1540-----------------95.22---95.22
106Končický Marek1290------------------95.15--95.15
107Dolívková Gabriela1360----94.49----------------94.49
108Pospíšil Šimon1240----94.37----------------94.37
109Grmela Oliver1290------------------94.07--94.07
110Král Roman1240------------------93.39--93.39
111Wiedermann Jiří1470-92.76-------------------92.76
112Rýznar Horymír1200--------------91.99------91.99
113Schön Oliver1200------------------91.44--91.44
114Hejtmánková Anna1520------91.22--------------91.22
115Mičová Karolína1320--------------------89.7889.78
116Kafková Sabina1340-----------------89.61---89.61
117Šťastná Ludmila1480---------------89.53-----89.53
118Kroul František1160-89.47-------------------89.47
119Saňáková Anežka1450---88.79-----------------88.79
120Geletičová Lucie1450----------87.70----------87.70
121Mor Kryštof1410--------------86.30------86.30
122Kobzová Kristýna1450--------85.26------------85.26
123Moravcová Nelly1340-84.77-------------------84.77
124Hýblová Ema1340-84.46-------------------84.46
125Mazáková Aneta1390-------------------84.42-84.42
126Motl Kryštof1410-84.41-------------------84.41
127Ondrová Adéla1420------------------81.88--81.88
128Bittner Lukáš1200-----------------80.41---80.41
129Kačín Miroslav1290--------------------80.1280.12
130Lehár Alex1410----79.26----------------79.26
131Mlčoch Tomáš141079.15--------------------79.15
132Kobza Jan1540--------78.60------------78.60
133Solař Samuel1240--------------78.34------78.34
134Scheinerová Kateřina1450------------------78.29--78.29
135Straková Nela1450------------------78.16--78.16
136Fučík Filip1470-------77.73-------------77.73
137Tempír Jaroslav1350--------77.72------------77.72
138Vícencová Veronika1450--------77.23------------77.23
139Vícenec Vojtěch1200--------74.64------------74.64
140Tempírová Adéla1570--------74.45------------74.45
141Beschorner Matouš1410--------74.03------------74.03
142Matys Jakub1200-------72.64-------------72.64
143Brázda Michal124071.72--------------------71.72
144Profous Štěpán1160-------70.82-------------70.82
145Naiser Kryštof1410--------70.82------------70.82
146Jankovský Matěj120070.36--------------------70.36
147Prokop Matěj1290-------69.81-------------69.81
148Bartoš Jakub1160----------60.94----------60.94
149Kuchtík Gabriel1410--------55.42------------55.42