Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1993

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Horokros
Pekařský běh
Jarní kros Obchodní akademie
07. 04. 1993, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Šrámek JaromírLP Šumperk OB195835.490.00
0.00
3.58 1    
2Tichý JaromírŠumperk196935.520.03
0.03
3.59 2    
3Hejl JanLP Šumperk197536.060.17
0.00
4.001     
4Valenta PavelDBV cycles Šumperk196936.090.20
0.20
4.01 3    
5Halama JiříLP Šumperk OB195336.110.22
0.00
4.01  1   
6Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196436.440.55
0.55
4.04 4    
7Šalplachta JindřichROFC Jeseník194738.062.17
1.55
4.14  2   
8Tesař KarelLP Šumperk OB195539.203.31
3.31
4.22 5    
9Fišnar JanLoučná nad Desnou195439.203.31
3.31
4.22 6    
10Hejl JanSOU Šumperk195339.363.47
3.25
4.24  3   
11Kukula ZdeněkVíno Karabina195040.074.18
3.56
4.27  4   
12Hubáček PavelSokol Temenice197640.104.21
4.04
4.272     
13Knápek LubomírŠumperk195940.174.28
4.28
4.28 7    
14Elsner IvoŠumperk196041.115.22
5.22
4.34 8    
15Schertler DavidLP Šumperk OB197841.405.51
5.34
4.373     
16Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě193641.586.09
0.00
4.39   1  
17Vepřek RadomírLP Šumperk195342.106.21
5.59
4.41  5   
18Medlík CtiradLP Šumperk195842.316.42
6.42
4.43 9    
19Halama JakubLP Šumperk OB197942.326.43
6.26
4.434     
20Sadil StanislavTriatlon Temenice197643.257.36
7.19
4.495     
21Prudík JiříRejchartice197043.397.50
7.50
4.51 10    
22Tomíšek JindřichEsperanto Olomouc193943.598.10
2.01
4.53   2  
23Mlejnek PavelTJ Šternberk OB197444.258.36
8.36
4.56 11    
24Repka KarelVíno Karabina195644.438.54
8.54
4.58 12    
25Herbst ManfredJesdrev194144.488.59
2.50
4.58   3  
26Bielčík JindřichLichkov194046.4911.00
4.51
5.12   4  
27Sadil MichalTriatlon Temenice197547.1811.29
11.12
5.156     
28Vykydal KvětoslavLP Šumperk193647.1811.29
5.20
5.15   5  
29Straka JosefŠumperk193948.3812.49
6.40
5.24   6  
30Komárková EvaŠumperk195849.3813.49
0.00
5.301     
31Černý JiříŠumperk193252.1716.28
0.00
5.48    1 
32Zatloukalová RenátaTroubelice197652.3416.45
2.56
5.502     
33Osladil StanislavVíno Karabina195054.2218.33
18.11
6.02  6