Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1997

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Šumperská hodinovka
24. 09. 1997, 16.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk1977170050
0
3.31 1    
2Podešva VladimírŠumperk195416500505
0
3.38  1   
3Kašpar Tomᚊumperk197316400605
605
3.39 2    
4Poledna PetrBudišov nad Bud.197216310695
695
3.40 3    
5Tempír FrantišekŠtíty194916165840
335
3.42  2   
6Urban RostislavSKI Peltonen Team1973159901015
1015
3.45 4    
7Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov1955158101195
690
3.47  3   
8Medlík CtiradASPV Šumperk1958157901215
1215
3.47 5    
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník1947155501455
0
3.51   1  
10Spáčil RadekPERPO Bludov1971155451460
1460
3.51 6    
11Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice1953154951510
1005
3.52  4   
12Dufek OndřejSKI Klub Šumperk1983153651640
0
3.541     
13Knápek LubomírŠumperk1959153451660
1660
3.54 7    
14Čmakal FrantišekŠumperk1977153051700
1700
3.55 8    
15Novák JanSKI Klub Šumperk1982149652040
400
4.002     
16Tichý ViktorHoral Šumperk1971147402265
2265
4.04 9    
17Zajíc JanKRB Chrudim1953145402465
1960
4.07  5   
18Vepřek RadomírVíno Karabina1953142502755
2250
4.12  6   
19Herbst ManfredJesdrev1941142452760
1305
4.12   2  
20Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc1939142002805
1350
4.13   3  
21Caska VladimírZábřeh1954140902915
2410
4.15  7   
22Cahel IvanOlomouc1945139153090
1635
4.18   4  
23Valouchová MarieKlášterec1973138603145
0
4.191     
24Horáček TomášBohutín1983138403165
1525
4.203     
25Srovnal OtakarLoko Zábřeh1942135703435
1980
4.25   5  
26Komárková EvaHoral Šumperk1958134503555
410
4.272     
27Hodina AloisALSPORT1949132203785
3280
4.32  8   
28Bielčík JindřichLichkov1940130953910
2455
4.34   6  
29Březina VojtěchSeverka Šumperk1986130703935
2295
4.354     
30Babinská NaděždaSR Šerák1975130004005
860
4.363     
31Kubín VladimírCSC DBV Klub Šumperk1955128804125
3620
4.39  9   
32Svobodová TerezaBohutín1984128404165
1020
4.404     
33Holý MilanSKI Klub Šumperk1952128104195
3690
4.41  10   
34Merta JaroslavJeseník1935125204485
0
4.47    1 
35Švédová MichaelaŠumperk1977123704635
1490
4.515     
36Šuba LiborŠumperk1953121904815
4310
4.55  11   
37Horáčková VladimíraBohutín1986118405165
2020
5.046     
38Vlčková VeronikaAtletika Šumperk1980114405565
2420
5.147     
39Mazák LukášHrabenov1986110006005
4365
5.275     
40Mertová EvaJeseník193988258180
5035
6.478