Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1997

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Podzimní kros gymnázia
01. 10. 1997, 16.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport197521.330.00
0.00
3.22 1    
2Ženčák JaroslavASPV Šumperk196121.430.10
0.10
3.23 2    
3Urban RostislavSKI Peltonen Team197322.461.13
1.13
3.33 3    
4Kašpar Tomᚊumperk197322.571.24
1.24
3.35 4    
5Andrle JosefBludov196423.231.50
1.50
3.39 5    
6Částek OndřejTriatlon Temenice197823.301.57
1.57
3.40 6    
7Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195523.392.06
0.00
3.41  1   
8Podešva VladimírŠumperk195423.492.16
0.10
3.43  2   
9Spáčil RadekPERPO Bludov197123.552.22
2.22
3.44 7    
10Dostál LadislavMoravská Třebová195624.162.43
0.37
3.47  3   
11Hejl JanSOU Šumperk195324.423.09
1.03
3.51  4   
12Medlík CtiradASPV Šumperk195824.533.20
3.20
3.53 8    
13Pernica PavelPERPO Bludov194924.593.26
1.20
3.54  5   
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197425.013.28
3.28
3.54 9    
15Brokeš RostislavOlšany196225.033.30
3.30
3.54 10    
16Knápek LubomírŠumperk195925.334.00
4.00
3.59 11    
17Paclík MartinSKI Peltonen Team197225.404.07
4.07
4.00 12    
18Medlík JanSeverka Šumperk198225.454.12
0.00
4.011     
19Tichý ViktorHoral Šumperk197125.484.15
4.15
4.01 13    
20Orlich MarcelVyškov196626.335.00
5.00
4.08 14    
21Vepřek RadomírVíno Karabina195326.345.01
2.55
4.09  6   
22Pospíšil FilipŠumperk198226.415.08
0.56
4.102     
23Janů PřemyslZábřeh198026.575.24
1.12
4.123     
24Lerch VladislavMilo Olomouc194827.005.27
3.21
4.13  7   
25Herbst ManfredJesdrev194127.105.37
0.00
4.14   1  
26Hrachovina MichalVelké Losiny197927.115.38
1.26
4.144     
27Hubáček PavelSokol Temenice197627.175.44
5.44
4.15 15    
28Krejčí MiroslavZábřeh197927.205.47
1.35
4.165     
29Hroch StanislavZábřeh195627.336.00
3.54
4.18  8   
30David MartinŠumperk197927.406.07
1.55
4.196     
31Procházková DanielaSKI Klub Šumperk197727.446.11
0.00
4.201     
32Zajíc JanKRB Chrudim195328.016.28
4.22
4.22  9   
33Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193928.026.29
0.52
4.22   2  
34Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193628.146.41
0.00
4.24    1 
35Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196328.176.44
6.44
4.25 16    
36Valouchová MarieKlášterec197328.256.52
0.41
4.262     
37Homola MiroslavSKI Hrabenov195528.337.00
4.54
4.27  10   
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh194228.377.04
1.27
4.28   3  
39Babinská NaděždaSR Šerák197528.477.14
1.03
4.293     
40Král VáclavKOB Staré Město198229.157.42
3.30
4.347     
41Hodina AloisALSPORT194929.327.59
5.53
4.36  11   
42Vlčková VeronikaAtletika Šumperk198030.188.45
2.34
4.444     
43Klimeš MiroslavHrabenov198230.228.49
4.37
4.448     
44Březina VojtěchSeverka Šumperk198630.339.00
4.48
4.469     
45Koukola Jan196830.509.17
9.17
4.49 17    
46Holý MilanSKI Klub Šumperk195231.059.32
7.26
4.51  12   
47Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk193631.089.35
2.54
4.51    2 
48Smolicha DavidNový Malín197831.129.39
9.39
4.52 18    
49Lípa FrantišekHoral Šumperk194932.0610.33
8.27
5.00  13   
50Králová ZdenaKOB Staré Město196032.0710.34
4.23
5.015     
51Smolicha JosefNový Malín195632.4211.09
9.03
5.06  14   
52Merta JaroslavJeseník193532.5811.25
4.44
5.09    3 
53Vykydal FrantišekLP Šumperk194433.2611.53
6.16
5.13   4  
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196333.4012.07
5.56
5.156     
55Osladil StanislavVíno Karabina195035.0513.32
11.26
5.28  15   
56Šerý RadekŠumperk197935.3013.57
9.45
5.3210     
57Pacák MartinŠumperk198440.0618.33
14.21
6.1511     
58Hádková LenkaSKI Klub Šumperk198540.0618.33
12.22
6.157     
59Mertová EvaJeseník193947.5526.22
20.11
7.298