Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1997

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
05. 10. 1997, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport197527.290.00
0.00
3.26 1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk197727.430.14
0.14
3.27 2    
3Urban RostislavSKI Peltonen Team197329.071.38
1.38
3.38 3    
4Tempír FrantišekŠtíty194929.231.54
0.00
3.40  1   
5Podešva VladimírŠumperk195429.472.18
0.24
3.43  2   
6Vepřek KamilAtletika Šumperk198029.562.27
0.00
3.441     
7Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195530.413.12
1.18
3.50  3   
8Vošický PavelPERPO Bludov197530.423.13
3.13
3.50 4    
9Valenta PavelDBV cycles Šumperk196930.463.17
3.17
3.50 5    
10Novák JanSKI Klub Šumperk198230.573.28
1.01
3.522     
11Částek OndřejTriatlon Temenice197831.043.35
3.35
3.53 6    
12Medlík CtiradASPV Šumperk195831.073.38
3.38
3.53 7    
13Pospíšil PetrTriatlon Temenice197931.093.40
1.13
3.533     
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197431.123.43
3.43
3.54 8    
15Hejl JanSOU Šumperk195331.173.48
1.54
3.54  4   
16Holý OndřejSKI Klub Šumperk197631.223.53
3.53
3.55 9    
17Blažek MilanSKI Klub Šumperk197231.233.54
3.54
3.55 10    
18Pernica PavelPERPO Bludov194931.314.02
2.08
3.56  5   
19Srovnal OtakarLoko Zábřeh197531.514.22
4.22
3.58 11    
20Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195332.234.54
3.00
4.02  6   
21Paclík MartinSKI Peltonen Team197232.254.56
4.56
4.03 12    
22Lacina BřetislavŠumperk196133.025.33
5.33
4.07 13    
23Holý JakubSKI Klub Šumperk197833.095.40
5.40
4.08 14    
24Medlík JanSeverka Šumperk198233.155.46
3.19
4.094     
25Vepřek RadomírVíno Karabina195333.285.59
4.05
4.11  7   
26Mazák JosefŠumperk195933.506.21
6.21
4.13 15    
27Podzimek JaroslavVelké Losiny195934.166.47
6.47
4.17 16    
28Herbst ManfredJesdrev194134.196.50
0.00
4.17   1  
29Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193634.367.07
0.00
4.19    1 
30Podzimek TomášVelké Losiny198134.367.07
4.40
4.195     
31Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193935.037.34
0.44
4.22   2  
32Homola MiroslavSKI Hrabenov195536.018.32
6.38
4.30  8   
33David MartinŠumperk197936.048.35
6.08
4.306     
34Procházková DanielaSKI Klub Šumperk197736.098.40
0.00
4.311     
35Hroch StanislavZábřeh195636.248.55
7.01
4.33  9   
36Valouchová MarieKlášterec197336.258.56
0.16
4.332     
37Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196336.399.10
9.10
4.34 17    
38Hodina AloisALSPORT194937.169.47
7.53
4.39  10   
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.209.51
3.01
4.40   3  
40Král VáclavKOB Staré Město198237.239.54
7.27
4.407     
41Klimeš MiroslavHrabenov198237.3610.07
7.40
4.428     
42Holý MilanSKI Klub Šumperk195238.0210.33
8.39
4.45  11   
43Babinská NaděždaSR Šerák197538.0310.34
1.54
4.453     
44Kubín VladimírCSC DBV Klub Šumperk195539.1711.48
9.54
4.54  12   
45Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk193640.0612.37
5.30
5.00    2 
46Králová ZdenaKOB Staré Město196041.1413.45
5.05
5.094     
47Merta JaroslavJeseník193541.5814.29
7.22
5.14    3 
48Březinová DanaSeverka Šumperk195843.5616.27
7.47
5.295     
49Osladil StanislavVíno Karabina195044.2616.57
15.03
5.33  13   
50Pospíšilová HelenaŠumperk197744.4017.11
8.31
5.356     
51Mertová EvaJeseník193960.1532.46
24.06
7.317