Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
5 km na dráze obchodní akademie
28. 03. 2001, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197515.580.00
0.00
3.11 1    
2Doubravský PetrŠumperk198416.581.00
0.00
3.231     
3Drážný LadislavTatran Písařov195917.111.13
0.00
3.26  1   
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194317.281.30
0.00
3.29   1  
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196717.331.35
1.35
3.30 2    
6Růžička MartinČeská Ves198317.451.47
0.47
3.332     
7Drozd LukášDIDI Team Jeseník198117.461.48
1.48
3.33 3    
8Podešva VladimírPOS Šumperk195417.521.54
0.41
3.34  2   
9Fišnar JiříKouty197618.072.09
2.09
3.37 4    
10Vošický PavelSK DAMA sport197518.132.15
2.15
3.38 5    
11Král VáclavSeverka Šumperk198218.162.18
2.18
3.39 6    
12Knápek LubomírProfitnes Šumperk195918.272.29
1.16
3.41  3   
13Klučka ZdeněkŠumperk197618.292.31
2.31
3.41 7    
14Čmakal FrantišekBludov197718.342.36
2.36
3.42 8    
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh197518.352.37
2.37
3.43 9    
16Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198518.382.40
1.40
3.433     
17Mazák LukášSokol Hrabenov198618.382.40
1.40
3.434     
18Dubec JiříEDEL Zlaté Hory195118.432.45
1.15
3.44   2  
19Tichý ViktorHoral Šumperk197118.452.47
2.47
3.45 10    
20Koštoval JiříJeseník195118.472.49
1.19
3.45   3  
21Šalplachta JindřichFenix Jeseník194718.502.52
1.22
3.46   4  
22Sporek MiroslavFagus195418.542.56
1.43
3.46  4   
23Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196518.583.00
3.00
3.47 11    
24Dostál JiříDarek Přikryl196419.063.08
3.08
3.49 12    
25Kukula ZdeněkVíno Karabina195019.123.14
1.44
3.50   5  
26Vacula DavidDIDI Team Jeseník197019.163.18
3.18
3.51 13    
27Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196619.183.20
3.20
3.51 14    
28Málek JiříPrumka Galaxy198219.333.35
3.35
3.54 15    
29Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196819.343.36
3.36
3.54 16    
30Kunčar JakubPSK Šumperk197519.343.36
3.36
3.54 17    
31Valertová IrenaŠumperk198419.373.39
0.00
3.551     
32Fišnar JanLoučná195419.483.50
2.37
3.57  5   
33Růžička KarelČeská Ves195619.493.51
2.38
3.57  6   
34Hodina AloisALSPORT Šumperk194920.024.04
2.34
4.00   6  
35Hejl JanŠumperk195320.104.12
2.59
4.02  7   
36Hejral JosefPERPO Bludov195920.184.20
3.07
4.03  8   
37Hejtmánek JiříVíno Karabina196920.214.23
4.23
4.04 18    
38Štrobl KarelPERPO Bludov197120.384.40
4.40
4.07 19    
39Bielčík JindřichLichkov194020.394.41
0.00
4.07    1 
40Valouchová MarieKlášterec197321.005.02
0.00
4.12 1    
41Vozda JiříKVS Šumperk OB196121.255.27
4.14
4.17  9   
42Tomíšek JindřichHanácká kyselka193921.295.31
0.50
4.17    2 
43Tříska OndřejLoučná198621.455.47
4.47
4.215     
44Valouchová LenkaSKP Šumperk198321.465.48
2.09
4.212     
45Janů ZdeněkHoral Šumperk195721.545.56
4.43
4.22  10   
46Brandejský MilanŠumperk196521.555.57
5.57
4.23 20    
47Herbst ManfredJesdrev194121.586.00
1.19
4.23    3 
48Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193622.056.07
1.26
4.25    4 
49Školut DanielRapotín196822.246.26
6.26
4.28 21    
50Krumer MiroslavOstrov194922.296.31
5.01
4.29   7  
51Dobeš MartinMartindobes.cz197622.306.32
6.32
4.30 22    
52Vojáček DavidSporton Šumperk198722.476.49
5.49
4.336     
53Blažek MilanSKI Team Šumperk197222.597.01
7.01
4.35 23    
54Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196223.077.09
7.09
4.37 24    
55Komárková EvaKammsport Šumperk195823.187.20
0.00
4.39  1   
56Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195923.317.33
6.20
4.42  11   
57Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196324.188.20
1.00
4.51  2   
58Osladil StanislavVíno Karabina195024.288.30
7.00
4.53   8  
59Vykydal KvětoslavSokol Temenice193624.358.37
3.56
4.55    5