Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Na honěnou
04. 04. 2001, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk areál na Vyhlídce
9000 m, lesní dvoukolový, s intervalovým startem
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Krátký FrantišekJiskra Králíky194335.530.00
0.00
3.59   1  
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196736.120.19
0.00
4.01 1    
3Drážný LadislavTatran Písařov195937.111.18
0.00
4.07  1   
4Růžička MartinČeská Ves198337.481.55
0.00
4.121     
5Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová198438.092.16
0.21
4.142     
6Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195638.332.40
1.22
4.17  2   
7Novák JanPrumka Galaxy198238.352.42
2.23
4.17 2    
8Knápek LubomírProfitnes Šumperk195938.432.50
1.32
4.18  3   
9Podešva VladimírPOS Šumperk195438.462.53
1.35
4.18  4   
10Medlík JanSeverka Šumperk198239.123.19
3.00
4.21 3    
11Fišnar JiříKouty197639.163.23
3.04
4.21 4    
12Srovnal OtakarLoko Zábřeh197539.193.26
3.07
4.22 5    
13Klučka ZdeněkŠumperk197639.313.38
3.19
4.23 6    
14Kylar IvoKrálíky195439.403.47
2.29
4.24  5   
15Mazák LukášSokol Hrabenov198640.094.16
2.21
4.273     
16Javůrek PetrASK STŠ Morav. Třebová198240.154.22
4.03
4.28 7    
17Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196540.254.32
4.13
4.29 8    
18Koštoval JiříJeseník195140.344.41
4.41
4.30   2  
19Riegl OndřejSeverka Šumperk198440.474.54
2.59
4.314     
20Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195340.535.00
3.42
4.32  6   
21Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198540.555.02
3.07
4.325     
22Sporek MiroslavFagus195441.005.07
3.49
4.33  7   
23Král VáclavSeverka Šumperk198241.115.18
4.59
4.34 9    
24Málek JiříPrumka Galaxy198241.385.45
5.26
4.37 10    
25Březina VojtěchSeverka Šumperk198641.455.52
3.57
4.386     
26Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196641.515.58
5.39
4.39 11    
27Kukula ZdeněkVíno Karabina195042.296.36
6.36
4.43   3  
28Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196842.456.52
6.33
4.45 12    
29Růžička KarelČeská Ves195643.017.08
5.50
4.46  8   
30Štrobl KarelPERPO Bludov197143.067.13
6.54
4.47 13    
31Komárek JaromírKVS Šumperk OB194943.127.19
7.19
4.48   4  
32Bartoň EduardŠtíty198543.287.35
5.40
4.497     
33Medlík CtiradASPV OA Šumperk195844.088.15
6.57
4.54  9   
34Valouchová MarieKlášterec197344.198.26
0.00
4.55 1    
35Dostál JiříDarek Přikryl196444.198.26
8.07
4.55 14    
36Bielčík JindřichLichkov194044.208.27
0.00
4.55    1 
37Hejl JanŠumperk195344.208.27
7.09
4.55  10   
38Hejral JosefPERPO Bludov195944.458.52
7.34
4.58  11   
39Herbst ManfredJesdrev194144.549.01
0.34
4.59    2 
40Vozda JiříKVS Šumperk OB196145.169.23
8.05
5.01  12   
41Hejtmánek JiříVíno Karabina196945.219.28
9.09
5.02 15    
42Hodina AloisALSPORT Šumperk194945.339.40
9.40
5.03   5  
43Sodomka PetrASK STŠ Morav. Třebová198245.469.53
9.34
5.05 16    
44Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193646.3110.38
2.11
5.10    3 
45Janů ZdeněkHoral Šumperk195746.5311.00
9.42
5.12  13   
46Dostál PetrASK STŠ Morav. Třebová198547.1411.21
9.26
5.148     
47Srovnal OtakarLoko Zábřeh194247.2211.29
11.29
5.15   6  
48Stejskal AntonínVíno Karabina194947.4411.51
11.51
5.18   7  
49Bartoň EduardŠtíty195147.5111.58
11.58
5.19   8  
50Dobeš MartinMartindobes.cz197648.2412.31
12.12
5.22 17    
51Valouchová LenkaSKP Šumperk198348.3412.41
0.00
5.231     
52Blažek MilanSKI Team Šumperk197248.3812.45
12.26
5.24 18    
53Tříska OndřejLoučná198649.1813.25
11.30
5.289     
54Straka JosefŠumperk193950.3014.37
6.10
5.36    4 
55Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196251.1415.21
15.02
5.41 19    
56Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195951.4015.47
14.29
5.44  14   
57Komárková EvaKammsport Šumperk195851.5015.57
0.00
5.45  1   
58Bočková MartaVikýřovice195751.5816.05
0.08
5.46  2   
59Krumer MiroslavOstrov194952.2416.31
16.31
5.49   9  
60Paloncý PavelKVS Šumperk OB196352.4916.56
16.37
5.52 20    
61Lípa FrantišekHoral Šumperk194953.3317.40
17.40
5.57   10  
62Macháčková AnnaVíno Karabina198454.2718.34
5.53
6.032     
63Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196354.2918.36
2.39
6.03  3   
64Macháček JiříVíno Karabina195355.3019.37
18.19
6.10  15   
65Vykydal KvětoslavSokol Temenice193656.0320.10
11.43
6.13    5 
66Osladil StanislavVíno Karabina195058.1422.21
22.21
6.28   11  
67Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195858.2822.35
6.38
6.29  4   
68Matějíček DaliborKČT Šumperk195959.1623.23
22.05
6.35  16   
69Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB197261.5926.06
17.40
6.53 2