Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Běh Písařova
25. 04. 2001, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196739.380.00
0.00
3.36 1    
2Mikulka JosefŠumperk194940.270.49
0.00
3.40   1  
3Klučka ZdeněkŠumperk197640.491.11
1.11
3.42 2    
4Kylar IvoKrálíky195441.241.46
0.00
3.45  1   
5Novák JanPrumka Galaxy198241.321.54
1.54
3.46 3    
6Šalplachta JindřichFenix Jeseník194742.002.22
1.33
3.49   2  
7Fišnar JiříKouty197642.182.40
2.40
3.50 4    
8Drážný LadislavTatran Písařov195942.483.10
1.24
3.53  2   
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197543.353.57
3.57
3.57 5    
10Sporek MiroslavFagus195443.554.17
2.31
3.59  3   
11Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195344.124.34
2.48
4.01  4   
12Dubec JiříEDEL Zlaté Hory195144.284.50
4.01
4.02   3  
13Málek JiříPrumka Galaxy198244.425.04
5.04
4.03 6    
14Růžička KarelČeská Ves195645.015.23
3.37
4.05  5   
15Medlík CtiradASPV OA Šumperk195845.335.55
4.09
4.08  6   
16Dostál JiříDarek Přikryl196445.496.11
6.11
4.09 7    
17Frank PetrŠtíty197345.526.14
6.14
4.10 8    
18Štrobl KarelPERPO Bludov197145.566.18
6.18
4.10 9    
19Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196546.086.30
6.30
4.11 10    
20Kukula ZdeněkVíno Karabina195046.206.42
5.53
4.12   4  
21Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196846.397.01
7.01
4.14 11    
22Klimeš BedřichSokol Bukovice195646.537.15
5.29
4.15  7   
23Bartoň EduardŠtíty198547.157.37
0.00
4.171     
24Fišnar JanLoučná195448.048.26
6.40
4.22  8   
25Vozda JiříKVS Šumperk OB196148.078.29
6.43
4.22  9   
26Valouchová MarieKlášterec197348.228.44
0.00
4.23 1    
27Bielčík JindřichLichkov194048.318.53
0.00
4.24    1 
28Lerch VladislavMilo Olomouc194848.569.18
8.29
4.26   5  
29Hejral JosefPERPO Bludov195949.059.27
7.41
4.27  10   
30Pernica PavelPERPO Bludov194949.289.50
9.01
4.29   6  
31Hlásný RadekPísařov198549.4910.11
2.34
4.312     
32Berka MichalDIDI Team Jeseník197349.5210.14
10.14
4.32 12    
33Mann TomášDubicko196550.0010.22
10.22
4.32 13    
34Dobeš MartinMartindobes.cz197650.0810.30
10.30
4.33 14    
35Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193650.2410.46
1.53
4.34    2 
36Bartoň EduardŠtíty195150.3010.52
10.03
4.35   7  
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh194250.3310.55
10.06
4.35   8  
38Vacula DavidDIDI Team Jeseník197050.4111.03
11.03
4.36 15    
39Tříska OndřejLoučná198651.0111.23
3.46
4.383     
40Genčur LubošŠumperk196251.2011.42
11.42
4.40 16    
41Stejskal AntonínVíno Karabina194951.2711.49
11.00
4.40   9  
42Pavlas JiříPísařov198251.3411.56
11.56
4.41 17    
43Janů ZdeněkHoral Šumperk195752.4313.05
11.19
4.47  11   
44Bočková MartaVikýřovice195753.2413.46
0.00
4.51  1   
45Krumer MiroslavOstrov194954.0914.31
13.42
4.55   10  
46Komárková EvaKammsport Šumperk195854.5015.12
1.26
4.59  2   
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195956.1216.34
14.48
5.06  12   
48Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196256.1216.34
16.34
5.06 18    
49Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196356.1716.39
2.53
5.07  3   
50Lípa FrantišekHoral Šumperk194957.0717.29
16.40
5.11   11  
51Osladil StanislavVíno Karabina195058.0018.22
17.33
5.16   12  
52Macháček JiříVíno Karabina195358.3018.52
17.06
5.19  13   
53Březina ZdeněkChromeč196161.5222.14
20.28
5.37  14   
54Vykydal KvětoslavSokol Temenice193662.2622.48
13.55
5.40    3 
55Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195864.0624.28
10.42
5.49  4