Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
12. 09. 2001, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197518.210.00
0.00
3.40 1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB197918.230.02
0.02
3.40 2    
3Novák JanPrumka Galaxy198218.240.03
0.03
3.40 3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.290.08
0.08
3.41 4    
5Krátký FrantišekJiskra Králíky194318.360.15
0.00
3.43   1  
6Kašpar Tomᚊumperk197318.510.30
0.30
3.46 5    
7Růžička MartinČeská Ves198318.590.38
0.00
3.471     
8Ondrášek MilanSK DAMA sport198519.060.45
0.07
3.492     
9Vošický PavelSK DAMA sport197519.160.55
0.55
3.51 6    
10Mikulka JosefŠumperk194919.271.06
0.51
3.53   2  
11Čmakal FrantišekBludov197719.321.11
1.11
3.54 7    
12Minář MarekNový Malín197419.331.12
1.12
3.54 8    
13Březina VojtěchSeverka Šumperk198619.371.16
0.38
3.553     
14Podešva VladimírPOS Šumperk195419.441.23
0.00
3.56  1   
15Knápek LubomírProfitnes Šumperk195919.481.27
0.04
3.57  2   
16Andrle Josef---196419.531.32
1.32
3.58 9    
17Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová198419.541.33
0.55
3.584     
18Mátl PavelKVS Šumperk OB196819.551.34
1.34
3.59 10    
19Klučka ZdeněkŠumperk197619.591.38
1.38
3.59 11    
20Drozd LukášDIDI Team Jeseník198120.071.46
1.46
4.01 12    
21Bartoň EduardŠtíty198520.091.48
1.10
4.015     
22Šalplachta JindřichFenix Jeseník194720.101.49
1.34
4.02   3  
23Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198520.111.50
1.12
4.026     
24Tichý ViktorHoral Šumperk197120.141.53
1.53
4.02 13    
25Hejl JanŠumperk195320.151.54
0.31
4.03  3   
26Ličman AlešTatran Všechovice195920.171.56
0.33
4.03  4   
27Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.222.01
2.01
4.04 14    
28Mazák LukášSokol Hrabenov198620.262.05
1.27
4.057     
29Beliov PetrAlbrechtice196320.312.10
2.10
4.06 15    
30Kopa MichalSKP Šumperk197520.352.14
2.14
4.07 16    
31Dokoupil VítězslavKAS Olomouc195220.422.21
0.58
4.08  5   
32Málek JiříPrumka Galaxy198220.492.28
2.28
4.09 17    
33Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195620.542.33
1.10
4.10  6   
34Sporek MiroslavFagus195421.092.48
1.25
4.13  7   
35Vozda JiříKVS Šumperk OB196121.122.51
1.28
4.14  8   
36Horáček TomášBohutín198321.132.52
2.14
4.148     
37Růžička KarelČeská Ves195621.243.03
1.40
4.16  9   
38Chytil VladimírTatran Všechomín195021.253.04
2.49
4.17   4  
39Andrle JosefSK DAMA Sport198621.283.07
2.29
4.179     
40Dressler ČeněkŠumperk197421.343.13
3.13
4.18 18    
41Kukula ZdeněkVíno Karabina195021.363.15
3.00
4.19   5  
42Berka MichalDIDI Team Jeseník197321.423.21
3.21
4.20 19    
43Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195321.513.30
2.07
4.22  10   
44Pernica PavelPERPO Bludov194921.543.33
3.18
4.22   6  
45Medlík CtiradASPV OA Šumperk195822.063.45
2.22
4.25  11   
46Růžička LukášKVS Šumperk OB197822.113.50
3.50
4.26 20    
47Genčur RomanKVS Šumperk OB198722.153.54
3.16
4.2710     
48Štrobl KarelPERPO Bludov197122.203.59
3.59
4.28 21    
49Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196822.294.08
4.08
4.29 22    
50Hejral JosefPERPO Bludov195922.444.23
3.00
4.32  12   
51Schneiderová BeďaMoravská Třebová196522.564.35
0.00
4.35  1   
52Dobeš MartinMartindobes.cz197622.594.38
4.38
4.35 23    
53Bielčík JindřichLichkov194023.004.39
0.00
4.36    1 
54Krumer MiroslavOstrov194923.024.41
4.26
4.36   7  
55Tomíšek JindřichHanácká kyselka193923.084.47
0.08
4.37    2 
56Homola MiroslavSokol Hrabenov195523.245.03
3.40
4.40  13   
57Bartoň EduardŠtíty195123.345.13
4.58
4.42   8  
58Paloncý PavelKVS Šumperk OB196323.405.19
5.19
4.44 24    
59Súč JiříAtletika Šumperk198623.455.24
4.46
4.4511     
60Janů ZdeněkHoral Šumperk195723.475.26
4.03
4.45  14   
61Vacula DavidDIDI Team Jeseník197023.495.28
5.28
4.45 25    
62Herbst ManfredJesdrev194123.505.29
0.50
4.46    3 
63Genčur LubošŠumperk196224.175.56
5.56
4.51 26    
64Srovnal OtakarLoko Zábřeh194224.205.59
5.44
4.52   9  
65Merta JaroslavJeseník193524.456.24
1.45
4.57    4 
66Macháček JiříVíno Karabina195325.106.49
5.26
5.02  15   
67Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196325.156.54
2.19
5.03  2   
68Bartfay Tomáš198625.237.02
6.24
5.0412     
69Prokop JanHoral Šumperk197525.377.16
7.16
5.07 27    
70Straka JosefŠumperk193925.437.22
2.43
5.08    5 
71Bielčik PetrLichkov197126.318.10
8.10
5.18 28    
72Macháčková AnnaVíno Karabina198426.558.34
0.00
5.231     
73Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196227.349.13
9.13
5.30 29    
74Osladil StanislavVíno Karabina195028.079.46
9.31
5.37   10  
75Vykydal KvětoslavSokol Temenice193628.3910.18
5.39
5.43    6 
76Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195829.0810.47
6.12
5.49  3