Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Kaskády
19. 09. 2001, 17.00
Neumannova.cz, Šumperk areál na Vyhlídce
7000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Stránský AlešIscarex Česká Třebová196026.340.00
0.00
3.47  1   
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197326.450.11
0.00
3.49 1    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194327.050.31
0.00
3.52   1  
4Novák JanPrumka Galaxy198227.210.47
0.36
3.54 2    
5Růžička MartinČeská Ves198327.461.12
0.00
3.581     
6Mikulka JosefŠumperk194928.211.47
1.16
4.03   2  
7Ondrášek MilanSK DAMA sport198528.241.50
0.38
4.032     
8Kylar IvoKrálíky195428.281.54
1.54
4.04  2   
9Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196728.311.57
1.46
4.04 3    
10Drozd LukášDIDI Team Jeseník198128.392.05
1.54
4.05 4    
11Čmakal FrantišekBludov197728.522.18
2.07
4.07 5    
12Knápek LubomírProfitnes Šumperk195929.062.32
2.32
4.09  3   
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh197529.102.36
2.25
4.10 6    
14Bartoň EduardŠtíty198529.152.41
1.29
4.103     
15Mazák LukášSokol Hrabenov198629.232.49
1.37
4.114     
16Zapalač MartinFénix Jeseník198629.252.51
1.39
4.125     
17Riegl OndřejSeverka Šumperk198429.302.56
1.44
4.126     
18Mátl PavelKVS Šumperk OB196829.413.07
2.56
4.14 7    
19Štětina RomanLP Šumperk197529.553.21
3.10
4.16 8    
20Sporek MiroslavFagus195429.563.22
3.22
4.16  4   
21Vrzala MichalŠumperk197829.593.25
3.14
4.17 9    
22Matoušek MilanSeverka Šumperk196730.123.38
3.27
4.18 10    
23Andrle JosefSK DAMA Sport198630.273.53
2.41
4.217     
24Kopa MichalSKP Šumperk197530.333.59
3.48
4.21 11    
25Vozda JiříKVS Šumperk OB196130.584.24
4.24
4.25  5   
26Dokoupil VítězslavKAS Olomouc195231.034.29
4.29
4.26  6   
27Kotvan PetrBludov198431.104.36
3.24
4.278     
28Kukula ZdeněkVíno Karabina195031.304.56
4.25
4.30   3  
29Málek JiříPrumka Galaxy198231.345.00
4.49
4.30 12    
30Genčur RomanKVS Šumperk OB198732.035.29
4.17
4.349     
31Štrobl KarelPERPO Bludov197132.205.46
5.35
4.37 13    
32Tříska OndřejLoučná198632.325.58
4.46
4.3810     
33Růžička LukášKVS Šumperk OB197832.446.10
5.59
4.40 14    
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196832.486.14
6.03
4.41 15    
35Dobeš MartinMartindobes.cz197632.516.17
6.06
4.41 16    
36Bielčik PetrLichkov197132.586.24
6.13
4.42 17    
37Súč JiříAtletika Šumperk198633.517.17
6.05
4.5011     
38Janů ZdeněkHoral Šumperk195734.017.27
7.27
4.51  7   
39Krumer MiroslavOstrov194934.337.59
7.28
4.56   4  
40Paloncý PavelKVS Šumperk OB198434.388.04
6.52
4.5612     
41Bartoň EduardŠtíty195134.568.22
7.51
4.59   5  
42Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195335.248.50
8.50
5.03  8   
43Pernica PavelPERPO Bludov194935.248.50
8.19
5.03   6  
44Bednářová DanaUniverzita Olomouc197935.298.55
0.00
5.04 1    
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh194235.359.01
8.30
5.05   7  
46Vacula DavidDIDI Team Jeseník197036.3410.00
9.49
5.13 18    
47Macháček JiříVíno Karabina195336.5910.25
10.25
5.17  9   
48Bielčík JindřichLichkov194037.0010.26
0.00
5.17    1 
49Kadlec JosefKAS Olomouc195238.1011.36
11.36
5.27  10   
50Hejtmánek JiříVíno Karabina196938.4712.13
12.02
5.32 19    
51Straka JosefŠumperk193939.0212.28
2.02
5.34    2 
52Macháčková AnnaVíno Karabina198439.1412.40
0.00
5.361     
53Komárková EvaKammsport Šumperk195841.0014.26
0.00
5.51  1   
54Osladil StanislavVíno Karabina195041.4915.15
14.44
5.58   8  
55Adámková TerezaKVS Šumperk OB198642.0415.30
2.50
6.002     
56Vykydal KvětoslavSokol Temenice193642.5616.22
5.56
6.08    3 
57Horvátová BlankaZábřeh197345.1418.40
9.45
6.27 2