Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Šumperská hodinovka
26. 09. 2001, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov1975171870
0
3.29 1    
2Mikulka JosefŠumperk1949160901097
0
3.43   1  
3Drozd LukášDIDI Team Jeseník1981159001287
1287
3.46 2    
4Koštoval JiříJeseník1951158801307
210
3.46   2  
5Talaš Jaromír1954157601427
0
3.48  1   
6Urban RostislavSKI Team Šumperk1973157101477
1477
3.49 3    
7Knápek LubomírProfitnes Šumperk1959156701517
90
3.49  2   
8Beliov PetrAlbrechtice1963155941593
1593
3.50 4    
9Tichý ViktorHoral Šumperk1971152551932
1932
3.55 5    
10Málek JiříPrumka Galaxy1982152001987
1987
3.56 6    
11Klučka ZdeněkŠumperk1976149502237
2237
4.00 7    
12Sporek MiroslavFagus1954148452342
915
4.02  3   
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk1982147952392
2392
4.03 8    
14Matoušek MilanSeverka Šumperk1967147202467
2467
4.04 9    
15Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk1953147102477
1050
4.04  4   
16Medlík CtiradASPV OA Šumperk1958146602527
1100
4.05  5   
17Berka MichalDIDI Team Jeseník1973146002587
2587
4.06 10    
18Kukula ZdeněkVíno Karabina1950145252662
1565
4.07   3  
19Riegl OndřejSeverka Šumperk1984145052682
0
4.081     
20Kopa MichalSKP Šumperk1975144252762
2762
4.09 11    
21Dressler ČeněkŠumperk1974143402847
2847
4.11 12    
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968141153072
3072
4.15 13    
23Vozda JiříKVS Šumperk OB1961139893198
1771
4.17  6   
24Hejral JosefPERPO Bludov1959139103277
1850
4.18  7   
25Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk1966138703317
3317
4.19 14    
26Tomíšek JindřichHanácká kyselka1939138453342
0
4.20    1 
27Bartoň EduardŠtíty1951137033484
2387
4.22   4  
28Hlásný JiříSport Trefa Šumperk1958136553532
2105
4.23  8   
29Krátký JosefVysoká nad Labem1965134803707
3707
4.27 15    
30Dobeš MartinMartindobes.cz1976134503737
3737
4.27 16    
31Genčur LubošŠumperk1962134403747
3747
4.27 17    
32Březina JiříSK Přerov1939134303757
415
4.28    2 
33Vacula DavidDIDI Team Jeseník1970133503837
3837
4.29 18    
34Paloncý PavelKVS Šumperk OB1963131204067
4067
4.34 19    
35Straka JosefŠumperk1939130704117
775
4.35    3 
36Súč JiříAtletika Šumperk1986130304157
1475
4.362     
37Osladil StanislavVíno Karabina1950116555532
4435
5.08   5  
38Cupánek JosefPS Přerov1926111006087
2745
5.24    4 
39Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou1958110496138
0
5.25  1   
40Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB1972109606227
0
5.28 1