Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros gymnázia
10. 10. 2001, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka JosefAC Česká Lípa197123.450.00
0.00
3.57 1    
2Abrahám LuděkSK Hronov197524.020.17
0.17
4.00 2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194324.300.45
0.00
4.05   1  
4Novák JanPrumka Galaxy198224.461.01
1.01
4.07 3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197324.591.14
1.14
4.09 4    
6Růžička MartinČeská Ves198325.171.32
0.00
4.121     
7Kylar IvoKrálíky195425.241.39
0.00
4.14  1   
8Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196725.351.50
1.50
4.15 5    
9Čmakal FrantišekBludov197726.112.26
2.26
4.21 6    
10Březina VojtěchSeverka Šumperk198626.212.36
1.04
4.232     
11Knápek LubomírProfitnes Šumperk195926.242.39
1.00
4.24  2   
12Minář MarekNový Malín197426.242.39
2.39
4.24 7    
13Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195626.242.39
1.00
4.24  3   
14Klučka ZdeněkŠumperk197626.252.40
2.40
4.24 8    
15Beliov PetrAlbrechtice196326.292.44
2.44
4.24 9    
16Riegl OndřejSeverka Šumperk198426.362.51
1.19
4.263     
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197426.432.58
2.58
4.27 10    
18Málek JiříPrumka Galaxy198226.583.13
3.13
4.29 11    
19Podešva VladimírPOS Šumperk195427.003.15
1.36
4.30  4   
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh197527.023.17
3.17
4.30 12    
21Drážný LadislavTatran Písařov195927.103.25
1.46
4.31  5   
22Strachota MichalSeverka Šumperk198327.153.30
1.58
4.324     
23Kopa MichalSKP Šumperk197527.273.42
3.42
4.34 13    
24Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198527.323.47
2.15
4.355     
25Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198227.323.47
3.47
4.35 14    
26Sporek MiroslavFagus195427.393.54
2.15
4.36  6   
27Koštoval JiříJeseník195127.504.05
3.20
4.38   2  
28Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195527.574.12
2.33
4.39  7   
29Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195328.034.18
2.39
4.40  8   
30Strachota PetrSeverka Šumperk198728.094.24
2.52
4.416     
31Dokoupil VítězslavKAS Olomouc195228.144.29
2.50
4.42  9   
32Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195328.234.38
2.59
4.43  10   
33Kukula ZdeněkVíno Karabina195028.354.50
4.05
4.45   3  
34Vozda JiříKVS Šumperk OB196128.404.55
3.16
4.46  11   
35Tříska OndřejLoučná198628.495.04
3.32
4.487     
36Pernica PavelPERPO Bludov194929.005.15
4.30
4.50   4  
37Snášel LubomírBludov198129.005.15
5.15
4.50 15    
38Hejl JanŠumperk195329.065.21
3.42
4.51  12   
39Štrobl KarelPERPO Bludov197129.095.24
5.24
4.51 16    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196829.295.44
5.44
4.54 17    
41Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196629.325.47
5.47
4.55 18    
42Hroch AntonínHanušovice198429.405.55
4.23
4.568     
43Medlík CtiradASPV OA Šumperk195829.506.05
4.26
4.58  13   
44Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196529.556.10
6.10
4.59 19    
45Genčur RomanKVS Šumperk OB198730.196.34
5.02
5.039     
46Lerch VladislavMilo Olomouc194830.206.35
5.50
5.03   5  
47Bielčík JindřichLichkov194030.226.37
0.00
5.03    1 
48Súč JiříAtletika Šumperk198630.226.37
5.05
5.0310     
49Hejral JosefPERPO Bludov195930.236.38
4.59
5.03  14   
50Tomíšek JindřichHanácká kyselka193930.246.39
0.02
5.04    2 
51Krumer MiroslavOstrov194931.107.25
6.40
5.11   6  
52Schneiderová BeďaMoravská Třebová196531.157.30
0.00
5.12  1   
53Bartoň EduardŠtíty195131.207.35
6.50
5.13   7  
54Brandejský MilanŠumperk196531.257.40
7.40
5.14 20    
55Janů ZdeněkHoral Šumperk195731.267.41
6.02
5.14  15   
56Dobeš MartinMartindobes.cz197632.088.23
8.23
5.21 21    
57Srovnal OtakarLoko Zábřeh194232.128.27
7.42
5.22   8  
58Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193632.428.57
2.20
5.27    3 
59Straka JosefŠumperk193932.499.04
2.27
5.28    4 
60Macháček JiříVíno Karabina195332.519.06
7.27
5.28  16   
61Březina VladimírSeverka Šumperk195833.039.18
7.39
5.30  17   
62Kadlec JosefKAS Olomouc195233.339.48
8.09
5.35  18   
63Koutný VojtěchPřerov195833.339.48
8.09
5.35  19   
64Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196234.2510.40
10.40
5.44 22    
65Komárková EvaKammsport Šumperk195834.2510.40
3.10
5.44  2   
66Mátych Kamil198535.1311.28
9.56
5.5211     
67Macháčková AnnaVíno Karabina198435.2411.39
0.00
5.541     
68Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196335.4411.59
4.29
5.57  3   
69Horvátová BlankaZábřeh197337.0613.21
0.00
6.11 1    
70Osladil StanislavVíno Karabina195037.3213.47
13.02
6.15   9  
71Medlíková MilenaSeverka Šumperk195839.4516.00
8.30
6.37  4   
72Adámková TerezaKVS Šumperk OB198641.3717.52
6.13
6.562     
73Ondrášková LenkaLibina198741.5718.12
6.33
6.593