Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Na honěnou
Jarní kros průmyslovky
Běh Markovicou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kaskády
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Horokros
21. 10. 2001, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Horák OndřejŠternberk197560.100.00
0.00
3.45 1    
2Kašpar Tomᚊumperk197360.330.23
0.23
3.47 2    
3Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196160.400.30
0.00
3.47  1   
4Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196761.261.16
1.16
3.50 3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197362.282.18
2.18
3.54 4    
6Růžička MartinČeská Ves198363.433.33
0.00
3.581     
7Směšný BronislavSokol Sobotín196863.583.48
3.48
3.59 5    
8Mikulka JosefŠumperk194964.104.00
0.00
4.00   1  
9Klučka ZdeněkŠumperk197664.104.00
4.00
4.00 6    
10Knápek LubomírProfitnes Šumperk195964.254.15
3.45
4.01  2   
11Holý AdamBohutín198465.175.07
1.34
4.042     
12Blaha TomášAK Kroměříž197665.265.16
5.16
4.05 7    
13Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195365.405.30
5.00
4.06  3   
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197466.095.59
5.59
4.08 8    
15Minář MarekNový Malín197466.136.03
6.03
4.08 9    
16Málek JiříPrumka Galaxy198266.336.23
6.23
4.09 10    
17Račák Aleš198766.416.31
2.58
4.103     
18Koštoval JiříJeseník195166.476.37
2.37
4.10   2  
19Podešva VladimírPOS Šumperk195466.586.48
6.18
4.11  4   
20Břinčil Lukᚊtíty198667.026.52
3.19
4.114     
21Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198367.096.59
3.26
4.115     
22Drážný LadislavTatran Písařov195967.157.05
6.35
4.12  5   
23Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198267.267.16
7.16
4.12 11    
24Drozd LukášDIDI Team Jeseník198167.417.31
7.31
4.13 12    
25Kopa MichalSKP Šumperk197568.178.07
8.07
4.16 13    
26Dokoupil VítězslavKAS Olomouc195268.338.23
7.53
4.17  6   
27Tichý ViktorHoral Šumperk197168.378.27
8.27
4.17 14    
28Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195368.468.36
8.06
4.17  7   
29Hejl JanŠumperk195369.119.01
8.31
4.19  8   
30Račák Ivoš198769.289.18
5.45
4.206     
31Srovnal OtakarLoko Zábřeh197569.339.23
9.23
4.20 15    
32Horáček TomášBohutín198369.529.42
6.09
4.227     
33Mazák LukášSokol Hrabenov198670.3810.28
6.55
4.248     
34Pernica PavelPERPO Bludov194970.5910.49
6.49
4.26   3  
35Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195071.4311.33
7.33
4.28   4  
36Matoušek MilanSeverka Šumperk196771.5911.49
11.49
4.29 16    
37Růžička KarelČeská Ves195672.1412.04
11.34
4.30  9   
38Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196672.2312.13
12.13
4.31 17    
39Sporek MiroslavFagus195472.2612.16
11.46
4.31  10   
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196872.4612.36
12.36
4.32 18    
41Březina VojtěchSeverka Šumperk198674.1614.06
10.33
4.389     
42Javůrek Tomáš198775.3815.28
11.55
4.4310     
43Horníček Vladimír197475.4415.34
15.34
4.44 19    
44Lerch VladislavMilo Olomouc194875.5615.46
11.46
4.44   5  
45Homola MiroslavSokol Hrabenov195576.4416.34
16.04
4.47  11   
46Zeman Jan197576.5816.48
16.48
4.48 20    
47Genčur RomanKVS Šumperk OB198777.0916.59
13.26
4.4911     
48Tomíšek JindřichHanácká kyselka193977.1517.05
0.00
4.49    1 
49Genčur LubošŠumperk196277.5417.44
17.44
4.52 21    
50Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193678.1118.01
0.56
4.53    2 
51Churavý MiroslavHoral Šumperk195978.1818.08
17.38
4.53  12   
52Bartoň EduardŠtíty195179.2619.16
15.16
4.57   6  
53Srovnal OtakarLoko Zábřeh194279.3419.24
15.24
4.58   7  
54Herbst ManfredJesdrev194182.5122.41
5.36
5.10    3 
55Stejskal AntonínVíno Karabina194984.0323.53
19.53
5.15   8  
56Dobeš MartinMartindobes.cz197684.2224.12
24.12
5.16 22    
57Macháček JiříVíno Karabina195384.3924.29
23.59
5.17  13   
58Koutný VojtěchPřerov195885.3225.22
24.52
5.20  14   
59Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196285.5325.43
25.43
5.22 23    
60Komárková EvaKammsport Šumperk195886.1726.07
0.00
5.23  1   
61Hejtmánek JiříVíno Karabina196988.2928.19
28.19
5.31 24    
62Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196389.3029.20
3.13
5.35  2   
63Osladil StanislavVíno Karabina195090.5930.49
26.49
5.41   9  
64Lípa FrantišekHoral Šumperk194991.4931.39
27.39
5.44   10  
65Kupcová VeronikaHorizont Šumperk197892.0431.54
0.00
5.45 1    
66Bednářová DanaUniverzita Olomouc197992.0431.54
0.00
5.45 2    
67Tříska OndřejLoučná198694.5134.41
31.08
5.5512     
68Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195994.5234.42
34.12
5.55  15   
69Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195895.2035.10
9.03
5.57  3   
70Hašek VáclavSudkov1944101.3341.23
37.23
6.20   11  
71Mátych Kamil1985102.4542.35
39.02
6.2513     
72Hroch AntonínHanušovice1984102.4542.35
39.02
6.2514