Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2002

Jarní cena Aquatollu
5 km na dráze OA
Kros gymnázia
Běh Markovicou
Na honěnou
Běh Písařova
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Bludovský kros
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Kros gymnázia
03. 04. 2002, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov197523.560.00
0.00
3.59 1    
2Novák JanVysoký Potok198224.500.54
0.54
4.08 2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196724.571.01
1.01
4.09 3    
4Růžička MartinČeská Ves198325.582.02
2.02
4.19 4    
5Fišnar JiříKouty197626.022.06
2.06
4.20 5    
6Drážný LadislavTatran Písařov195926.052.09
0.00
4.20  1   
7Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197426.102.14
2.14
4.21 6    
8Podešva VladimírPOS Šumperk195426.152.19
0.10
4.22  2   
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.162.20
2.20
4.22 7    
10Kopa MichalSKP Šumperk197526.172.21
2.21
4.22 8    
11Urban RostislavSKI Team Šumperk197326.242.28
2.28
4.24 9    
12Hejl JanŠumperk195326.362.40
0.31
4.26  3   
13Mazák LukášSokol Hrabenov198626.422.46
0.00
4.271     
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195826.502.54
0.45
4.28  4   
15Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196726.583.02
3.02
4.29 10    
16Bielčik PetrLichkov197127.013.05
3.05
4.30 11    
17Koštoval JiříJeseník195127.043.08
0.00
4.30   1  
18Krátký FrantišekJiskra Králíky194327.043.08
0.00
4.30   2  
19Strachota PetrSeverka Šumperk198727.183.22
0.36
4.332     
20Knápek LubomírMoravolen Šumperk195927.273.31
1.22
4.34  5   
21Snášel LubomírBludov198127.323.36
3.36
4.35 12    
22Riegl OndřejSeverka Šumperk198427.353.39
0.53
4.353     
23Strachota JaroslavSeverka Šumperk195627.393.43
1.34
4.36  6   
24Tichý ViktorHoral Šumperk197127.463.50
3.50
4.37 13    
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195327.574.01
1.52
4.39  7   
26Růžička KarelČeská Ves195628.144.18
2.09
4.42  8   
27Sporek MiroslavFagus195428.224.26
2.17
4.43  9   
28Kukula ZdeněkVíno Karabina195028.264.30
1.22
4.44   3  
29Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198528.284.32
1.46
4.444     
30Genčur RomanKVS Šumperk OB198728.304.34
1.48
4.455     
31Tříska OndřejLoučná198628.464.50
2.04
4.476     
32Dostál JiříDarek Přikryl196428.565.00
5.00
4.49 14    
33Schubertová MarkétaOlympia Bruntál198829.005.04
0.00
4.501     
34Vozda JiříKVS Šumperk OB196129.045.08
2.59
4.50  10   
35Macháček JiříVíno Karabina195329.295.33
3.24
4.54  11   
36Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196529.435.47
5.47
4.57 15    
37Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195029.505.54
2.46
4.58   4  
38Schubertová DominikaOlympia Bruntál198629.586.02
0.58
4.592     
39Hejtmánek JiříVíno Karabina196930.326.36
6.36
5.05 16    
40Súč JiříAtletika Šumperk198630.406.44
3.58
5.067     
41Hejral JosefPERPO Bludov195930.446.48
4.39
5.07  12   
42Krumer MiroslavOstrov194930.536.57
3.49
5.08   5  
43Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195631.017.05
4.56
5.10  13   
44Brandejský MilanŠumperk196531.367.40
7.40
5.16 17    
45Pur VáclavŠumperk195531.507.54
5.45
5.18  14   
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh194231.598.03
0.00
5.19    1 
47Genčur LubošŠumperk196232.048.08
5.59
5.20  15   
48Bartoň EduardŠtíty195132.118.15
5.07
5.21   6  
49Herbst ManfredJesdrev194132.488.52
0.49
5.28    2 
50Levková JulieVelké Losiny198632.569.00
3.56
5.293     
51Paloncý PavelKVS Šumperk OB196333.059.09
9.09
5.30 18    
52Březina VladimírSeverka Šumperk195833.119.15
7.06
5.31  16   
53Medlík CtiradASPV OA Šumperk195833.459.49
7.40
5.37  17   
54Janů ZdeněkHoral Šumperk195733.499.53
7.44
5.38  18   
55Dobeš MartinKVS Šumperk OB197634.3010.34
10.34
5.45 19    
56Komárková EvaSKP Šumperk195834.5410.58
0.00
5.49  1   
57Straka JosefŠumperk193935.0011.04
3.01
5.50    3 
58Škopová JaroslavaEgon Team196635.3511.39
0.41
5.55  2   
59Lípa FrantišekHoral Šumperk194936.1012.14
9.06
6.01   7  
60Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196236.1512.19
10.10
6.02  19   
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196336.2312.27
1.29
6.03  3   
62Švédová MichaelaŠumperk197736.3312.37
0.00
6.05 1    
63Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196437.1913.23
2.25
6.13  4   
64Strachotová EvaSeverka Šumperk196038.1014.14
3.16
6.21  5   
65Osladil StanislavVíno Karabina195038.4514.49
11.41
6.27   8  
66Adámková TerezaKVS Šumperk OB198640.0016.04
11.00
6.404     
67Březina ZdeněkChromeč196140.2216.26
14.17
6.43  20   
68Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198740.3016.34
11.30
6.455     
69Tonová ZdeňkaSalón Zdena195843.1319.17
8.19
7.12  6