Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2006

Běh za břehem
Kros gymnázia
Okolo Bótína
Běh Markovicou
Běh Zámečku
Jarní kros Písařova
Na honěnou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Šumperská hodinovka
Kašpicův běh
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova
26. 04. 2006, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Macek JanLoko Zábřeh198041.380.00
0.00
3.47 1    
2Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196641.550.17
0.00
3.48  1   
3Chytil DavidGymnázium Šumperk198742.140.36
0.36
3.50 2    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197342.360.58
0.58
3.52 3    
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195843.011.23
1.06
3.54  2   
6Dostál JiříBC Morava196443.231.45
1.28
3.56  3   
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh197543.522.14
2.14
3.59 4    
8Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195943.592.21
2.04
3.59  4   
9Brokeš RostislavSK Rampušák196244.152.37
2.20
4.01  5   
10Kechrt TomášFry Sport Team198145.243.46
3.46
4.07 5    
11Čmakal FrantišekBludov197745.273.49
3.49
4.07 6    
12Ondrášek MilanLibina198545.333.55
3.55
4.08 7    
13Sporek MiroslavFagus195447.075.29
0.00
4.17   1  
14Hejl JanŠumperk195347.526.14
0.45
4.21   2  
15Kukula ZdeněkVíno Karabina195048.326.54
1.25
4.24   3  
16Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199048.346.56
0.00
4.241     
17Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196848.537.15
7.15
4.26 8    
18Felkl LuděkSalon Zdena196049.257.47
7.30
4.29  6   
19Bendová KarolínaGymnázium Šumperk198749.377.59
0.00
4.30 1    
20Vozda JiříKVS Šumperk OB196149.518.13
7.56
4.31  7   
21Hecl MilošNový Malín197650.138.35
8.35
4.33 9    
22Mazák LukášSokol Hrabenov198650.479.09
9.09
4.37 10    
23Plhal DavidNový Malín197550.489.10
9.10
4.37 11    
24Kukula MarcelVíno Karabina197350.589.20
9.20
4.38 12    
25Mátl MartinKVS Šumperk199051.229.44
2.48
4.402     
26Plhal PetrŠumperk197451.279.49
9.49
4.40 13    
27Paloncý PavelKVS Šumperk OB196351.319.53
9.36
4.41  8   
28Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195351.339.55
4.26
4.41   4  
29Březina ZdeněkSalix196151.5610.18
10.01
4.43  9   
30Macháček JiříVíno Karabina195351.5810.20
4.51
4.43   5  
31Březina VladimírSeverka Šumperk195853.0111.23
11.06
4.49  10   
32Stejskal AntonínVíno Karabina194953.3211.54
6.25
4.52   6  
33Bielčík JindřichLichkov194053.4212.04
0.00
4.52    1 
34Novák JosefČervená Voda195953.5012.12
11.55
4.53  11   
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh194254.2512.47
0.43
4.56    2 
36Fischer IvoCK Rampušák199057.4716.09
9.13
5.153     
37Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195458.4617.08
11.39
5.20   7  
38Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196359.0217.24
0.00
5.22  1   
39Vozdová KláraKVS Šumperk198959.2017.42
0.00
5.231     
40Vykydal KvětoslavSokol Temenice193668.5227.14
15.10
6.15    3 
41Felklová JarmilaSalón Zdena196071.1329.35
12.11
6.28  2   
42Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198774.5133.13
25.14
6.48 2