Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2007

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Běh na Senovou
05. 09. 2007, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Axmann DavidSKSV198919.210.00
0.00
4.501     
2Procházka MarekŠumperk197419.340.13
0.00
4.53 1    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197919.570.36
0.23
4.59 2    
4Chytil DavidGymnázium Šumperk198720.110.50
0.37
5.02 3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197320.200.59
0.46
5.05 4    
6Čmakal FrantišekBludov197720.221.01
0.48
5.05 5    
7Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195321.021.41
0.00
5.15   1  
8Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196621.041.43
0.00
5.16  1   
9Macek JanLoko Zábřeh198021.121.51
1.38
5.18 6    
10Březina VojtěchSeverka Šumperk198621.272.06
1.53
5.21 7    
11Janů LiborŠumperk197821.352.14
2.01
5.23 8    
12Zika JosefZábřeh197121.432.22
2.09
5.25 9    
13Pavlík RadekKVS Šumperk OB196822.162.55
2.42
5.34 10    
14Hýbl JaroslavSKSU199322.213.00
3.00
5.352     
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh197522.323.11
2.58
5.38 11    
16Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199022.373.16
3.16
5.393     
17Sporek MiroslavFagus195422.373.16
1.35
5.39   2  
18Fajta PavelCSC Šumperk195722.463.25
1.44
5.41   3  
19Nemička PavelVlkoš196323.023.41
1.58
5.45  2   
20Berka JiříŠumperk198123.173.56
3.43
5.49 12    
21Kašpar Tomᚊumperk197223.203.59
3.46
5.50 13    
22Dostál JiříBC Morava196423.384.17
2.34
5.54  3   
23Strečko MarekKVS Šumperk199123.504.29
4.29
5.574     
24Mazák LukášSokol Hrabenov198623.534.32
4.19
5.58 14    
25Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196723.544.33
2.50
5.58  4   
26Burdiak Pavel198824.245.03
4.50
6.06 15    
27Hejl JanŠumperk195324.415.20
3.39
6.10   4  
28Hejtmánek JiříHS Jeseníky196924.535.32
5.19
6.13 16    
29Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda198125.195.58
5.45
6.19 17    
30Nesporý JanZábřeh197025.256.04
5.51
6.21 18    
31Vozda JiříKVS Šumperk OB196125.296.08
4.25
6.22  5   
32Hloušková MarcelaSalón Zdena197425.356.14
0.00
6.23 1    
33Kukula MarcelVíno Karabina197325.506.29
6.16
6.27 19    
34Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195925.546.33
4.50
6.28  6   
35Macháček JiříVíno Karabina195326.176.56
5.15
6.34   5  
36Ondra TomášNový malín197626.447.23
7.10
6.41 20    
37Březina VladimírSeverka Šumperk195826.467.25
5.42
6.41  7   
38Filipiová EvaGymnázium Šumperk198626.497.28
1.14
6.42 2    
39Hecl MilošNový Malín197627.017.40
7.27
6.45 21    
40Hamala MiloslavLibina196527.077.46
6.03
6.46  8   
41Březina ZdeněkSalix196127.328.11
6.28
6.53  9   
42Bielčík JindřichLichkov194027.438.22
0.00
6.55    1 
43Stejskal AntonínVíno Karabina194928.198.58
7.17
7.04   6  
44Vozdová KláraKVS Šumperk198928.279.06
0.00
7.061     
45Kozlanský RomanZábřeh196228.399.18
7.35
7.09  10   
46Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195429.4010.19
8.38
7.25   7  
47Tomíšek JindřichHanácká kyselka193929.5310.32
2.10
7.28    2 
48Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk198830.0410.43
4.29
7.31 3    
49Smolicha JosefNový Malín195631.2312.02
10.21
7.50   8  
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196331.4912.28
0.00
7.57  1   
51Adámková TerezaKVS Šumperk OB198632.3313.12
6.58
8.08 4    
52Tonová ZdeňkaSalón Zdena195836.0516.44
4.16
9.01  2   
53Hrtáňová JanaKVS Šumperk199137.0717.46
8.40
9.162     
54Felklová JarmilaSalón Zdena196037.2818.07
5.39
9.22  3