Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2007

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros
14. 10. 2007, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.410.00
0.00
2.58 1    
2Vošický PavelSK DAMA sport197530.380.57
0.57
3.03 2    
3Zika JosefZábřeh197130.461.05
1.05
3.04 3    
4Knápek LubomírMoravolen Šumperk195930.501.09
0.00
3.05  1   
5Kechrt TomášPolách & syn Šumperk198130.561.15
1.15
3.05 4    
6Kašpar TomášSKI Klub Šumperk197331.121.31
1.31
3.07 5    
7Hnilica PřemekKVS Šumperk OB199131.191.38
0.00
3.071     
8Hýbl JaroslavSKSU199332.513.10
1.32
3.172     
9Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195933.083.27
2.18
3.18  2   
10Strachota JaroslavSeverka Šumperk195633.103.29
0.00
3.19   1  
11Kukula MarcelVíno Karabina197333.424.01
4.01
3.22 6    
12Sporek MiroslavFagus195434.084.27
0.58
3.24   2  
13Hejtmánek JiříHS Jeseníky196934.144.33
4.33
3.25 7    
14Basler JanBludov197034.224.41
4.41
3.26 8    
15Kostecký JanŠumperk199134.415.00
3.22
3.283     
16Klučka ZdeněkŠumperk197634.455.04
5.04
3.28 9    
17Pur VáclavŠumperk195535.375.56
2.27
3.33   3  
18Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.566.15
6.15
3.35 10    
19Lacina LukášKVS Šumperk199336.276.46
5.08
3.384     
20Lacina JakubKVS Šumperk199336.587.17
5.39
3.415     
21Hloušková MarcelaSalón Zdena197437.027.21
0.00
3.42 1    
22Felkl LuděkSalon Zdena196037.167.35
6.26
3.43  3   
23Komárek JaromírKVS Šumperk OB194937.207.39
4.10
3.44   4  
24Kukula ZdeněkVíno Karabina195037.347.53
4.24
3.45   5  
25Macháček JiříVíno Karabina195338.018.20
4.51
3.48   6  
26Křivohlávek PavelNový Malín197039.079.26
9.26
3.54 11    
27Batěk MiroslavKocour z Rabštejna195439.129.31
6.02
3.55   7  
28Stejskal AntonínVíno Karabina194939.4210.01
6.32
3.58   8  
29Bielčík JindřichLichkov194039.4610.05
0.00
3.58    1 
30Smolicha JosefNový Malín195639.4910.08
6.39
3.58   9  
31Hecl MilošNový Malín197639.5810.17
10.17
3.59 12    
32Březina VladimírSeverka Šumperk195840.0010.19
9.10
4.00  4   
33Březina ZdeněkSalix196140.0210.21
9.12
4.00  5   
34Hroch StanislavZábřeh195640.0810.27
6.58
4.00   10  
35Březinová MarieSeverka Šumperk199140.2310.42
0.00
4.021     
36Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk198940.3210.51
0.09
4.032     
37Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195341.0311.22
7.53
4.06   11  
38Lerch VladislavČD Olomouc194843.0713.26
9.57
4.18   12  
39Komárková EvaHoral Šumperk195843.1713.36
0.00
4.19  1   
40Koutný VojtěchPřerov195843.3513.54
12.45
4.21  6   
41Strachotová EvaSeverka Šumperk196043.4914.08
0.32
4.22  2   
42Durchánek JanHrabenov199344.0014.19
12.41
4.246     
43Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193644.0214.21
4.16
4.24    2 
44Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196344.3014.49
1.13
4.27  3   
45Metelková IvanaVrbno196146.5717.16
3.40
4.41  4   
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena195852.2722.46
9.10
5.14  5