Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Horokros
Kros gymnázia
08. 04. 2009, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Hnilica PřemekMagnus Orienteering199123.480.00
0.00
3.581     
2Procházka MarekŠumperk197424.050.17
0.00
4.00 1    
3Zapalač DušanX-air Ostrava199024.280.40
0.23
4.04 2    
4Halama JakubKVS Šumperk OB197924.470.59
0.42
4.07 3    
5Zapalač MartinX-air Ostrava198625.051.17
1.00
4.10 4    
6Král VáclavSeverka Šumperk198225.101.22
1.05
4.11 5    
7Axmann DavidJedlí198925.151.27
1.10
4.12 6    
8Chytil DavidVSK Uni Brno198725.151.27
1.10
4.12 7    
9Urban RostislavSKI Team Šumperk197325.592.11
1.54
4.19 8    
10Zika JosefAtletika Zábřeh197126.022.14
1.57
4.20 9    
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195826.122.24
0.00
4.22   1  
12Vozda VojtěchMagnus Orienteering199026.172.29
2.12
4.22 10    
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.192.31
2.14
4.23 11    
14Žanda AdamGymnázium Šumperk199126.352.47
2.47
4.252     
15Macek JanLoko Zábřeh198026.402.52
2.35
4.26 12    
16Krátký FrantišekJiskra Králíky194326.442.56
0.00
4.27    1 
17Knápek LubomírMoravolen Šumperk195927.113.23
0.59
4.31   2  
18Kostecký JanŠumperk199127.263.38
3.38
4.343     
19Paloncý PavelKVS Šumperk OB198427.333.45
3.28
4.35 13    
20Dostál JiříBC Morava196427.403.52
0.00
4.36  1   
21Berka JiříŠumperk198128.054.17
4.00
4.40 14    
22Fajta PavelCSC Šumperk195728.124.24
2.00
4.42   3  
23Gross LadislavTJ Znojmo195828.184.30
2.06
4.43   4  
24Strečko MarekMagnus Orienteering199128.244.36
4.36
4.444     
25Fišer MartinGymnázium Zábřeh199228.274.39
4.39
4.445     
26Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196728.294.41
0.49
4.44  2   
27Hloušková MarcelaSKP Šumperk197428.424.54
0.00
4.47  1   
28Horvát PetrSeverka Šumperk199429.105.22
5.22
4.516     
29Basler JanBludov197029.165.28
5.11
4.52 15    
30Osman ValidGymnázium Šumperk199029.506.02
5.45
4.58 16    
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196829.556.07
2.15
4.59  3   
32Ondra TomášNový Malín197630.036.15
5.58
5.00 17    
33Hecl MilošNový Malín197630.096.21
6.04
5.01 18    
34Brandejský TomášAtletika Šumperk199130.136.25
6.25
5.027     
35Hromek VlastimilOramont Šumperk199230.146.26
6.26
5.028     
36Felkl LuděkStudio 2001196030.176.29
2.37
5.02  4   
37Hubáček PavelSporton Šumpek197630.226.34
6.17
5.03 19    
38Hejl JanProsport Šumperk195330.356.47
4.23
5.05   5  
39Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195930.476.59
4.35
5.07   6  
40Pur VáclavŠumperk195530.597.11
4.47
5.09   7  
41Jokl Tomᚊumperk198231.147.26
7.09
5.12 20    
42Plhal DavidŠPVS Šumperk197531.167.28
7.11
5.12 21    
43Nesporý JanSK Nadoraz197031.177.29
7.12
5.12 22    
44Smolicha JosefNový Malín195631.197.31
5.07
5.13   8  
45Vysoudil OldřichTJ Šumperk196131.207.32
3.40
5.13  5   
46Miča PetrSDH Bratrušov197931.247.36
7.19
5.14 23    
47Brandejská MonikaAtletika Šumperk199132.408.52
0.00
5.261     
48Pečenka LiborKHB Radegast196133.069.18
5.26
5.31  6   
49Vozdová KláraMagnus Orienteering198933.099.21
0.00
5.31 1    
50Březina ZdeněkSalix Chromeč196133.199.31
5.39
5.33  7   
51Batěk MiroslavHrabišín195433.209.32
7.08
5.33   9  
52Habiger PetrHrabišín197033.5510.07
9.50
5.39 24    
53Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196434.0610.18
5.24
5.41  2   
54Březina VladimírSeverka Šumperk195834.2910.41
8.17
5.44   10  
55Paloncý PavelKVS Šumperk OB196334.4911.01
7.09
5.48  8   
56Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.196535.2711.39
7.47
5.54  9   
57Krobotová PetraSlezská univerzita Opava198835.4711.59
2.38
5.57 2    
58Divišová AliceŠumperk197136.1312.25
7.31
6.02  3   
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh194236.4112.53
9.57
6.06    2 
60Macháček JiříVíno Karabina195336.5013.02
10.38
6.08   11  
61Ostřanská IvetaSeverka Šumperk196536.5713.09
8.15
6.09  4   
62Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193637.2013.32
10.36
6.13    3 
63Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství193937.3213.44
10.48
6.15    4 
64Komárková EvaHoral Šumperk195837.3313.45
8.51
6.15  5   
65Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199339.1715.29
6.37
6.322     
66Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199439.1715.29
6.37
6.323     
67Janů HanaKVS Šumperk OB199339.1715.29
6.37
6.324     
68Tonová ZdeňkaSalón Zdena195845.4521.57
17.03
7.37  6   
69Felklová JarmilaSalón Zdena196046.3622.48
17.54
7.46  7