Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Horokros
Běh AC
15. 04. 2009, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197424.060.00
0.00
3.26 1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava198625.091.03
1.03
3.35 2    
3Švub OndřejAtletika Šumperk199125.401.34
0.00
3.401     
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197326.051.59
1.59
3.43 3    
5Zika JosefAtletika Zábřeh197126.212.15
2.15
3.45 4    
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195826.252.19
0.00
3.46   1  
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.262.20
2.20
3.46 5    
8Krátký FrantišekJiskra Králíky194326.302.24
0.00
3.47    1 
9Žanda AdamGymnázium Šumperk199126.372.31
0.57
3.482     
10Sikora OndřejAtletika Zábřeh197726.492.43
2.43
3.49 6    
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197727.123.06
3.06
3.53 7    
12Krejčí StanislavASPV Těchonín196327.283.22
0.00
3.55  1   
13Fišer MartinGymnázium Zábřeh199227.513.45
2.11
3.583     
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk195927.533.47
1.28
3.59   2  
15Berka JiříŠumperk198128.084.02
4.02
4.01 8    
16Fajta PavelCSC Šumperk195728.284.22
2.03
4.04   3  
17Dostál JiříBC Morava196428.404.34
1.12
4.05  2   
18Basler JanBludov197028.464.40
4.40
4.06 9    
19Hloušková MarcelaSKP Šumperk197429.054.59
0.00
4.09  1   
20Horvát PetrSeverka Šumperk199429.245.18
3.44
4.124     
21Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196829.575.51
2.29
4.16  3   
22Růžička KarelČeská Ves195630.025.56
3.37
4.17   4  
23Felkl LuděkStudio 2001196030.066.00
2.38
4.18  4   
24Šalplachta JindřichFenix Jeseník194730.076.01
3.37
4.18    2 
25Nesporý JanSK Nadoraz197030.126.06
6.06
4.18 10    
26Brandejský TomášAtletika Šumperk199130.196.13
4.39
4.195     
27Smolicha JosefNový Malín195630.276.21
4.02
4.21   5  
28Hecl MilošNový Malín197630.386.32
6.32
4.22 11    
29Veselý MartinŠumperk199130.416.35
5.01
4.236     
30Křivohlávek TomášNový Malín199530.596.53
5.19
4.257     
31Miča PetrSDH Bratrušov197931.187.12
7.12
4.28 12    
32Hromek VlastimilOramont Šumperk199231.597.53
6.19
4.348     
33Plhal DavidŠPVS Šumperk197532.037.57
7.57
4.34 13    
34Jokl Tomᚊumperk198232.198.13
8.13
4.37 14    
35Březinová MarieSeverka Šumperk199132.228.16
0.00
4.371     
36Plhal PetrŠumperk197433.399.33
9.33
4.48 15    
37Vozda JiříKVS Šumperk OB196134.049.58
6.36
4.52  5   
38Březina VladimírSeverka Šumperk195834.0810.02
7.43
4.52   6  
39Březina ZdeněkSalix Chromeč196134.1010.04
6.42
4.52  6   
40Krobotová PetraSlezská univerzita Opava198834.3610.30
0.00
4.56 1    
41Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.196535.1411.08
7.46
5.02  7   
42Křivohlávek PavelNový Malín197035.2511.19
11.19
5.03 16    
43Bielčík JindřichLichkov194035.3911.33
9.09
5.05    3 
44Macháček JiříVíno Karabina195336.1212.06
9.47
5.10   7  
45Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193636.2412.18
9.54
5.12    4 
46Brandejská MonikaAtletika Šumperk199136.3612.30
4.14
5.132     
47Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství193936.3712.31
10.07
5.13    5 
48Komárková EvaHoral Šumperk195836.4412.38
7.39
5.14  2   
49Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199338.3614.30
6.14
5.303     
50Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199438.3614.30
6.14
5.304     
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh194238.4114.35
12.11
5.31    6 
52Šinclová ZdeňkaSeverka Šumperk199139.3215.26
7.10
5.385     
53Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB197241.2917.23
12.24
5.55  3   
54Haltmarová DenisaYábřeh199342.3018.24
10.08
6.046     
55Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB199343.3019.24
11.08
6.127     
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena195846.2622.20
17.21
6.38  4   
57Felklová JarmilaSalón Zdena196047.0623.00
18.01
6.43  5