Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova
06. 05. 2009, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197440.070.00
0.00
3.38 1    
2Ševčík PavelZombie Opava196142.112.04
0.00
3.50  1   
3Hýbl JaroslavSKSU199342.202.13
0.00
3.501     
4Srovnal OtakarLoko Zábřeh197542.402.33
2.33
3.52 2    
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195842.502.43
0.00
3.53   1  
6Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196643.433.36
1.32
3.58  2   
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197743.433.36
3.36
3.58 3    
8Fišer MartinGymnázium Zábřeh199244.334.26
2.13
4.032     
9Dostál JiříBC Morava196445.165.09
3.05
4.06  3   
10Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195945.215.14
2.31
4.07   2  
11Berka JiříŠumperk198145.465.39
5.39
4.09 4    
12Horvát PetrSeverka Šumperk199445.475.40
3.27
4.093     
13Sporek MiroslavFagus195446.566.49
4.06
4.16   3  
14Šalplachta JindřichFenix Jeseník194748.498.42
0.00
4.26    1 
15Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196849.229.15
7.11
4.29  4   
16Vysoudil OldřichTJ Šumperk196149.299.22
7.18
4.29  5   
17Plhal DavidŠPVS Šumperk197550.4710.40
10.40
4.37 5    
18Vozda JiříKVS Šumperk OB196152.0411.57
9.53
4.44  6   
19Březinová MarieSeverka Šumperk199152.2412.17
0.00
4.451     
20Březina ZdeněkSalix Chromeč196152.2912.22
10.18
4.46  7   
21Vozdová KláraMagnus Orienteering198953.5213.45
0.00
4.53 1    
22Hromek VlastimilOramont Šumperk199254.2214.15
12.02
4.564     
23Březina VladimírSeverka Šumperk195854.3114.24
11.41
4.57   4  
24Krobotová PetraSlezská univerzita Opava198854.3214.25
0.40
4.57 2    
25Krumer MiroslavOstrov194954.3514.28
5.46
4.57    2 
26Novák JosefČervená Voda195955.3015.23
12.40
5.02   5  
27Osman ValidGymnázium Šumperk199056.5416.47
16.47
5.10 6    
28Komárková EvaHoral Šumperk195859.5819.51
0.00
5.27  1   
29Srovnal OtakarLoko Zábřeh194260.1420.07
11.25
5.28    3 
30Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199363.0823.01
10.44
5.442     
31Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199463.0823.01
10.44
5.443