Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2009

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Kašpicův běh
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Horokros
Kaskády
30. 09. 2009, 17.00
Neumannnova.cz, Šumperk, nad Vyhlídkou
6500 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197428.130.00
0.00
4.20 1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava198628.410.28
0.28
4.24 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198229.040.51
0.51
4.28 3    
4Halama JakubKVS Šumperk OB197930.041.51
1.51
4.37 4    
5Srovnal OtakarLoko Zábřeh197530.532.40
2.40
4.45 5    
6Zika JosefAtletika Zábřeh197130.572.44
2.44
4.45 6    
7Urban RostislavSKI Team Šumperk197331.283.15
3.15
4.50 7    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.553.42
0.00
4.54   1  
9Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196632.174.04
0.00
4.58  1   
10Knápek LubomírMoravolen Šumperk195932.234.10
0.28
4.58   2  
11Dostál JiříBC Morava196432.384.25
0.21
5.01  2   
12Fajta PavelCSC Šumperk195733.034.50
1.08
5.05   3  
13Horvát PetrSeverka Šumperk199433.074.54
0.00
5.051     
14Hubáček PavelSporton Šumpek197633.175.04
5.04
5.07 8    
15Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195933.385.25
1.43
5.10   4  
16Sporek MiroslavFagus195433.595.46
2.04
5.13   5  
17Mazák LukášSokol Hrabenov198634.035.50
5.50
5.14 9    
18Plhal DavidŠPVS Šumperk197534.055.52
5.52
5.14 10    
19Smolicha DavidŠumperk197834.065.53
5.53
5.14 11    
20Hloušková MarcelaSKP Šumperk197434.075.54
0.00
5.14  1   
21Kukula MarcelVíno Karabina197334.296.16
6.16
5.18 12    
22Nesporý JanSK Nadoraz197034.396.26
6.26
5.19 13    
23Basler JanBludov197035.036.50
6.50
5.23 14    
24Vysoudil OldřichTJ Šumperk196136.057.52
3.48
5.33  3   
25Hecl MilošNový Malín197636.057.52
7.52
5.33 15    
26Pur VáclavŠumperk195536.097.56
4.14
5.33   6  
27Hejl JanProsport Šumperk195336.568.43
5.01
5.40   7  
28Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196837.259.12
5.08
5.45  4   
29Křivohlávek TomášNový Malín199537.369.23
4.29
5.472     
30Přikryl ZdeněkSK Morava198138.109.57
9.57
5.52 16    
31Vařeka PavelLitovel197538.3810.25
10.25
5.56 17    
32Brandejský TomášAtletika Šumperk199138.4210.29
5.35
5.573     
33Březina VladimírSeverka Šumperk195838.4810.35
6.53
5.58   8  
34Krumer MiroslavOstrov194938.5010.37
0.00
5.58    1 
35Prosser JanScorpions Gym198739.2311.10
11.10
6.03 18    
36Tichý ViktorHoral Šumperk197139.3011.17
11.17
6.04 19    
37Brandejská MonikaAtletika Šumperk199139.3611.23
0.00
6.051     
38Pečenka LiborKHB Radegast196139.3711.24
7.20
6.05  5   
39Smolicha JosefNový Malín195639.3711.24
7.42
6.05   9  
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh194239.5411.41
1.04
6.08    2 
41Březinová MarieSeverka Šumperk199140.5512.42
1.19
6.172     
42Černý OndřejScorpions Gym197841.2213.09
13.09
6.21 20    
43Divišová AliceŠumperk197141.3013.17
7.23
6.23  2   
44Křivohlávek PavelNový Malín197042.0013.47
13.47
6.27 21    
45Macháček JiříVíno Karabina195346.4018.27
14.45
7.10   10  
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena195851.0622.53
16.59
7.51  3