Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Běh za břehem
21. 03. 2010, 10.00
Gebříci Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk196124.330.00
0.00
3.30  1   
2Axman KarelSki-OB Šternberk198324.340.01
0.00
3.30 1    
3Procházka MarekŠumperk197424.390.06
0.05
3.31 2    
4Vacek MartinIscarex Česká Třebová196924.460.13
0.13
3.32  2   
5Dvořák PavelBiatlon Prostějov198226.121.39
1.38
3.44 3    
6Fišer MartinGymnázium Zábřeh199226.342.01
0.00
3.471     
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.352.02
2.01
3.47 4    
8Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196626.402.07
2.07
3.48  3   
9Krátký FrantišekJiskra Králíky194326.472.14
0.00
3.49    1 
10Minář MarekMagnus Orienteering199426.502.17
0.16
3.502     
11Divíšek JanTJ Jiskra Králíky199326.552.22
0.21
3.503     
12Březina VojtěchTJ Bohutín198627.022.29
2.28
3.51 5    
13Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh197227.032.30
2.29
3.51 6    
14Dobšíček PavelSK Hronov198027.042.31
2.30
3.52 7    
15Keprt JanSilný tým Uničov198327.112.38
2.37
3.53 8    
16Zika JosefAtletika Zábřeh197127.132.40
2.39
3.53 9    
17Fochler PetrMK Pohoda199127.152.42
2.41
3.53 10    
18Knápek LubomírMoravolen Šumperk195927.172.44
0.00
3.53   1  
19Doležal MilanHoral Šumperk197227.363.03
3.02
3.56 11    
20Večeřa RomanBiatlon Prostějov198027.443.11
3.10
3.57 12    
21Horvát PetrZábřeh199427.583.25
1.24
3.594     
22Hubáček PavelSporton Šumpek197627.593.26
3.25
3.59 13    
23Žouželka LiborPostřelmov197828.073.34
3.33
4.01 14    
24Šincl Jiří2. ZŠ Zábřeh199428.143.41
1.40
4.025     
25Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195828.183.45
1.01
4.02   2  
26Václavík PavelŠumperk197828.243.51
3.50
4.03 15    
27Šanovec JanPekárna Vašíček197828.384.05
4.04
4.05 16    
28Pur VáclavŠumperk195528.404.07
1.23
4.05   3  
29Dostál JiříBC Morava196428.504.17
4.17
4.07  4   
30Štyndl MiroslavAtletika Polička195729.024.29
1.45
4.08   4  
31Sporek MiroslavFagus195429.304.57
2.13
4.12   5  
32Šincl JosefOrel Rovensko199229.415.08
3.07
4.146     
33Jirásková EvaIscarex Česká Třebová196429.485.15
0.00
4.15  1   
34Fajta PavelCSC Šumperk195729.565.23
2.39
4.16   6  
35Chlebníček JiříCK Morava198730.025.29
5.28
4.17 17    
36Nesporý JanSK Nadoraz197030.095.36
5.36
4.18  5   
37Nikodým Lukᚊumperk198030.305.57
5.56
4.21 18    
38Hecl MilošKVS Šumperk OB197631.086.35
6.34
4.26 19    
39Felkl LuděkStudio 2001196031.116.38
3.54
4.27   7  
40Timko MartinTJ Šumperk199431.186.45
4.44
4.287     
41Brokeš RostislavOlšany196231.457.12
7.12
4.32  6   
42Kroul JosefAtletika Zábřeh197331.507.17
7.16
4.32 20    
43Miča PetrSDH Bratrušov197932.147.41
7.40
4.36 21    
44Jelínek MatějHvězda Pardubice194232.207.47
5.33
4.37    2 
45Štýbnarová RadkaZábřeh198632.388.05
0.00
4.39 1    
46Bláha JiříOknoPlast Šumperk197633.158.42
8.41
4.45 22    
47Březina VladimírSeverka Šumperk195833.369.03
6.19
4.48   8  
48Brandejská MonikaAtletika Šumperk199133.579.24
1.19
4.51 2    
49Brokeš RostislavCK Rampušák199534.3510.02
8.01
4.568     
50Batěk MiroslavHrabišín195434.3710.04
7.20
4.56   9  
51Smolicha TomášNový Malín199534.4310.10
8.09
4.579     
52Smolicha JosefNový Malín195634.4410.11
7.27
4.57   10  
53Bielčík JindřichLichkov194035.0410.31
8.17
5.00    3 
54Řehák MartinZábřeh196935.3711.04
11.04
5.05  7   
55Komárková EvaHoral Šumperk195835.4211.09
5.54
5.06  2   
56Srovnal OtakarLoko Zábřeh194235.4811.15
9.01
5.06    4 
57Pikal KarelKVS Námešť na Hané194936.2711.54
9.40
5.12    5 
58Lerch VladislavČD Olomouc194836.5712.24
10.10
5.16    6 
59Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko199137.0112.28
4.23
5.17 3    
60Šinclová ZdeňkaOrel rovensko197137.0512.32
7.17
5.17  3   
61Rosler MilanPlavecký klub Zábřeh197037.1812.45
12.45
5.19  8   
62Šincl JosefOrel Rovensko196737.2312.50
12.50
5.20  9   
63Kukulová MartinaCyklo Polách a syn199537.2412.51
0.00
5.201     
64Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193637.2812.55
10.41
5.21    7 
65Kohler Jan199137.5413.21
13.20
5.24 23    
66Švub Ladislav197538.0013.27
13.26
5.25 24    
67Černý OndřejScorpions Gym Bludov197839.0914.36
14.35
5.35 25    
68Hnilica PřemekMagnus Orienteering199142.4418.11
18.10
6.06 26    
69Mátlová PavlínaMagnus Orienteering199342.4418.11
5.20
6.062     
70Sychra PavelŠumperk198243.5119.18
19.17
6.15 27    
71Berková KatarínaŠumperk198143.5119.18
11.13
6.15 4    
72Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice194545.1520.42
15.27
6.27  4