Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Kros gymnázia
07. 04. 2010, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197423.570.00
0.00
3.59 1    
2Zbránek RomanMagnus orienteering198824.320.35
0.35
4.05 2    
3Král VáclavSeverka Šumperk198225.041.07
1.07
4.10 3    
4Halama JakubKVS Šumperk OB197925.271.30
1.30
4.14 4    
5Březina VojtěchTJ Bohutín198625.551.58
1.58
4.19 5    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197326.102.13
2.13
4.21 6    
7Fišer MartinGymnázium Zábřeh199226.172.20
0.00
4.221     
8Horvát PetrZábřeh199426.182.21
0.01
4.232     
9Chlup JiříRychnov na Moravě197026.322.35
0.00
4.25  1   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.342.37
2.37
4.25 7    
11Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196627.023.05
0.30
4.30  2   
12Fochler PetrMK Pohoda199127.033.06
3.06
4.30 8    
13Čížek RadomírVikýřovice198627.043.07
3.07
4.30 9    
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195827.193.22
0.00
4.33   1  
15Hubáček PavelSporton Šumpek197627.223.25
3.25
4.33 10    
16Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195327.413.44
0.22
4.36   2  
17Václavík PavelŠumperk197828.114.14
4.14
4.41 11    
18Hnilica PřemekMagnus Orienteering199128.144.17
4.17
4.42 12    
19Hejtmánek JiříHS Jeseníky196928.164.19
1.44
4.42  3   
20Krmela PavelRychnov na Moravě197828.174.20
4.20
4.42 13    
21Kostecký JanŠumperk199128.344.37
4.37
4.45 14    
22Timko MartinTJ Šumperk199428.354.38
2.18
4.453     
23Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196728.364.39
2.04
4.46  4   
24Klimeš MichalHS Jeseníky196328.434.46
2.11
4.47  5   
25Basler JanBludov197028.474.50
2.15
4.47  6   
26Fajta PavelCSC Šumperk195728.514.54
1.32
4.48   3  
27Sporek MiroslavFagus195428.544.57
1.35
4.49   4  
28Kukula MarcelVíno Karabina197329.295.32
5.32
4.54 15    
29Smolicha DavidŠumperk197829.325.35
5.35
4.55 16    
30Kohout TomášGymnázium Šumperk199229.335.36
3.16
4.554     
31Jokl Tomᚊumperk198229.345.37
5.37
4.55 17    
32Jendrišák MilanBludoveček198229.375.40
5.40
4.56 18    
33Pur VáclavŠumperk195529.395.42
2.20
4.56   5  
34Hecl MilošKVS Šumperk OB197629.405.43
5.43
4.56 19    
35Dostál JiříBC Morava196429.475.50
3.15
4.57  7   
36Felkl LuděkStudio 2001196029.485.51
2.29
4.58   6  
37Nikodým Lukᚊumperk198030.026.05
6.05
5.00 20    
38Trojek KarelOkno Plast Šumperk198130.446.47
6.47
5.07 21    
39Langmann OndřejLanez197330.566.59
6.59
5.09 22    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196831.417.44
5.09
5.16  8   
41Plhal DavidŠPVS Šumperk197531.447.47
7.47
5.17 23    
42Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195931.507.53
4.31
5.18   7  
43Miča PetrSDH Bratrušov197932.038.06
8.06
5.20 24    
44Krumer MiroslavOstrov194932.078.10
0.00
5.21    1 
45Brandejská MonikaAtletika Šumperk199132.238.26
0.00
5.23 1    
46Kačín MiroslavKecka Kanice197932.258.28
8.28
5.24 25    
47Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198132.488.51
8.51
5.28 26    
48Vysoudil OldřichTJ Šumperk196132.589.01
6.26
5.29  9   
49Vozdová AnetaKVS Šumperk OB199333.009.03
0.00
5.301     
50Březina VladimírSeverka Šumperk195833.139.16
5.54
5.32   8  
51Březina ZdeněkSalix Chromeč196133.379.40
7.05
5.36  10   
52Batěk MiroslavHrabišín195433.459.48
6.26
5.37   9  
53Paloncý PavelKVS Šumperk OB196334.2110.24
7.49
5.43  11   
54Brokeš RostislavCK Rampušák199535.2011.23
9.03
5.535     
55Divišová AliceŠumperk197135.3011.33
0.00
5.55  1   
56Srovnal OtakarLoko Zábřeh194235.3511.38
3.28
5.55    2 
57Divišová LucieGymnázium Šumperk199336.0212.05
3.02
6.002     
58Komárková EvaHoral Šumperk195836.3512.38
1.05
6.05  2   
59Bláha JiříOknoPlast Šumperk197636.3612.39
12.39
6.06 27    
60Lerch VladislavČD Olomouc194837.1113.14
5.04
6.11    3 
61Mátlová PavlínaMagnus Orienteering199337.5313.56
4.53
6.183     
62Černý OndřejScorpions Gym Bludov197838.1014.13
14.13
6.21 28    
63Macháček JiříVíno Karabina195338.3614.39
11.17
6.26   10  
64Fochlerová JitkaSŠZE Olomouc199238.4314.46
5.43
6.274     
65Kukulová MartinaCyklo Polách a syn199538.4314.46
5.43
6.275     
66Berková KatarínaŠumperk198145.3621.39
13.13
7.36 2