Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Běh AC
14. 04. 2010, 17.00
Apoštolská církev Zábřeh, Zábřeh
7000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk197418.210.00
0.00
2.37 1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk196118.290.08
0.00
2.38  1   
3Halama JakubKVS Šumperk OB197919.211.00
1.00
2.45 2    
4Sikora OndřejAtletika Zábřeh197719.431.22
1.22
2.49 3    
5Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh197219.451.24
1.24
2.49 4    
6Fišer MartinGymnázium Zábřeh199219.551.34
0.00
2.501     
7Bielčik PetrLichkov197119.571.36
1.36
2.51 5    
8Horvát PetrZábřeh199420.011.40
0.06
2.512     
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.081.47
1.47
2.52 6    
10Fochler PetrMK Pohoda199120.181.57
1.57
2.54 7    
11Krátký FrantišekJiskra Králíky194320.212.00
0.00
2.54    1 
12Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196620.252.04
1.56
2.55  2   
13Zika JosefAtletika Zábřeh197120.272.06
2.06
2.55 8    
14Hnilica PřemekMagnus Orienteering199120.292.08
2.08
2.55 9    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.302.09
0.00
2.55   1  
16Václavík PavelŠumperk197821.032.42
2.42
3.00 10    
17Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí199121.052.44
2.44
3.00 11    
18Kostecký JanŠumperk199121.202.59
2.59
3.02 12    
19Fajta PavelCSC Šumperk195721.273.06
0.57
3.03   2  
20Hejtmánek JiříHS Jeseníky196921.293.08
3.00
3.04  3   
21Basler JanBludov197021.313.10
3.02
3.04  4   
22Knápek LubomírMoravolen Šumperk195921.363.15
1.06
3.05   3  
23Šanovec JanPekárna Vašíček197821.423.21
3.21
3.06 13    
24Klimeš MichalHS Jeseníky196321.543.33
3.25
3.07  5   
25Sporek MiroslavFagus195421.563.35
1.26
3.08   4  
26Zita LiborZábřeh197322.003.39
3.39
3.08 14    
27Jašek OndřejAtletika Zábřeh197722.083.47
3.47
3.09 15    
28Smolicha DavidŠumperk197822.143.53
3.53
3.10 16    
29Kukula MarcelVíno Karabina197322.173.56
3.56
3.11 17    
30Dostál JiříBC Morava196422.264.05
3.57
3.12  6   
31Hecl MilošKVS Šumperk OB197622.294.08
4.08
3.12 18    
32Felkl LuděkStudio 2001196022.374.16
2.07
3.13   5  
33Pur VáclavŠumperk195523.004.39
2.30
3.17   6  
34Nesporý JanSK Nadoraz197023.215.00
4.52
3.20  7   
35Nikodým Lukᚊumperk198023.325.11
5.11
3.21 19    
36Brokeš RostislavCK Rampušák199524.055.44
4.10
3.263     
37Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195924.165.55
3.46
3.28   7  
38Vodička JanMK Radslavice194524.185.57
3.57
3.28    2 
39Kroul JosefAtletika Zábřeh197324.336.12
6.12
3.30 20    
40Smolicha JosefNový Malín195624.496.28
4.19
3.32   8  
41Miča PetrSDH Bratrušov197924.536.32
6.32
3.33 21    
42Smolicha TomášNový Malín199525.066.45
5.11
3.354     
43Březinová MarieSeverka Šumperk199125.116.50
0.00
3.35 1    
44Bláha JiříOknoPlast Šumperk197625.206.59
6.59
3.37 22    
45Krobotová PetraSlezská univerzita Opava198825.217.00
0.10
3.37 2    
46Březina VladimírSeverka Šumperk195825.257.04
4.55
3.37   9  
47Paloncý PavelKVS Šumperk OB196325.407.19
7.11
3.40  8   
48Černý OndřejScorpions Gym Bludov197827.018.40
8.40
3.51 23    
49Bielčík JindřichLichkov194027.269.05
7.05
3.55    3 
50Kukulová MartinaCyklo Polách a syn199527.509.29
0.00
3.581     
51Březina ZdeněkSalix Chromeč196127.539.32
9.24
3.59  9   
52Mátlová PavlínaMagnus Orienteering199328.189.57
0.28
4.022     
53Srovnal OtakarLoko Zábřeh194229.3411.13
9.13
4.13    4 
54Macháček JiříVíno Karabina195329.4711.26
9.17
4.15   10  
55Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk OB199430.2112.00
2.31
4.203     
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena195833.5715.36
0.00
4.51  1