Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
08. 09. 2010, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Doležel OndřejAK Šternberk199217.220.00
0.00
3.281     
2Procházka MarekŠumperk197418.401.18
0.00
3.44 1    
3Král VáclavSeverka Šumperk198218.531.31
0.13
3.46 2    
4Chytil DavidVSK Uni Brno198719.021.40
0.22
3.48 3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197319.151.53
0.35
3.51 4    
6Vošický PavelSK DAMA sport197519.211.59
0.41
3.52 5    
7Horvát PetrZábřeh199419.302.08
2.08
3.542     
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197519.432.21
1.03
3.56 6    
9Kostecký JanŠumperk199120.032.41
1.23
4.00 7    
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197720.052.43
1.25
4.01 8    
11Német KryštofAK Šternberk199320.152.53
2.53
4.033     
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.363.14
0.00
4.07   1  
13Skoupý JanAK Šternberk199420.393.17
3.17
4.074     
14Hubáček PavelSporton Šumpek197620.433.21
2.03
4.08 9    
15Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196620.453.23
0.00
4.09  1   
16Hnilica PřemekMagnus Orienteering199120.493.27
2.09
4.09 10    
17Skýva PetrAK Šternberk196520.513.29
0.06
4.10  2   
18Basler JanBludov197020.563.34
0.11
4.11  3   
19Myslín Zdeněk197121.013.39
2.21
4.12 11    
20Adamíková Eliška198621.043.42
0.00
4.12 1    
21Orsák LubošFortex Ski Moravský Beroun199121.053.43
2.25
4.13 12    
22Timko MartinTJ Šumperk199421.234.01
4.01
4.165     
23Sas LadislavAK Šternberk197221.374.15
2.57
4.19 13    
24Hejtmánek JiříHS Jeseníky196921.494.27
1.04
4.21  4   
25Vogel MichalŠumperk197622.014.39
3.21
4.24 14    
26Hloušková MarcelaSKP Šumperk197422.034.41
0.00
4.24  1   
27Blaha MilanVyšehoří197722.074.45
3.27
4.25 15    
28Dostál JiříBC Morava196422.235.01
1.38
4.28  5   
29Novotný Tomᚊumperk197522.325.10
3.52
4.30 16    
30Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195922.365.14
2.00
4.31   2  
31Kosová DenisaAK Šternberk199122.485.26
1.44
4.33 2    
32Miča PetrSDH Bratrušov197923.075.45
4.27
4.37 17    
33Nikodým Lukᚊumperk198023.135.51
4.33
4.38 18    
34Sporek MiroslavFagus195423.155.53
2.39
4.39   3  
35Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196823.165.54
2.31
4.39  6   
36Smolicha TomášNový Malín199523.175.55
5.55
4.396     
37Bořánková KarolínaAK Šternberk199523.396.17
0.00
4.431     
38Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198123.436.21
5.03
4.44 19    
39Plhal PetrŠumperk197423.556.33
5.15
4.47 20    
40Smolicha JosefNový Malín195623.576.35
3.21
4.47   4  
41Šimková JohankaFortex Moravský Beroun199324.006.38
0.21
4.482     
42Filipiová EvaTJ Šumperk198624.106.48
3.06
4.50 3    
43Horčičková VendulaAK Šternberk199324.206.58
0.41
4.523     
44Krumer MiroslavOstrov194924.247.02
0.00
4.52    1 
45Březinová MarieSeverka Šumperk199124.417.19
3.37
4.56 4    
46Bláha JiříOknoPlast Šumperk197624.467.24
6.06
4.57 21    
47Batěk MiroslavHrabišín195424.527.30
4.16
4.58   5  
48Hejl JanProsport Šumperk195325.027.40
4.26
5.00   6  
49Brandejská MonikaAtletika Šumperk199125.047.42
4.00
5.00 5    
50Březina VladimírSeverka Šumperk195825.087.46
4.32
5.01   7  
51Kukulová MartinaCyklo Polách a syn199525.228.00
1.43
5.044     
52Čermáková MagdaFortex199125.348.12
4.30
5.06 6    
53Březina ZdeněkSalix Chromeč196125.408.18
4.55
5.08  7   
54Brandejská ŠárkaTJ Šumperk198925.478.25
4.43
5.09 7    
55Bořánková KristýnaAK Šternberk197026.018.39
3.58
5.12  2   
56Divišová LucieGymnázium Šumperk199326.148.52
2.35
5.145     
57Divišová AliceŠumperk197126.218.59
4.18
5.16  3   
58Burdiaková RadkaOA Šumperk199326.229.00
2.43
5.166     
59Kunčar JakubPSK Šumperk197526.299.07
7.49
5.17 22    
60Stejskal AntonínVíno Karabina194926.459.23
2.21
5.21    2 
61Černý OndřejScorpions Gym Bludov197827.059.43
8.25
5.25 23    
62Horvátová HanaZábřeh199727.2210.00
3.43
5.287     
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh194227.2810.06
3.04
5.29    3 
64Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193628.3611.14
4.12
5.43    4 
65Mátlová PavlínaMagnus Orienteering199328.5511.33
5.16
5.478     
66Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198429.4112.19
8.37
5.56 8    
67Macháček JiříVíno Karabina195329.5312.31
9.17
5.58   8  
68Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195332.2715.05
11.51
6.29   9  
69Tonová ZdeňkaSalón Zdena195832.2915.07
10.26
6.29  4   
70Felklová JarmilaSalón Zdena196034.2917.07
12.26
6.53  5