Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
06. 10. 2010, 16.30
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka MarekŠumperk1974166010
0
3.36 1    
2Kodl JanISRT199316200401
0
3.421     
3Král VáclavSeverka Šumperk198215917684
684
3.46 2    
4Timko MartinTJ Šumperk1994152271374
973
3.562     
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB1958151401461
0
3.57   1  
6Chlup JiříRychnov na Moravě1970150361565
0
3.59  1   
7Kubíček JakubTJ Šumperk1991147741827
1827
4.03 3    
8Hejtmánek JiříHS Jeseníky1969147301871
306
4.04  2   
9Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh1972144242177
2177
4.09 4    
10Žouželka LiborPostřelmov1978143962205
2205
4.10 5    
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk1959143762225
764
4.10   2  
12Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB1974143602241
2241
4.10 6    
13Hubáček PavelSporton Šumpek1976143252276
2276
4.11 7    
14Blaha MilanVyšehoří1977143252276
2276
4.11 8    
15Václavík PavelŠumperk1978141522449
2449
4.14 9    
16Dostál JiříBC Morava1964140602541
976
4.16  3   
17Orsák LubošFortex Ski Moravský Beroun1991138302771
2771
4.20 10    
18Hecl MilošKVS Šumperk OB1976137402861
2861
4.22 11    
19Smolicha DavidŠumperk1978137382863
2863
4.22 12    
20Vogel MichalŠumperk1976136552946
2946
4.23 13    
21Smolicha TomášNový Malín1995136522949
2548
4.233     
22Kamler RadomírŠtědrákova Lhota1959133203281
1820
4.30   3  
23Drážný LadislavSK Pašerák Písařov1959132323369
1908
4.32   4  
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968129303671
2106
4.38  4   
25Smolicha JosefNový Malín1956128903711
2250
4.39   5  
26Batěk MiroslavHrabišín1954127703831
2370
4.41   6  
27Bláha JiříOknoPlast Šumperk1976127183883
3883
4.43 14    
28Krumer MiroslavOstrov1949126523949
0
4.44    1 
29Lisa OttoOrrero1959116224979
3518
5.09   7  
30Černý OndřejScorpions Gym Bludov1978111935408
5408
5.21 15    
31Macháček JiříVíno Karabina1953108275774
4313
5.32   8  
32Tonová ZdeňkaSalón Zdena1958104046197
0
5.46  1