Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2010

Běh za břehem
Okolo Bótína
Kros gymnázia
Běh AC
Na honěnou
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Běh Zámečku
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros OA
Běh AZ Ekothermu
Okolo Lováku
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínska Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
10. 10. 2010, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Král VáclavSeverka Šumperk198230.320.00
0.00
3.03 1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197330.500.18
0.18
3.05 2    
3Srovnal OtakarLoko Zábřeh197531.030.31
0.31
3.06 3    
4Knápek LubomírMoravolen Šumperk195931.371.05
0.00
3.09   1  
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.421.10
0.05
3.10   2  
6Doležal MilanHoral Šumperk197232.101.38
1.38
3.13 4    
7Weinlich MaxmiliánVíno Karabina196632.241.52
0.00
3.14  1   
8Myslín Zdeněk197133.012.29
2.29
3.18 5    
9Basler JanBludov197033.092.37
0.45
3.18  2   
10Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197433.182.46
2.46
3.19 6    
11Blaha MilanVyšehoří197733.272.55
2.55
3.20 7    
12Zika JosefAtletika Zábřeh197133.543.22
3.22
3.23 8    
13Fajta PavelCSC Šumperk195733.573.25
2.20
3.23   3  
14Pur VáclavŠumperk195534.073.35
2.30
3.24   4  
15Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196734.434.11
2.19
3.28  3   
16Hecl MilošKVS Šumperk OB197635.194.47
4.47
3.31 9    
17Hloušková MarcelaSKP Šumperk197435.244.52
0.00
3.32  1   
18Novotný Tomᚊumperk197535.375.05
5.05
3.33 10    
19Felkl LuděkStudio 2001196035.485.16
4.11
3.34   5  
20Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195935.505.18
4.13
3.35   6  
21Sporek MiroslavFagus195436.115.39
4.34
3.37   7  
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196836.366.04
4.12
3.39  4   
23Přikryl ZdeněkSPŠ a VOŠ Šumperk198137.046.32
6.32
3.42 11    
24Vaida JiříOlomouc195638.368.04
6.59
3.51   8  
25Březina VladimírSeverka Šumperk195838.418.09
7.04
3.52   9  
26Zajícová JanaVíno Karabina198039.208.48
0.00
3.56 1    
27Batěk MiroslavHrabišín195440.059.33
8.28
4.00   10  
28Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.1112.39
0.00
4.19    1 
29Sadil MichalBludov197543.2412.52
12.52
4.20 12    
30Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198443.5213.20
4.32
4.23 2    
31Komárková EvaHoral Šumperk195844.1013.38
8.46
4.25  2   
32Kukulová MartinaCyklo Polách a syn199544.5514.23
0.00
4.291     
33Macháček JiříVíno Karabina195346.4116.09
15.04
4.40   11  
34Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195349.0218.30
17.25
4.54   12  
35Tonová ZdeňkaSalón Zdena195849.3419.02
14.10
4.57  3   
36Mátlová PavlínaMagnus Orienteering199350.4920.17
5.54
5.042     
37Felklová JarmilaSalón Zdena196052.1221.40
16.48
5.13  4