Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Parkový běh
23. 04. 2014, 17.00
AVZO rybník Kocián - David Chytil, Loučná nad Desnou, zámecký park
7630 m / převýšení 118 m / hromadný start, 4 kola, běh parkem, 95% pískové pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kostecký TomášTJ Šumperk199727.360.00
0.00
3.371     
2Kostecký JanTJ Šumperk199127.410.05
0.00
3.37 1    
3Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199527.430.07
0.02
3.37 2    
4Křivohlávek TomášNový Malín199528.030.27
0.22
3.40 3    
5Halama JakubKVS Šumperk197928.260.50
0.45
3.43 4    
6Ženčák JaroslavTJ Šumperk196128.421.06
0.00
3.45   1  
7Horvát PetrZábřeh199429.181.42
1.37
3.50 5    
8Král VáclavSeverka Šumperk198229.261.50
1.45
3.51 6    
9Bernard Mikulᚊumperk199829.341.58
1.58
3.522     
10Halama PetrŠumperk198329.351.59
1.54
3.52 7    
11Timko MartinGymnázium TJ Šumperk199429.422.06
2.01
3.53 8    
12Procházka MarekOknoPlast Šumperk197429.432.07
0.00
3.53  1   
13Myslín Zdeněk197130.302.54
0.47
3.59  2   
14Macek JanHS Ramzová198030.423.06
3.01
4.01 9    
15Kostecký JanPars Nova196531.023.26
1.19
4.04  3   
16Srovnal OtakarLoko Zábřeh197531.043.28
3.23
4.04 10    
17Bielčik PetrJR Sport Letohrad197131.093.33
1.26
4.04  4   
18Smolicha TomášNový Malín199531.303.54
3.49
4.07 11    
19Filipiová EvaTJ Šumperk198631.424.06
0.00
4.09 1    
20Dostál JiříLiga 100 Olomouc196432.174.41
3.35
4.13   2  
21Dostál MartinBludov199732.304.54
4.54
4.153     
22Sporek MiroslavFagus195432.314.55
0.00
4.15    1 
23Divišova KateřinaStříbrňáci199732.445.08
0.00
4.171     
24Kukula MarcelNový Malín197332.485.12
3.05
4.17  5   
25Sýkora JanParapety RS197832.545.18
5.13
4.18 12    
26Fišnar JiříKouty nad Desnou197633.025.26
5.21
4.19 13    
27Mikulka JosefŠumperk194933.065.30
0.35
4.20    2 
28Pospíšil MiroslavSkiAlp Jeseníky197833.165.40
5.35
4.21 14    
29Fistr MiroslavŠumperk196833.225.46
3.39
4.22  6   
30Voženílek MartinLibina198334.246.48
6.43
4.30 15    
31Harapát AntonínVolejbal Rapotín197434.437.07
5.00
4.33  7   
32Kukulová MartinaAtletika Šumperk199534.547.18
3.12
4.34 2    
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196835.137.37
5.30
4.36  8   
34Mazák LukášSokol Hrabenov198635.237.47
7.42
4.38 16    
35Hecl MilošKVS Šumperk197635.297.53
7.48
4.39 17    
36Bednarský VáclavGymnázium Šumperk200135.378.01
8.01
4.404     
37Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199735.398.03
2.55
4.402     
38Hekele EmilEmilio sport197735.538.17
8.12
4.42 18    
39Miča PetrSDH Bratrušov197935.548.18
8.13
4.42 19    
40Nikodým LukášNový Malín198035.598.23
8.18
4.42 20    
41Andrle JosefBludov198636.238.47
8.42
4.46 21    
42Novotný Tomᚊumperk197536.338.57
8.52
4.47 22    
43Křivohlávková TerezaNový Malín199936.348.58
3.50
4.473     
44Pražák RostislavAtletika Šumperk197336.489.12
7.05
4.49  9   
45Hejl JanProsport Šumperk195337.229.46
4.51
4.53    3 
46Smolicha JosefNový Malín195637.259.49
8.43
4.54   3  
47Křivohlávek PavelNový Malín197037.3710.01
7.54
4.55  10   
48Konrád JosefHoral Šumperk197837.4410.08
10.03
4.56 23    
49Sadil MichalParapety RS197537.5210.16
10.11
4.57 24    
50Giesel LiborSKP Šumperk197338.0810.32
8.25
4.59  11   
51Květoň VladimírŠumperk196838.1110.35
8.28
5.00  12   
52Rozsíval AloisKVS Šumperk196338.3110.55
9.49
5.02   4  
53Šimek PetrKolšov197338.3711.01
8.54
5.03  13   
54Karásek RomanHelia Kouty198438.4211.06
11.01
5.04 25    
55Lisa OttoOrrero Litovel195939.0011.24
10.18
5.06   5  
56Pumprla RostislavPartners198539.1711.41
11.36
5.08 26    
57Hrubá MartinaKVS Šumperk197239.3311.57
0.00
5.11  1   
58Tichý MartinSK Malešov196939.3411.58
9.51
5.11  14   
59Vozda JiříKVS Šumperk196139.4312.07
11.01
5.12   6  
60Jirásková EvaSalon Zdena196439.5812.22
0.00
5.14   1  
61Svoboda ZdeněkWTC Písečná197540.0012.24
12.19
5.14 27    
62Horvátová HanaZábřeh199740.1112.35
7.27
5.154     
63Los JiříOlšany198640.2312.47
12.42
5.17 28    
64Hojgr MartinVernířovice198740.5213.16
13.11
5.21 29    
65Piaterová GabrielaJablonné nad Orlicí198441.1113.35
9.29
5.23 3    
66Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199841.3413.58
8.50
5.265     
67Krňávková EvaTrisk Olomouc197543.0515.29
3.32
5.38  2   
68Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.1015.34
0.00
5.39     1
69Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199043.1315.37
11.31
5.39 4    
70Bielčík JindřichLichkov194047.2519.49
4.15
6.12     2
71Kreizl VladimírLoučná195048.0420.28
15.33
6.17    4 
72Brtníčková MiroslavaBáječné ženy v běhu196251.2023.44
11.22
6.43   2  
73Nevrlá JitkaLoučná196551.2823.52
11.55
6.44  3   
74Klímová DitaŠumperk196459.5832.22
31.16
7.51   7