Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
01. 06. 2014, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, krytý bazén
21098 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavDama sport Šumperk197578.150.00
0.00
3.42 1    
2Křivohlávek TomášNový Malín199581.002.45
2.45
3.50 2    
3Sikora OndřejZábřeh -0Hněvkov197781.223.07
3.07
3.51 3    
4Helleší JiříAtletika Zábřeh197981.493.34
3.34
3.52 4    
5Nový ZdeněkSK K2 Prostějov197583.024.47
4.47
3.56 5    
6Žouželka LiborSKP Šumperk197883.134.58
4.58
3.56 6    
7Chytil DavidVSK Uni Brno198785.146.59
6.59
4.02 7    
8Rašner TomášTrisk Olomouc197985.237.08
7.08
4.02 8    
9Myslín Zdeněk197186.027.47
0.00
4.04  1   
10Halama PetrŠumperk198386.178.02
8.02
4.05 9    
11Odložil PetrHrabová197887.439.28
9.28
4.09 10    
12Šrámek JaromírKVS Šumperk195887.479.32
0.00
4.09   1  
13Král MilanZábřeh197588.129.57
9.57
4.10 11    
14Filipiová EvaTJ Šumperk198688.139.58
0.00
4.10 1    
15Klimeš MichalHS Jeseníky196388.1810.03
0.31
4.11   2  
16Málek JiříKosteljinak. cz198289.3011.15
11.15
4.14 12    
17Uvízl Martin197689.4411.29
11.29
4.15 13    
18Horák FilipBikeSport team Mohelnice199689.4811.33
0.00
4.151     
19Vošický PavelDama sport Šumperk197590.0411.49
11.49
4.16 14    
20Bernard Mikulᚊumperk199890.4212.27
0.54
4.172     
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc196492.0713.52
4.20
4.21   3  
22Kolodziej TomaszNysa Biega197792.2414.09
14.09
4.22 15    
23Kozlanský JakubZábřeh198792.2914.14
14.14
4.23 16    
24Pešát PavelTýniště196992.4514.30
6.43
4.23  2   
25Odstrčil PetrZábřeh197493.2415.09
7.22
4.25  3   
26Fišnar JiříKouty nad Desnou197693.3215.17
15.17
4.25 17    
27Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198093.4615.31
5.33
4.26 2    
28Souček JanŠumperk196594.2716.12
8.25
4.28  4   
29Skalický JosefArtla Žichlínek196295.0116.46
7.14
4.30   4  
30Nový OndřejSK K2 Prostějov197895.1116.56
16.56
4.30 18    
31Belobrad IvanŽamberk196695.3217.17
9.30
4.31  5   
32Patterman PavelKVS Šumperk197395.3817.23
9.36
4.31  6   
33Rozsíval AloisKVS Šumperk199195.5617.41
17.41
4.32 19    
34Směšný PavelCredo Team196896.0217.47
10.00
4.33  7   
35Ozorovský MariánBěžecký klub ČS197596.1217.57
17.57
4.33 20    
36Kukula MarcelNový Malín197396.3618.21
10.34
4.34  8   
37Zákravský MichalŠumperk197497.0418.49
11.02
4.36  9   
38Doleschal TomášMoraviaMan Otrokovice198697.0418.49
18.49
4.36 21    
39Pospíšil MiroslavSkiAlp Jeseníky197897.1819.03
19.03
4.36 22    
40Sporek MiroslavFagus195498.0019.45
0.00
4.38    1 
41Krampla FilipBouzov199498.1520.00
20.00
4.39 23    
42Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196898.3820.23
12.36
4.40  10   
43Sedláček RomanActivity Lanškroun196498.4920.34
11.02
4.41   5  
44Gatial MilanJTM-GA Šternberk196599.1320.58
13.11
4.42  11   
45Uvízl AlešUničov197199.1521.00
13.13
4.42  12   
46Straka JiříZvole197799.2021.05
21.05
4.42 24    
47Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196799.2821.13
13.26
4.42  13   
48Bartoš AntonínSKP Šumperk197399.3821.23
13.36
4.43  14   
49Poštulka TomášSkiOB Šternberk1997100.4122.26
10.53
4.463     
50Minář MartinNový Malín1988100.4622.31
22.31
4.46 25    
51Smolicha TomášNový Malín1995100.4922.34
22.34
4.46 26    
52Janů LiborŠumperk1978100.5722.42
22.42
4.47 27    
53Kalous Tomᚎamberk1964101.0722.52
13.20
4.47   6  
54Vorel MilanZábřeh1976101.1723.02
23.02
4.48 28    
55Kliment PavelŠternberk1966101.5923.44
15.57
4.50  15   
56Frank MilanSTS Chvojkovice1967102.1524.00
16.13
4.50  16   
57Opravil PavelKVS Šumperk1975102.2824.13
24.13
4.51 29    
58Dryml MojmírMordreaud@seznam.cz1986102.4324.28
24.28
4.52 30    
59Voženílek MartinLibina1983104.0625.51
25.51
4.56 31    
60Ozorovský KarolZábřeh1976104.3426.19
26.19
4.57 32    
61Dostál MartinBludov1997104.5826.43
15.10
4.584     
62Poštulka ZdeněkSkiOB Šternberk1966105.0126.46
18.59
4.58  17   
63Kamler RadomírŠtědrákova Lhota1959105.0826.53
17.21
4.58   7  
64Šimeček TomášPraha 91978105.1326.58
26.58
4.59 33    
65Hejtmánek JiříSkiAlp Jeseníky1969105.3327.18
19.31
5.00  18   
66Hrouza MichalKrnov1978105.4627.31
27.31
5.00 34    
67Křivohlávek PavelNový Malín1970106.0327.48
20.01
5.01  19   
68Kalousová AlenaŽamberk1980106.1427.59
18.01
5.02 3    
69Honsová HanaActivity Lanškroun1979106.3528.20
0.00
5.03  1   
70Neumann AlešHrabová1978107.0328.48
28.48
5.04 35    
71Hrubý Jaroslav1979107.3229.17
29.17
5.05 36    
72Kobek JosefČelákovice1977108.1029.55
29.55
5.07 37    
73Nesporý JanSK Nadoraz1970108.3330.18
22.31
5.08  20   
74Smolicha JosefNový Malín1956109.4031.25
21.53
5.11   8  
75Doleschalová MartinaMoraviaMan Otrokovice1981110.0031.45
21.47
5.12 4    
76Hrubá MartinaKVS Šumperk1972110.1031.55
3.35
5.13  2   
77Batěk MiroslavHrabišín1954110.2132.06
12.21
5.13    2 
78Sadílek VáclavAtletika Albrechtice1950110.2632.11
12.26
5.14    3 
79Vašica JosefPraha1970110.4132.26
24.39
5.14  21   
80Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec1963110.5032.35
0.00
5.15   1  
81Špičková GabrielaHC Uničov1988111.5533.40
23.42
5.18 5    
82Květoň VladimírŠumperk1968112.3334.18
26.31
5.20  22   
83Blažek MartinZábřeh1990113.0434.49
34.49
5.21 38    
84Hýblová PavlaZábřeh1985113.3335.18
25.20
5.22 6    
85Kostka TomášCredo team1974113.3835.23
27.36
5.23  23   
86Žouželková JanaSKP Šumperk1977114.1035.55
7.35
5.24  3   
87Kříž LeošVyškov1975114.5136.36
36.36
5.26 39    
88Troblová PavlínaZábřeh1996115.0536.50
0.00
5.271     
89Křupka RomanZábřeh1996115.0536.50
25.17
5.275     
90Nikodým LukášNový Malín1980115.1737.02
37.02
5.27 40    
91Jílek RomanČD1973116.4238.27
30.40
5.31  24   
92Pumprla RostislavPartners1985117.2839.13
39.13
5.34 41    
93Kupčík PavelVsetín1972118.2540.10
32.23
5.36  25   
94Čamek MiloslavŠumperk1955118.5440.39
31.07
5.38   9  
95Herynek JiříRovensko1974119.1240.57
33.10
5.38  26   
96Čelovská KamilaDolní Studénky1984120.0741.52
31.54
5.41 7    
97Petrík KarelOlšany1965120.1842.03
34.16
5.42  27   
98Smrček PetrKVS Šumperk1974120.3442.19
34.32
5.42  28   
99Caha OndřejSkalička1995120.4842.33
42.33
5.43 42    
100Řoutil PavelHC Uničov1994121.2843.13
43.13
5.45 43    
101Molerová KateřinaHC Uničov1995121.2843.13
33.15
5.45 8    
102Kovařík FrantišekVlčnov1946121.4643.31
23.46
5.46    4 
103Krňávková EvaTrisk Olomouc1975121.5143.36
15.16
5.46  4   
104Trojáková MartinaRovensko1990121.5843.43
33.45
5.46 9    
105Vyhnánková RomanaAtletika Zábřeh1990121.5943.44
33.46
5.46 10    
106Macháček KarelZábřeh1968121.5943.44
35.57
5.46  29   
107Stryková VlastaKVS Šumperk1976122.2144.06
15.46
5.47  5   
108Šimečková AngelikaPraha 91980122.3644.21
34.23
5.48 11    
109Oplatková KateřinaVikýřovice1976122.5244.37
16.17
5.49  6   
110Fréhar LiborAK Klovel1970123.1545.00
37.13
5.50  30   
111Balcárek AlexandrPostřelmov1972123.3745.22
37.35
5.51  31   
112Berková KatarínaŠumperk1981123.4445.29
35.31
5.51 12    
113Stejskal AntonínVíno Karabina1949128.0449.49
30.04
6.04    5 
114Neumann JiříBrníčko1974129.5751.42
43.55
6.09  32   
115Honsová VeronikaJeseník1982133.2055.05
45.07
6.19 13    
116Tillová RenátaNemile1973135.1957.04
28.44
6.24  7   
117Procházková LucieKolšov1983137.0458.49
48.51
6.29 14    
118Schwarzerová TáňaNové losiny1977137.0658.51
30.31
6.29  8   
119Dannenbergerová Jarosl.Šumperk1979153.4375.28
47.08
7.17  9   
120Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun1966161.3683.21
55.01
7.39  10