Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Bludovský kros
28. 09. 2014, 10.00
PERPO Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
5500 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavDama sport Šumperk197521.110.00
0.00
3.51 1    
2Chytil DavidVSK Uni Brno198721.250.14
0.14
3.53 2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk196121.410.30
0.00
3.56   1  
4Jílek DavidZábřeh198721.580.47
0.47
3.59 3    
5Myslín Zdeněk197122.381.27
0.00
4.06  1   
6Bernard Mikulᚊumperk199822.411.30
0.00
4.071     
7Vozda VojtěchMagnus Orienteering199023.282.17
2.17
4.16 4    
8Rozsíval AloisKVS Šumperk199123.292.18
2.18
4.16 5    
9Divišova KateřinaStříbrňáci199723.402.29
0.00
4.181     
10Voženílek MartinLibina198323.572.46
2.46
4.21 6    
11Gebr MilanGebříci Zábřeh195424.012.50
0.00
4.22    1 
12Mikulka JosefŠumperk194924.193.08
0.18
4.25    2 
13Fistr MiroslavŠumperk196824.273.16
1.49
4.26  2   
14Kukula MarcelNový Malín197324.453.34
2.07
4.30  3   
15Sporek MiroslavFagus195425.124.01
1.11
4.34    3 
16Hauška JanŠumperk197125.224.11
2.44
4.36  4   
17Harapát AntonínVolejbal Rapotín197425.524.41
3.14
4.42  5   
18Pumprla RostislavPartners198526.125.01
5.01
4.45 7    
19Miča PetrSDH Bratrušov197926.265.15
5.15
4.48 8    
20Křivohlávek PavelNový Malín197026.445.33
4.06
4.51  6   
21Vozdová KláraMAgnus Orienteering198926.545.43
0.00
4.53 1    
22Vozda JiříKVS Šumperk196127.015.50
5.20
4.54   2  
23Bajerová AlenaGebříci Zábřeh198427.386.27
0.44
5.01 2    
24Hejl JanProsport Šumperk195327.596.48
3.58
5.05    4 
25Rozsíval AloisKVS Šumperk196328.407.29
6.59
5.12   3  
26Divišová AliceStříbrňáci197128.427.31
0.00
5.13  1   
27Hrubá MartinaKVS Šumperk197228.477.36
0.05
5.14  2   
28Jirásková EvaSalon Zdena196428.497.38
0.00
5.14   1  
29Květoň VladimírŠumperk196829.338.22
6.55
5.22  7   
30Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195930.289.17
8.47
5.32   4  
31Kunderová MichaelaDolní Studénky199330.309.19
3.36
5.32 3    
32Čelovská KamilaDolní Studénky198430.319.20
3.37
5.32 4    
33Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193932.0510.54
0.00
5.50     1
34Srovnal OtakarLoko Zábřeh194232.3511.24
0.30
5.55     2
35Vykydalová BlankaTJ Šumperk195634.5113.40
6.02
6.20   2  
36Dobeš MartinKVS Šumperk197637.3716.26
16.26
6.50 9